عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سررسید

طراحی و دیزاین سررسید نقش مهمی در برندسازی و آشنایی مشتریان با بیزینس شما دارد‌، چون مردم این هدایای زیبا را دوست دارند و برای مدت طولانی آن را نگهداری می‌کنند. شرکت گرافیک و دیزاین سلام گرافیک در خدمت شماست. اصلی‌ترین عواملی که قیمت طراحی پامفلت را تحت تاثیر قرار می‌دهند، به شرح ذیل است:

بودجه کارفرما

طراحی هدیه تبلیغاتی از جمله سررسید باید با بودجه کارفرما همخوانی داشته باشد. جنس صفحات و جلد پامفلت‌ها متفاوت است که این امر باعث شده نرخ آن‌ها متفاوت باشد. مثلا سررسیدهایی که جلد آن‌ها از چرم طبیعی است هزینه بالاتری را به فرد تحمیل می‌کنند.

کیفیت طراحی جلد و صفحات داخلی سررسید

خلاقانه بودن طراحی جلد سررسید و کیفیت آن در قیمت دیزاین نقش بسیاری دارد. درست است که در وهله اول ظاهر جلد است که نظر مخاطب را جلب می‌کند، اما گرافیست‌های حرفه‌ای می‌دانند که طراحی صفحات داخلی نیز به اندازه جلد مهم هستند. به همین دلیل دیزاین صفحات را با دقت در نرم افزار طراحی سررسید انجام می‌دهند که این مسئله هزینه پروژه را بالاتر می‌برد.

حک لوگو روی سررسید

مدیران باهوش شرکت‌ها برای این که بتوانند برند خود را به افراد بیشتری معرفی نمایند، تمایل دارند که حتما لوگوی شرکت نیز روی سررسید حک شود. در این حالت گرافیست باید زمانی را به درج المان‌های مربوط به آرم تجاری اختصاص دهد که این امر به نوبه خود تعرفه طراحی پامفلت را افزایش خواهد داد.

سایر عوامل موثر بر هزینه طراحی

مانند تمام طراحی‌های گرافیکی فاکتورهایی مانند زمان‌بر بودن دیزاین، تحویل زودتر از موعد پروژه، مهارت و تجربه گرافیست، اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات و حقوق طراح سررسید، تعداد دفعات ادیت و پیچیدگی طرح نیز بر هزینه نهایی طراحی سررسید اثرگذار هستند.

هرچند که تعرفه دیزاین در شرکت‌های معتبر گران‌تر است اما به دلیل این‌که با گرافیست‌های حرفه‌ای کار می‌کنند، پروژه را در سطح کیفی بالا ارائه می‌دهند. این موضوع باعث می‌شود که در همان نگاه اول نظر مخاطبان جلب شده و برای همیشه در ذهن آن‌ها بمانید. 

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید