طراحی لوگوی تجاری (Business logo) به فرایندی گفته می‌شود که در آن برای کسب و کار تجاری شما، لوگویی مناسب دیزاین می‌شود تا برند شما به راحتی توسط افراد شناخته شود. لوگو تجاری در واقع هویت برند را نشان می‌دهد و موجودیت آن را به تصویر می‌کشد. لوگوهای تجاری می‌توانند ساخته شده از متن، تصویر یا ترکیبی از این دو باشند.

آرم تجاری که به خوبی طراحی شده باشد، به‌عنوان معرف شرکت شما عمل می‌کند و به مشتریان می‌گوید که چه خدمات و محصولاتی را به آن‌ها ارائه می‌دهید. بنابراین بسیار مهم است که طراحی نشان واره تجاری طوری انجام شود که حس خوبی را به مخاطبان منتقل کرده و مشتریان بتوانند به سهولت با آن ارتباط برقرار کنند.

نمونه لوگو تجاری

نمونه کارهای طراحی لوگوهای تجاری را در آلبوم زیر مشاهده می‌کنید.

ویژگی های طراحی لوگو تجاری با سلام گرافیک

در شرکت‌های باسابقه و معتبر مانند سلام گرافیک، طراحی لوگو شرکت تجاری مطابق با استانداردها و قوانین خاصی انجام می‌گیرد:

  • انتخاب نوع لوگو با توجه به نوع کسب و کار

کارشناسان سلام گرافیک بر این عقیده‌اند که لوگوی تجاری باید با توجه به نوع بیزینس برگزیده شود. به‌عنوان مثال برای کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های کوچک، لوگو‌های ترکیبی بهترین گزینه هستند. زیرا در این گروه از آرم‌ها، نام شرکت به همراه تصویر آن آورده می‌شود و به بیشتر شناخته شدن شرکت کمک می‌کند.

  • به کار بردن رنگ مناسب

در پشت هر کدام از رنگ‌ها پیام خاصی نهفته، بنابراین موجب بیدار شدن احساسات مختلفی در مشتریان می‌شوند. برای مثال رنگ آبی، اعتمادسازی نزد مخاطبان را افزایش می‌دهد و برای موسسات مالی مناسب است.

رنگ‌های اشتها برانگیز مانند قرمز و نارنجی، برای رستوران ها مناسب هستند.

  • برگزیدن اشکال مفهومی

اشکال و المان‌هایی که در دیزاین آرم تجاری به کار می‌روند هر کدام مفهوم خاصی دارند. به‌عنوان مثال اشکال دایره‌ای بیانگر وحدت هستند و مربع متعادل بودن را القا می‌کند. همچنین خطوط عمودی بیانگر قدرت و صلابت و خط‌های افقی نشان دهنده آرامش هستند. گرافیست ها به هنگام کار با نرم افزارهای گرافیکی خطوط و اشکال را متناسب با نوع بیزینس و جامعه هدف آن مورد استفاده قرار می‌دهند.

قیمت طراحی لوگوی تجاری

شرکت سلام گرافیک به رضایت مشتریان توجه ویژه ای دارد و به همین دلیل هزینه طراحی لوگوی تجاری را در بازه اقتصادی 4 میلیون تا 10 میلیون تومان در نظر گرفته است.

سفارش طراحی لوگو تجاری

اگر به دنبال سفارش طراحی نشان واره تجاری یونیک و در سطح حرفه‌ای هستید، آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک با برخورداری از پرسنل مجرب می‌تواند توقعات شما را به طور کامل برآورده نماید. دیزاین ها در این شرکت به صورت کاملا اختصاصی برای شما انجام می‌شود، پس این توان را دارد که برندتان را در بین رقبا پررنگ‌تر جلوه دهد.

تیم گرافیک این مجموعه با برخورداری از ذهن خلاق خود ایده‌هایی ناب را در نرم افزارهای گرافیکی به کار می‌بندد. این امر موجب می‌شود که در حوزه برندینگ پیشتاز باشید و از رقبای خود جلو بزنید. نکته مثبت دیگر سفارش طراحی لوگو تجاری در شرکت سلام گرافیک این است که به راحتی از طریق تماس با این شماره می‌توانید ثبت سفارش کنید و از مشاوره رایگان هم بهره مند شوید.

09150554525

همچنین پیشنهاد می‌کنیم از ترکیب رنگ نارنجی در طبیعت برای الهام بخش شدن لوگوی خود استفاده کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *