طراحی جلد کتاب در مشهد

طراحی جلد کتاب در مشهد (Book cover design in Mashhad) باعث می‌شود افراد بیشتری به سمت کتاب جذب شوند و آن را خریداری کنند. طبق مطالعات درصد زیادی از افراد کتاب را از روی جلد آن انتخاب می‌کنند. طراحی جلد کتاب چیست و شامل چه مراحلی می‌شود؟ طرح روی جلد اولین چیزی است که به چشم خواننده می‌آید. طراحی جلد کتاب خلاقانه در خراسان رضوی خریدار را به هنگام جستجو در قفسه‌های کتابخانه سرجایش میخکوب کرده و او را تشویق به خرید می‌کند.  اما بهترین شرکت دیزاین جلد کتاب در مشهد کدام شرکت است؟ طبق نظرسنجی استودیو سلام گرافیک جز برجسته‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات طراحی جلد کتاب در شهر مشهد بوده و کارشناسان سلام گرافیک تمام درخواست‌های شما را مدنظر قرار داده و در نهایت ایده برای طراحی جلد کتاب را متناسب با آن هدفی که در ذهن دارید، انتخاب می‌کنند.

تاریخ بروزرسانی: ژوئن 12, 2023

سفارش طراحی جلد کتاب در مشهد

با سفارش طراحی جلد کتاب در مشهد درواقع نیمی از مسیر پذیرش خود بین مخاطبان را طی می‌کنید. طراح جلد کتاب کیست؟ طراحان سلام گرافیک ضمن پیاده‌سازی ایده‌هایی که نویسنده در ذهن دارد، ترکیب متن و عکس در جلد کتاب را به گونه‌ای دیزاین می‌کنند که خوانندگان به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. بنابراین به هیچ وجه تصاویر بی‌کیفیت را به کار نمی‌برند. چون با گستردگی آن روی جلد، از وضوح عکس کاسته می‌شود. به کار بردن بیش از دو فونت در جلد کتاب طراحی را نامنظم و گسسته نشان می‌دهد. به همین خاطر گرافیست‌های این شرکت در کنار رعایت این اصل، فونت را طوری برمی‌گزینند که سایز مناسب داشته و به راحتی خوانده شود.

قبل از ثبت سفارش طراحی جلد کتاب از نمونه‌ کارهای طراحی جلد کتاب در مشهد سلام گرافیک با خبر شوید. چند نمونه کار طراحی طراحی جلد کتاب برای شهر مشهد را مشاهده می‌کنید. 

خدمات طراحی جلد کتاب مشهد

مخاطب فقط چند ثانیه در فروشگاه‌های فروش کتاب به کتاب شما توجه می‌کند. حال در همین فرصت کم دیزاین روی جلد و همچنین طراحی پشت جلد کتاب باید بتواند او را جذب کند. کارشناسان سلام گرافیک المان‌های جلد کتاب را تا قسمت پشت آن امتداد می‌دهند تا دیزاین حالتی شیک و یکدست پیدا کند. از جمله خدمات طراحی جلد کتاب مشهد که توسط این آژانس تبلیغاتی ارائه می‌شود، طراحی جلد کتاب الکترونیکی است. با توجه به این‌که امروزه دانلود کتاب‌های دیجیتال رواج بسیار زیادی پیدا کرده، بهتر است که با استفاده از خدمات طراحی جلد کتاب آنلاین فروش کتاب خود را تضمین کنید. طراحان سلام گرافیک در زمینه ارائه خدمات طراحی دیجیتال مثل طراحی کاتالوگ دیجیتال سابقه درخشانی دارند.

تیم طراحی جلد کتاب در شهر مشهد

خوانندگان، کتاب شما را بر اساس جلد آن قضاوت می‌کنند. از این‌رو تیم طراحی جلد کتاب مشهد با برگزاری جلسات متعدد، رعایت اصول طراحی جلد کتاب و ایده‌پردازی‌های جذاب، جلدی را دیزاین می‌کنند که خواننده از همان نگاه اول وادار به خرید کتاب شود. تیم مجرب سلام گرافیک از طراحی شلوغ پرهیز می‌کنند. زیرا معتقدند که این نوع دیزاین مخاطبان را سردرگم نموده و نمی‌توانند پیام نویسنده را درک نمایند.

شرکت طراحی کننده جلد کتاب در مشهد

هنگامی‌ که کتاب در قفسه کتاب‌فروشی گذاشته می‌شود؛ درواقع مشغول رقابت با سایر کتاب‌ها است. ابزار پیروزی شما در این رقابت یک دیزاین خاص و چشم نواز است. پس اگر می‌خواهید که حاصل زحمات شبانه‌روزی‌تان به ثمر برسد، باید کار طراحی جلد کتاب خود را به اهل فن و کسانی که در این حوزه تجربه استفاده از ابزارهای طراحی جلد کتاب را دارند، بسپارید. بهترین شرکت طراحی کننده جلد کتاب در مشهد یعنی سلام گرافیک می‌تواند تمام توقعات شما را در این‌باره را برآورده کند.

