قیمت طراحی سررسید

قیمت طراحی سررسید (diary design price) هزینه‌ای است که کارفرما در ازای طراحی سررسید (سررسید یا سالنامه نوعی دفتر یادداشت تاریخ دار است) به طراح گرافیست پرداخت می‌کند. تعرفه طراحی سررسید در استودیو سلام گرافیک از 1.000.000 تومان تا 4.000.000 میلیون تومان متغیر است. عوامل متعددی در تعیین تعرفه طراحی سالنامه تاثیرگذارند. جزئیات نرخ طراحی سررسید در استودیو سلام گرافیک به شرح زیر است:

قیمت انواع مدل‌های سررسید

طراحی سررسید براساس قطع یا سایز آن انجام می‌شود. قیمت طراحی انواع سررسید را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی سررسید وزیری

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه سررسید رقعی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی سررسید رحلی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی سررسید جیبی

4/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سررسید

طراحی و دیزاین سررسید نقش مهمی در برندسازی و آشنایی مشتریان با بیزینس شما دارد‌، چون مردم این هدایای زیبا را دوست دارند و برای مدت طولانی آن را نگهداری می‌کنند. شرکت گرافیک و دیزاین سلام گرافیک در خدمت شماست. اصلی‌ترین عواملی که قیمت طراحی پامفلت را تحت تاثیر قرار می‌دهند، به شرح ذیل است:

بودجه کارفرما

طراحی هدیه تبلیغاتی از جمله سررسید باید با بودجه کارفرما همخوانی داشته باشد. جنس صفحات و جلد پامفلت‌ها متفاوت است که این امر باعث شده نرخ آن‌ها متفاوت باشد. مثلا طراحی و چاپ سررسیدهایی که جلد آن‌ها از چرم طبیعی است هزینه بالاتری را به فرد تحمیل می‌کنند.

کیفیت طراحی جلد و صفحات داخلی سررسید

خلاقانه بودن طراحی جلد سررسید و کیفیت آن در قیمت دیزاین نقش بسیاری دارد. درست است که در وهله اول ظاهر جلد است که نظر مخاطب را جلب می‌کند، اما گرافیست‌های حرفه‌ای می‌دانند که طراحی صفحات داخلی نیز به اندازه جلد مهم هستند. به همین دلیل دیزاین صفحات را با دقت در نرم افزار طراحی سررسید انجام می‌دهند که این مسئله هزینه پروژه را بالاتر می‌برد. تعرفه طراحی گرافیک را دقیق ببینید.

حک لوگو روی سررسید

مدیران باهوش شرکت‌ها برای این که بتوانند برند خود را به افراد بیشتری معرفی نمایند، تمایل دارند که حتما لوگوی شرکت نیز روی سررسید حک شود. در این حالت گرافیست باید زمانی را به درج المان‌های مربوط به آرم تجاری اختصاص دهد که این امر به نوبه خود تعرفه طراحی سررسید در تهران را افزایش خواهد داد.

سایر عوامل موثر بر هزینه طراحی

مانند تمام طراحی‌های گرافیکی فاکتورهایی مانند زمان‌بر بودن دیزاین، تحویل زودتر از موعد پروژه، مهارت و تجربه گرافیست، اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات و حقوق طراح سررسید، تعداد دفعات ادیت و پیچیدگی طرح نیز بر هزینه نهایی طراحی سررسید در مشهد اثرگذار هستند.

هرچند که تعرفه دیزاین در شرکت‌های معتبر گران‌تر است اما به دلیل این‌که با گرافیست‌های حرفه‌ای کار می‌کنند، نمونه طراحی سررسید را در سطح کیفی بالا ارائه می‌دهند. این موضوع باعث می‌شود که در همان نگاه اول نظر مخاطبان جلب شده و برای همیشه در ذهن آن‌ها بمانید. هزینه طراحی سالنامه در استودیو گرافیک سلام گرافیک از یک میلیون تومان تا چهار میلیون تومان متغیر است.

اگر شما برای تبلیغ برند خود قصد چاپ سررسید اختصاصی دارید، امکان استفاده از دیگر خدمات طراحی ما برای شما مفید است. در این رابطه قیمت طراحی پرچم را به صرفه تعیین کرده‌ایم. 

 

 

عنوان نوع طراحی زمان اجرا قیمت
طراحی سررسید؛ پشت و روی جلد کیفیت A به همراه طراحی 4 صفحه لت ابتدای سررسید تا 14 روز کاری 4.000.000 تومان
طراحی سررسید؛ پشت و روی جلد کیفیت A بدون طراحی صفحات ابتدایی تا 10 روز کاری 3.000.000 تومان
طراحی سررسید؛ پشت و روی جلد کیفیت B به همراه طراحی 4 صفحه لت ابتدای سررسید تا 12 روز کاری 2.000.000 تومان
طراحی سررسید؛ پشت و روی جلد کیفیت B بدون طراحی صفحات ابتدایی تا 7 روز
کاری
1.000.000 تومان

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *