طراحی لوگو در اراک

نیاز به طراحی لوگو دارید؟ نمی‌دانید طراحی لوگو خود را به کدام تیم طراحی لوگو در اراک بسپارید؟ امروزه ما در دنیای ارتباطات و تبلیغات زندگی می‌کنیم. به طور قطع واضح است که برای داشتن سهم مناسبی از بازار کار و جذب حداکثری مخاطبین باید بیش‌تر دیده شوید. یکی از مواردی که می‌تواند در این زمینه به کسب و کار شما کمک کند طراحی لوگو است. لوگو یا همان آرم عنصری گرافیکی است که به شیوه‌ای خاص طراحی و تنظیم می‌شود. لوگو می‌تواند در کنار انتقال برخی از مفاهیم خاص، ویژگی‌ها و هویت سازمان را نیز به خوبی نشان دهد. لوگوهای حرفه‌ای که به دست متخصصین در این زمینه طراحی شده‌اند به خوبی در ذهن مخاطبان حک شده و هویت برند را نشان می‌دهند.

طراحی انواع لوگو با بالاترین کیفیت توسط سلام گرافیک، طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ حرفه‌ای را به ما بسپارید. اطلاع از قیمت طراحی لوگو  برقراری تماس با شماره 09355054580

هدف از طراحی لوگو در اراک سرعت بخشیدن به ماندگاری و ثبت برند در ذهن‌ها در جهت دیدن شدن کسب و کار در مسیر دلخواه مدیران و صاحبان آن‌هاست. زمانی که مخاطبان با لوگوهای جذاب و هوشمندانه رو به رو می‌شوند می‌توانند در زمان کوتاهی متوجه مفهوم کلی آن شده و طرح و پیام مورد نظر را به خاطر سپارند. به همین دلیل هم به تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک در هر زمینه‌ای توصیه می‌شود که اهمیت طراحی لوگو را دست کم نگرفته و به سرعت برای انجام آن اقدام کنند. نیاز به طراحی لوگو در اراک دارید؟ شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمت است. 

طراحی لوگو در اراک
سفارش ساخت لوگو در اراک

شرکت طراحی لوگو در اراک

با توجه به آنکه طراحی لوگو برای اهداف تجاری برند اهمیت بالایی دارد توصیه می‌شود که برای سفارش انجام آن به شرکت‌های معتبر و شناخته‌ شده مراجعه داشته باشید. شرکت سلام گرافیک با سابقه بالا در زمینه طراحی انواع المان‌های گرافیکی به ویژه لوگو و آرم با تکیه بر مهارت و تخصص همراهان خود حاضر به ارائه خدمات حرفه‌ای به شما عزیزان است. با در اختیار داشتن یک لوگو حرفه‌ای می‌توانید نظر مخاطبان خود را جلب کرده و کسب و کار خود را با سرعت بیش‌تری توسعه دهید.

چرا طراحی لوگو اراک

لوگو که با نام آرم یا نشانه نیز شناخته می‌شود از مهم‌ترین عناصر تبلیغاتی هر کسب و کار بزرگ و کوچکی است. لوگو را می‌توان اولین چیزی دانست که مخاطبان متوجه آن شده و از طریق آن با شما ارتباط برقرار می‌کنند. به همین دلیل هم تاکید زیادی بر طراحی لوگو حرفه‌ای در اراک برای تمام کسب و کارها وجود دارد. یک هدف مهم برای طراحی لوگو این است که مخاطبان بتوانند محصولات، کسب و کار، و یا خدمات مربوطه را به راحتی تشخیص داده و شناسایی کنند. لوگوها در واقع چهره یک کسب و کار هستند که ذهن مخاطبان را با تجربه، خاطرات، و تعاملات با برند مربوطه ارتباط می‌دهند.

بهترین شرکت طراحی لوگو در اراک

طراحی لوگو کاری حساس است که در انجام آن باید به نکات و اصول زیادی توجه داشت. به همین دلیل هم توصیه می‌شود که برای دریافت بهترین نتیجه ممکن به بهترین شرکت طراحی لوگو در اراک مراجعه کنید. برای آنکه بتوانید از انتخاب خود اطمینان کامل داشته باشید می‌توانید سوابق و نمونه کارهای پیشین شرکت مورد نظر را بررسی کنید. با بررسی نمونه کارهای پیشین می‌توانید با سبک کاری شرکت آشنایی کافی پیدا کرده و از کیفیت کار نیز اطمینان پیدا کنید. با سفارش طراحی لوگو به سلام گرافیک می‌توانید خیال خود را از بابت کیفیت لوگو راحت کنید.

امکان طراحی لوگو بر اساس عناصری مانند شکل، نوشتار، آیکن و ترکیب آن‌ها وجود دارد. لوگو به طور کلی به سه دسته نقسیم می‌شود که عبارتنداز:

 1. لوگو تصویری یا نمادین یا آیکونیک (استفاده از تصویر، آیکون، سمبل، پیکتوگرام)
 2. لوگو تایپ یا لوگوی متنی ( استفاده از مونوگرام، نوشتار، لوگوتایپ، وردمارک، تایپ بیس)
 3. لوگو ترکیبی یا نماد ترکیبی (ترکیب نوشتار و تصویر یا لوگوی ترکیبی)

پس از ثبت سفارش طراحی لوگو دو تا سه هفته زمان لازم است تا طراحی نهایی به دست شما برسد. برخی از طراحی‌ها مانند طراحی لوگو اداری به زمان بیشتر برای تکمیل شدن نیاز دارند.

 • طراحی خلاقانه و نوآورانه‌ای برای مخاطب داشته باشد.
 • مختصر و مفید و همچنین گویا باشد.
 • چشم گیر بودن لوگو اهمیت زیادی دارد.
 • انعکاسی از یک رویکرد یا عملکرد کسب و کار شما داشته باشد.
 • ارتباطی مستقیم با نام تجاری و نوع کسب و کار داشته باشد.
 • در طول زمان از قدرت پایداری برخوردار باشد و تحمل متد های مختلف را داشته باشد.
 • مطابق با برداشت مخاطب باشد و ارتباط معنایی مستقیمی با موضوع و بازار هدف داشته باشد.
 • لوگوی طراحی شده باید به گونه‌‎ای باشد که در بسیاری از زمینه‌ها کاربرد داشته باشد.

اگر قصد دارید برای سفارش طراحی لوگو اقدام کنید، در ابتدا لازم است با کارشناسان شرکتی که می‌خواهید به آن مراجعه کنید به جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید. کارشناسان شرکت طراحی گرافیک می‌توانند شما را در مورد طراحی لوگویی که مدنظرتان است راهنمایی کنند.

طراحی لوگو تاثیر به سزایی در موفقیت یک کسب و کار دارد. طراحان برای ایجاد طراحی موثر زمان زیادی را برای مشتریان صرف می‌کنند. شرکت طراحی لوگو، خدمات کاملی را در این زمینه به مشتریان ارائه می‌کند. علاوه بر خدمات طراحی و بازسازی لوگو می‌توانید خدماتی مانند طراحی ست اداری، طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت و طراحی اینفوگرافیک را دریافت کنید.

طراحی لوگو را می‌توان یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین عناصر تبلیغاتی در کسب و کار دانست. زیرا اولین چیزی که مخاطب با آن ارتباط برقرار می‌کند طرح لوگو است. لوگو در واقع به عنوان یک آرمف هویت سازمانی و بصری یک کسب و کار را نشان می‌دهد و باعث می‌شود در ذهن افراد ماندگار شود.

قیمت گذاری طراحی لوگو که از موارد تخصصی و هنری محسوب می‌شود، معمولا بر اساس حرفه‌ای بودن و میزان کیفیت مشخص می‌گردد. اما قیمت گذاری آن طبق استاندارد مشخصی انجام می‌شود.

5/5 - (3 امتیاز)