قیمت طراحی جلد کتاب در خراسان رضوی

فاکتورهای متعددی روی هزینه طراحی جلد کتاب در مشهد تاثیر می‌گذارد. برای مثال استفاده از تایپوگرام می‌تواند قیمت طراحی جلد کتاب را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. همچنین پیچیدگی دیزاین، مهارت گرافیست و زمانی که صرف طراحی جلد کتاب در فتوشاپ می‌شود، در تعرفه طراحی جلد کتاب اثرگذار هستند.

قرارداد طراحی جلد کتاب در شهرستان مشهد

نداشتن قرارداد معتبر موجب می‌شود که افراد در آینده با مشکلات پیچیده‌ای مواجه شوند. به همین دلیل شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک برای پیشگیری از اتلاف هزینه‌های مالی و آسودگی خاطر طرفین، اقدام به انعقاد قرارداد طراحی جلد کتاب با کارفرما می‌کند. به موجب این قرارداد کارفرما متعهد می‌شود که مبلغ پروژه را به موقع پرداخت نماید.

مشاوره رایگان طراحی جلد کتاب مشهد

نویسندگان اغلب برای طراحی جلد کتاب ایده‌ای در ذهن ندارند. بنابراین بهتر است که از یک گرافیست بخواهند که آن‌ها را راهنمایی کند. اگر شما هم یکی از نویسندگانی هستید که در انتخاب دیزاین روی جلد دچار ابهام شده‌اید، می‌توانید از مشاوره طراحی جلد کتاب در شهرستان مشهد استفاده کنید. متخصصان سلام گرافیک آماده‌اند تا در زمینه انتخاب عکس، فونت و سایر المان‌ها بهترین مشاوره طراحی جلد کتاب را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه کار طراحی جلد کتاب در مشهد

چگونه یک جلد کتاب جذاب و زیبا طراحی کنیم؟ اگر نویسنده بهترین و غنی‌ترین کتاب دنیا باشید، اما دیزاین مناسبی را برای جلد آن انتخاب نکنید، هیچ‌گاه کتاب شما فروش خوبی نخواهد داشت. تیم طراحی سلام گرافیک با برخورداری از کادری حرفه‌ای و کاربلد می‌تواند به رویای شما برای فروش حداکثری کتاب‌تان جامه عمل بپوشاند. کافی است به سایت مراجعه کنید و نمونه طراحی جلد کتاب در شهر مشهد را مشاهده نمایید و سپس توسط راه‌های ارتباطی درج شده در وب‌سایت با این تیم حاذق در تماس باشید.

طراح تخصصی جلد کتاب در مشهد

مغز انسان طوری طراحی شده که به سرعت با رنگ‌ها و تصاویر ارتباط برقرار می‌کند. با توجه به این مطلب انتخاب رنگ در جلد کتاب اهمیت بسیار زیادی دارد. متخصصان سلام گرافیک بر این عقیده‌اند که بعضی از رنگ‌ها نظیر قرمز و نارنجی قدرت جذب بالایی دارند. استفاده از این رنگ‌ها در طراحی جلد کتاب سبب می‌گردد که ناخودآگاه خواننده به طرف آن کشیده شود. طراح جلد کتاب در مشهد از تاثیر جلد روی فروش کتاب آگاه است و می‌کوشد که در کنار نام نویسنده و عنوان، پیام اصلی کتاب را نیز به خوانندگان انتقال دهد. می‌توانید نمونه کار جلد کتاب را در سایت مجموعه سلام گرافیک ببینید و سپس دیزاین دلخواه خود را سفارش دهید.

استخدام کارشناس طراحی جلد کتاب در مشهد

شرکت تبلیغاتی سلام گرافیک در نظر دارد برای تکمیل کادر خود اقدام به استخدام کارشناس طراحی جلد کتاب در مشهد کند. برای همکاری با این مجموعه معتبر می‌توانید درخواست خود را از طریق سایت ثبت نمایید. در مجموعه سلام گرافیک آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ نیز داده می‌شود.

نرم‌افزارهای طراحی جلد کتاب در مشهد 

طراحی جلد کتاب در مشهد بسته به مهارت طراح و تشخیص او با نرم‌افزارهای مختلفی انجام می‌شود. از انواع نرم‌افزارهای طراحی جلد کتاب می‌توان به طراحی جلد کتاب با فتوشاپ، طراحی جلد کتاب با ایندیزاین و طراحی جلد کتاب با کورل اشاره کرد. 

در شرکت سلام گرافیک قیمت طراحی جلد کتاب در تهران و مشهد بر اساس مدت زمانی که گرافیست کار دیزاین را در  نرم افزار طراحی جلد کتاب انجام می‌دهد، تعیین می‌گردد. البته متریال – جنس جلد کتاب و سایز جلد کتاب نیز هزینه‌های تحمیل شده به شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک یک‌سری کلاس‌ها در زمینه آموزش برنامه طراحی جلد کتاب، طراحی پی اس دی وب سایت، طراحی تابلو فروشگاهی، طراحی استند و طراحی کاراکتر را زیر نظر اساتید و گرافیست‌های برجسته برگزار می‌کند.

5/5 - (3 امتیاز)