نمونه طراحی سررسید

نمونه کارهای طراحی سررسید انجام شده از سوی مجموعه گرافیکی سلام گرافیک را در این صفحه مشاهده کنید. با توجه به تنوع بسیار زیادی که در طراحی و چاپ سررسید شاهد هستیم، اگر فکر می‌کنید برای سفارش نیاز به کمک دارید بهترین راهکار این است که تعدادی نمونه کار ببینید تا متوجه شوید انتظار خود شما از یک سررسید چیست و می‌خواهید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. به همین منظور تعدادی از نمونه سررسیدهای طراحی شده را در یک آلبوم برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا بتوانید راجع‌به انتخاب سلام گرافیک برای طراحی سالنامه راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید. طراحی حرفه ای سررسید سال 1401 و 1402 هم اکنون امکان پذیر است.

 

نمونه طراحی سررسید لاکچری

سررسیدهای لاکچری سررسیدهایی هستند که معمولا از آن‌ها به عنوان هدیه مدیریتی یا هدیه تبلیغاتی استفاده می‌شود. یک نمونه سالنامه لاکچری هزینه بیشتری نسبت به سررسیدهای معمولی دارد و البته که تاثیرگذاری آن بر روی مخاطب نیز بیشتر است؛ با مشاهده چند نمونه سررسید لاکچری خودتان متوجه تفاوت سررسیدهای ارزان قیمت با این سالنامه‌ها می‌شوید. هر ساله پیش از شروع سال جدید، افرادی زیادی اعم از شرکت‌ها و ارگان‌ها اقدام به سفارش سررسیدهای خاص و لاکچری می‌کنند. از آنجایی که قیمت این سررسیدها نسبتا زیاد است، معمولا چاپ سررسید لاکچری به صورت عمده و در تعداد بالا نیست بلکه تعداد محدودی از آن‌ها برای هدیه به شرکت‌ها یا همکاران چاپ می‌شود.

نمونه سررسید ارزان

اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت طراحی و چاپ سررسید بپردازید، نگران نباشید چراکه سلام گرافیک نمونه‌های طراحی سررسید قیمت مناسب را نیز به شما ارائه می‌کند. مناسب‌تر بودن قیمت این سررسیدها به معنی بی‌کیفیت بودن آن‌ها نیست. سررسیدهای ارزان معمولا در قطع‌های کوچک‌تر و با جنس جلد و کاغذ معمولی‌تر چاپ می‌شوند. انواع سررسید متنوع است و هزینه نهایی بستگی به انتخاب شما دارد.

نمونه سررسید تبلیغاتی

سررسیدها ابتدا دفتری تقویم‌دار برای یادداشت و برنامه ریزی‌های سالانه بودند اما امروز کاربری آن‌ها تقریبا تغییر کرده و بیشتر کارکرد تبلیغاتی دارند. یک نمونه سررسید تبلیغاتی باید خیلی جذاب طراحی شده باشد تا بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند. اگر به طراحی هدیه تبلیغاتی برای برند و کسب‌وکار خود فکر می‌کنید، نمونه سررسیدهای تبلیغاتی طراحی شده توسط استودیو سلام گرافیک را مشاهده کنید و سپس برای سفارش با ما تماس بگیرید.

نمونه سررسید اختصاصی

چرا سفارش طراحی سررسید به یک گرافیست بهتر از خرید آن است؟ اگر بخواهید برای خودتان، پرسنل شرکتتان یا حتی برای همکاران یا مشتریان خود به عنوان هدیه مدیریتی یا هدیه تبلیغاتی تعدادی سررسید تهیه کنید، می‌توانید به یک فروشگاه لوازم التحریر بروید و سررسیدها را تهیه کنید. اما پیشنهاد ما به شما، طراحی سررسید است چراکه در این صورت یک سالنامه اختصاصی خواهید داشت که دقیقا برای شما و با مشخصات شما مانند لوگو، آدرس، شماره تماس یا شعار تبلیغاتی طراحی شده است.

یک سررسید اختصاصی که به صورت سفارشی برای برند شما طراحی شده است، تاثیر بسیار بیشتری بر روی مخاطبان شما خواهد گذاشت. شما می‌توانید این سررسیدها را دقیقا در قطع، جنس جلد و کاغذ دلخواه خود سفارش دهید و از طراح بخواهید هر آنچه که می‌خواهید را بر روی جلد یا صفحات ابتدایی سررسید چاپ کند. برای آنکه متوجه میزان اثرگذاری سررسیدهای سفارشی شوید، نمونه سررسید اختصاصی طراحی شده توسط سلام گرافیک را مشاهده کنید.

3.3/5 - (3 امتیاز)