قیمت طراحی جلد کتاب

قیمت طراحی جلد کتاب (Book cover design price) هزینه‌‎ای است که کارفرما در ازای طراحی گرافیکی جلد کتاب به طراح گرافیست یا شرکت طراحی پرداخت می‌کند. قیمت طراحی جلد کتاب معمولی در استودیو سلام گرافیک از 500.000 هزار تومان تا 1.000.000 میلیون و طراحی جلد کتاب همراه با طراحی تصویرسازی کتاب از 2.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان متغیر است. با توجه به آنکه عوامل متعددی در تعیین نرخ طراحی جلد کتاب نقش دارند، تعرفه‌های اعلام شده حدودی هستند. قیمت دقیق با توجه به سفارش و انتظارات شما مشخص خواهد شد. برای اطلاع دقیق از قیمت و دیگر شرایط سفارش طراحی جلد کتاب بهتر است با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های جلد کتاب

طراحی جلد کتاب با توجه به جنس جلد کتاب صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع مدل های طراحی جلد کتاب را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی جلد کتاب شومیز

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی جلد کتاب گالینگور

4/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی جلد کتاب پارچه ای

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی جلد کتاب چرمی

2/500/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی جلد کتاب

طراحی رویه کتاب در صورتی‌که حرفه‌ای باشد، نقش بسیار زیادی در افزایش فروش و جلب توجه خوانندگان دارد. عوامل مختلفی قیمت طراحی رویه کتاب را تحت تاثیر قرار می‌دهند که مهم‌ترین آن‌ها در ادامه آورده شده است. شرکت سلام گرافیک یکی از بهترین شرکت‌های طراحی جلد کتاب در شهر مشهد است.

میزان تخصص گرافیست و کیفیت طراحی

معمولاً کسانی که در زمینه طراحی جلد کتاب تخصص و تبحر لازم را دارند، از تایپوگرافی حرفه‌ای و خدمات تصویرسازی منحصربه‌فرد استفاده می‌کنند. رعایت اصول علم گرافیک باعث می‌شود کیفیت کار این افراد به شدت افزایش یابد؛ بنابراین طبیعی است که دستمزد گرافیست‌های مجرب بیشتر باشد.

در این حالت درست است که هزینه بیشتری برای دیزاین می‌پردازید؛ اما افزایش آمار فروش این هزینه را پوشش می‌دهد. بنابراین انتخاب گرافیست‌های با تجربه کار عاقلانه‌ای است و باید آن به چشم یک سرمایه گذاری نگاه کنید. تیم گرافیکی سلام گرافیک یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها در زمینه طراحی جلد انواع کتاب و مجله است.

نوع نرم افزار طراحی

گاهی گرافیست‌های آماتور و غیر حرفه‌ای برای خدمات صفحه آرایی کتاب و جلد آن نرم افزارهای ساده‌ای مانند ورد را مورد استفاده قرار می‌دهند. در این حالت کیفیت خروجی کار چندان مطلوب نیست و دستمزد طراح نیز به همان نسبت کمتر می‌شود.

قطع کتاب

قطع کتاب نیز یکی از فاکتورهای موثر بر هزینه دیزاین است؛ زیرا گرافیست باید برای طراحی این قسمت نیز وقت بگذارد. برای اطلاع از تعرفه اتحادیه طراحان گرافیک کلیک کنید.

عکس جلد کتاب

در مواردی طراح عکس‌های خام را برای جلد کتاب استفاده می‌کند؛ اما گاهی نیز تصاویر روی جلد در نرم افزار‌های گرافیکی پیشرفته مانند فتوشاپ ویرایش می‌شوند. زمانی‌که عکس‌های ویرایش شده و گرافیکی به کار برده شود، قیمت طراحی رویه کتاب افزایش پیدا می‌کند. برای رسیدن به درک بهتری از چگونگی طراحی می‌توانید نمونه کارهای طراحی جلد کتاب موجود در سایت سلام گرافیک را مشاهده کنید.

تعداد دفعات ویرایش طرح روی جلد

این که کارفرما چند بار حق نظر دادن در مورد دیزاین را دارد، در قرارداد طراحی جلد کتاب ذکر می‌شود. حال  اگر مشتری بخواهد که تعداد ادیت پروژه از دفعات ذکر شده در قرارداد بیشتر باشد، باید هزینه زیادتری بپردازد. شرکت طراحی سلام گرافیک در قراردادهای طراحی جلدکتاب در شهر تهران امکان ویرایش را تا چندین مرتبه برای مشتریان خود فراهم کرده و پایه قیمت طراحی جلد کتاب معمولی را از پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان در نظر گرفته است.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی جلد کتاب بدون تصویرسازی 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
طراحی جلد کتاب با تصویرسازی 1 تا 7 روز کاری 3.000.000 تومان
طراحی جلد کتاب اختصاصی 1 تا 10 روز کاری 5.000.000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *