چاپ سررسید یکی از خدماتی است که توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می شود. البته خدمات چاپ سررسید در صورتی برعهده تیم سلام گرافیک خواهد بود که طراحی سررسید را کارشناس های مجموعه انجام داده باشند. تیم طراحی سلام گرافیک بنا به تجربه بالای خود در زمینه طراحی گرافیک، طراحی بسته بندی، طراحی پوستر، طراحی سررسید و … با چاپخانه های معتبر و حرفه ای در ارتباط است و خدمات چاپ سررسید شما را به خوبی می تواند انجام دهد.

قیمت چاپ سررسید

چاپ سررسید هزینه ثابتی ندارد؛ زیرا باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. علاوه‌بر تعرفه طراحی، موارد زیر در هزینه چاپ سررسید تاثیر دارند.

سفارش چاپ سررسید

برای سفارش اختصاصی سررسید ابتدا باید طراحی و دیزاین سررسید را به یک شرکت گرافیکی بسپارید؛ پس از آن طرح را به یک چاپخانه تحویل دهید تا طرح شما را چاپ کند؛ اما سلام گرافیک کار شما را راحت کرده است. اگر طراحی سررسید شما را این مجموعه انجام دهد، برای چاپ لازم نیست دنبال چاپخانه بگردید؛ زیرا سلام گرافیک با چاپخانه‌های معتبر مشغول همکاری است و می‌توانید از کیفیت کاغذ و چاپ آن، رضایت کافی داشته باشید. تیم چاپ این مجموعه در تلاش است خدمات برتری را برای شما به ارمغان بیاورد. در سایت سلام گرافیک می‌توانید انواع نمونه سررسید را مشاهده کنید.

شرکت چاپ سررسید

اگر می‌خواهید از سررسید به عنوان روشی برای تبلیغات انتخاب کنید و به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید، باید یک چاپخانه معتبر پیدا کنید تا از خدمات با کیفیت بهره‌مند شوید. زیرا کیفیت تبلیغات نقش مهمی در جذب مشتری دارد.

شرکت سلام گرافیک، رابطه کاری گسترده‌ای با چاپخانه‌های با سابقه دارد که می‌توانند خدمات چاپ و پرینت انواع سررسید شما را انجام دهند. این چاپخانه‌ها بهترین نوع چاپ و پرینت را برای شما ارائه می‌دهند.

خدمات پرینت سررسید

خدمات پرینت سررسید، با قیمتی مناسب در مجموعه سلام گرافیک انجام می‌شود. شما می توانید سفارش خود را اختصاصی کنید و از خدمات متنوع ارائه شده لذت ببرید. به عنوان مثال نوع کاغذ یا رنگ آن را خودتان می‌توانید انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید از خدمات جانبی چاپ نیز بهره‌مند شوید و انواع جلد که شامل گالینگور، چرم طبیعی و مصنوعی،ترمو، سلفون، جیرو اشبالت و… را به سلیقه خود انتخاب کنید.

از دیگر خدمات جانبی پرینت سررسید می‌توان به نوع صحافی اشاره کرد. صحافی‌ها شامل فنری، چسبی، کلاسوری و دوخت هستند.

روش های پرینت و چاپ سررسید

روش‌های چاپ سررسید معمولا به دو دسته چاپ دیجیتال و چاپ افست تقسیم می‌شود. هرکدام از این دو چاپ مزایا و معایب مختلفی دارند و دارای فرایند مخصوص به خود هستند.

چاپ دیجیتال

این چاپ، جزو آسان‌ترین روش‌های چاپ است که در آن جوهر به صورت مستقیم بر روی سطح منتقل می‌شود. این روش فقط در رنگ‌های سیاه و سفید و CMYK قابل استفاده است و نمی‌تواند رنگ‌های واقعی مانند پنتون یا HKS را چاپ کند. بنابراین اگر کار شما نیاز تطابق کامل با پنتون دارد، این روش گزینه مناسبی برای شما نیست. چاپگر جوهرافشان و پرینتر لیزری نمونه‌هایی از چاپ دیجیتال هستند.

از مزایای چاپ دیجیتال، امکان تغییر اطلاعات در نسخه‌های مختلف است و می‌توان برای افراد مختلف سررسیدهای اختصاصی چاپ کرد. از معایب این چاپ نیز توان کمتر آن برای متریال‌های مختلف است.

چاپ افست

 چاپ افست جزو رایج‌ترین روش‌های چاپ برای محصولات با تیراژ بالا مانند روزنامه‌ها هستند. در این روش از اواع متنوع کاغذها برای چاپ استفاده می‌شود. کیفیت چاپ در این روش بسیار بالا است؛ اما فرایند آن زمان‌بر است و برای محصولاتی که تیراژ بالایی دارند، تعرفه چاپ بالا است و مقرون‎به‌صرفه نیست.

در چاپ افست علاوه‌بر سیستم 4 رنگ (CMYK) می‌توان از دیگر رنگ‌های ساخته شده نیز استفاده کرد. یکی از معایب استفاده از این روش این است که پس از شروع کار دستگاه، امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد و تا پایان کار اطلاعات به صورت اولیه چاپ می‌شوند.

دیگر روش‌های چاپ شامل موارد زیر هستند:

سایز مناسب برای پرینت سررسید

سررسیدها سایزهای مختلفی دارند که با توجه به سلیقه یا کاربرد آن می‌توانید انتخاب کنید. انواع سایز سررسید شامل موارد زیر هستند:

اندازه‌های گفته شده، سایزهای رایج برای چاپ هستند و افراد می‌توانند سفارش‌های خود را در سایز دلخواه سفارش دهند.

5/5 - (1 امتیاز)