نمونه جلد کتاب

نمونه جلدکتاب که توسط کارشناس های طراحی سلام گرافیک پیاده سازی شده است، در این بخش قرار دارد. همانطور که در نمونه طراحی جلدکتاب های زیر مشاهده می کنید، هرکدام از این طرح ها نیازمند رعایت کردن برخی اصول و استانداردها هستند. برای سفارش طراحی جلدکتاب یا خدمات تصویرسازی و همچنین اطلاع از تعرفه طراحی جلد کتاب آن می توانید با کارشناس های سلام گرافیک تماس بگیرید. 

بهترین نمونه طراحی جلد کتاب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک نمونه جلد کتاب طراحی شده باید به‌گونه‌ای باشد که در نگاه اول توجه مخاطب را جلب کند. جلد کتاب اولین پل برقراری ارتباط است. اگر مخاطب نتواند با جلد کتابی ارتباط برقرار کند به احتمال زیاد اصلا به مرحله خرید کتاب نخواهد رسید. بنابراین چگونگی طراحی جلد کتاب تاثیر زیادی در میزان فروش کتاب شما خواهد گذاشت. از همین‌رو هزینه طراحی جلد کتاب هر چقدر هم که باشد، یکی از هزینه‌های ضروری است که در روند چاپ یک کتاب باید پرداخت کنید. قیمت چاپ یک نمونه جلد کتاب تا حدود زیادی به جنس انتخابی جلد نیز بستگی دارد. برای مثال کاربران سلام گرافیک از ما می‌پرسند آیا می‌توان از مقوای اشتنباخ برای طراحی جلد کتاب استفاده کرد؟ و پاسخ مشاوران ما این است که این جنس به عنوان جلد یک کتاب چندان مناسب نیست و بهتر است مقوای دیگری انتخاب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم گرافیکی سلام گرافیک تماس بگیرید.

نمونه طراحی رویه کتاب انجام شده از سوی سلام گرافیک

خدمات طراحی جلد کتاب در مشهد و طراحی جلد کتاب در تهران را می‌توانید از سلام گرافیک با برخورداری از یک تیم حرفه‌ای در طراحی دریافت کنید. سلام گرافیک نمونه کارها را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد تا پس از بررسی و مقایسه آن‌ها تصمیم به همکاری با تیم ما بگیرید.  

4/5 - (4 امتیاز)