طراحی تصویر سازی مجله (Magazine illustration design) به چه صورتی باید باشد؟ استفاده از تصویر سازی در طراحی و روند ساخت مجله یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باعث می‌شود آن مجله جزو مجلات حرفه‌ای و خاص در نظر گرفته شود. پس از محتوای خوب در مجله، دومین موضوع پراهمیت، تصویرسازی جذاب است. سلام گرافیک در زمینه تصویر سازی مجله هم فعالیت کرده است.

طراحی تصویر سازی مجله

در طراحی تصویر سازی مجله توجه به سن و سال مخاطب یکی از مهم‌ترین موارد است. به دلیل آن که اگر مجله طراحی شده برای کودکان باشد نوع تصویر سازی باید به سمت تصویر سازی کودک پیش برود، اگر نوع مجله برای بزرگسالان یا نوجوانان باشد، نوع تصویر سازی به ترتیب باید به تصویر سازی نوجوان و تصویر سازی بزرگسال پیش برود.

طراحی تصویر سازی جلد مجله

طراحی تصویر سازی جلد مجله باید بسیار جذاب و گیرا باشد. اولین بخشی از مجله که قابل رویت بوده، جلد مجله است. در نتیجه تصویر ساز باید در انتخاب تصویر جلد مجله حساسیت بیشتری به خرج دهد و در انتقال مفهوم بکوشد.

طراحی تصویر سازی پشت مجله

تصویر سازی پشت مجله چندان کار سختی برای شما نخواهد بود. تصویر سازی پشت مجله ادامه تصویر جلد اصلی است اما کمی خلوت تر. برای مثال اگر در طراحی تصویر سازی جلد مجله کودک از آسمان، کودک، گل و گیاه استفاده شده است؛ برای پشت مجله ادامه آسمان و یک پروانه شاید کفایت کند.

هزینه طراحی تصویر سازی مجله

قیمت طراحی تصویر سازی مجله به موارد و گزینه‌های مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به نوع تصویر سازی، تکنیک‌های تصویر سازی و… اشاره کرد. در ادامه به این موارد تاثیرگذار خواهیم پرداخت.

هزینه طراحی تصویر سازی مجله
هزینه طراحی تصویر سازی مجله

آموزش طراحی تصویر سازی مجله

برای یادگیری طراحی تصویر سازی مجله بهتر است ابتدا به تصویر سازی های تبلیغاتی یا بسته بندی مسلط شده باشید. واضح تر عنوان کنیم؛ بهتر است که به ابزار های تصویر سازی دیجیتال و سنتی تسلط کافی را داشته باشید. سلام گرافیک دوره آموزش طراحی تصویر سازی مجله را به شما عزیزان هنر دوست ارائه می دهد.

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

تصویر سازی چیست

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی کتاب

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

تصویر سازی مجله با تصویر سازی کتاب چه تفاوتی دارد؟

در طراحی تصویر سازی کتاب می توانید خلاقیت بیشتری خرج کنید و از رنگ های متنوع استفاده کنید. طراحی تصویر سازی مجله کمی محدود تر است.

چگونه می توان در تصویر سازی مجله حرفه ای شد؟

باید ابتدا به ابزار های تصویر سازی مسلط شده باشید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *