رول آپ چیست؟

رول آپ (roll up) یک سازه نمایشگاهی است که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. استند رول آپ یک سازه قالب‌پذیر است که برای نمایش پوسترها، بنرها، تصاویر و متن‌های تبلیغاتی از آن استفاده می‌شود. این استندهای عمودی یا ایستاده، گردان یا سقفی از جنس آلومینیوم یا فلزی ساخته می‌شوند. از یک استند رولاپ به دلیل وزن سبک، قابلیت تنظیم ارتفاع نمایش و حمل و نقل آسان در رویدادهای تجاری، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی بسیاری استفاده می‌شود.

 بر روی استند رول آپ بنری حاوی محتوای تبلیغاتی نصب شده و این استند را در مکان‌های پررفت و آمد قرار می‌دهند. محیط‌هایی چون نمایشگاه‌ها بهترین مکان برای تبلیغات این‌چنینی هستند به همین خاطر این سازه به استند رولاپ نمایشگاهی نیز معروف شده است. ابزارهای تبلیغاتی محیطی زیادی وجود دارد که در میان آن‌‎ها رولاپ‌استندها را می‌توان یکی از پربازده‌ترین آن‌ها دانست. دیزاین رول آپ بسته به هدفتان از تبلیغات، می‌تواند در اشکال و سبک‌های متفاوتی صورت بگیرد. برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با طراحی و چاپ رول آپ با تیم گرافیکی سلام گرافیک تماس بگیرید.

انواع رول آپ

استندهای نمایشگاهی رول آپ انواع متفاوتی دارند. رایج‌ترین شکل سازه‌های تبلیغاتی رول اپ عبارتنداز:

  • رول آپ ایستاده یا رول آپ عمودی
  • رول آپ آویز یا رول آپ سقفی
  • رول آپ رومیزی یا رول آپ پرتابل
  • رول آپ گردان یک طرفه
  • رول آپ گردان دو طرفه

قیمت رول آپ

نمونه رول آپ

5/5 - (1 امتیاز)
Picture of کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله