قیمت طراحی لیوان تبلیغاتی

قیمت طراحی لیوان تبلیغاتی (Promotional mug design price) هزینه‌ای است که طراح در ازای طراحی بر روی لیوان‌های تبلیغاتی دریافت می‌کند. تعرفه طراحی تبلیغاتی در استودیو سلام گرافیک از 500.000 تومان تا 1.000.000 تومان متغیر است و بستگی به سبک طراحی و آیتم‌های طراحی دارد. طراحی ماگ به دلیل این‌که نقش بسزایی در برندینگ و افزایش فروش دارد، امروزه در بین صاحبان مشاغل طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

  هزینه مورد نیاز برای طراحی لیوان‌های تبلیغاتی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان برای تمام دیزاین‌ها یک نرخ ثابت درنظر گرفت. آیا قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی همان قیمت طراحی آن است؟ خیر؛ قیمت طراحی و قیمت چاپ این طراحی بر روی لیوان به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. بخش اول هزینه را طراح و بخش دوم را چاپخانه در ازای ارائه خدمات چاپ دریافت می‌کند. 

قیمت انواع مدل‌های ماگ تبلیغاتی

طراحی لیوان تبلیغاتی در جنس و ابعاد متفاوتی صورت می‌گیرد. قیمت انواع طراحی ماگ را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی لیوان تبلیغاتی فانتزی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی لیوان تبلیغاتی حرارتی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه لیوان تبلیغاتی سرامیکی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی لیوان تبلیغاتی استیل

1/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی لیوان تبلیغاتی

چگونه قیمت چاپ بر روی لیوان‌های تبلیغاتی را محاسبه کنیم؟ عوامل مختلفی اعم از تیراژ چاپ بر قیمت طراحی لیوان تبلیغاتی تاثیرگذار است که در این بخش از سری مقالات سایت سلام گرافیک به بررسی آنها پرداخته ایم.

طرح مورد نظر مشتری

بعضی از کارفرمایان تقاضا دارند که طراحی آرم تجاری نیز در ماگ تبلیغاتی آ‌ن‌ها گنجانده شود؛ مسلماً در چنین مواردی دستمزد طراح افزایش پیدا می‌کند. همچنین دیزاین‌های خلاقانه نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری داشته که این امر تعرفه طراحی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر چند نمونه طراحی لیوان تبلیغاتی مشاهده کنید، برآورد قیمت آن برایتان ساده‌تر خواهد شد.

زمان مورد نیاز برای طراحی

زمانی که به کار دیزاین اختصاص داده می‌شود؛ یکی از عوامل مهم است که قیمت طراحی ماگ را تعیین می‌کند. همچنین ممکن است که مشتری با محدودیت زمانی روبه‌رو بوده و برای دریافت دیزاین عجله داشته باشد. در چنین مواقعی نیز نرخ طراحی لیوان تبلیغاتی نسبت به مواقع عادی بیشتر می‌شود. برای اطلاع دقیق‌تر از تعیین قیمت طراحی ماگ تبلیغاتی تهران یا روند طراحی زیربشقابی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

تعداد دفعات ادیت

معمولاً تعداد دفعات ادیت در قراردادهای طراحی ذکر می‌گردد. حال ممکن است که کارفرما تقاضا داشته باشد که طرح اولیه مجددا ویرایش شود. در این شرایط با توجه به این‌که طراح باید مجددا وقت خود را صرف پروژه کند، قیمت طراحی ماگ افزایش می‌یابد.

 مهارت گرافیست

چنانچه تصمیم بگیرید برای طراحی گرافیک ست اداری از جمله لیوان‌های تبلیغاتی خود با یک گرافیست معروف و برجسته کار کنید، یقیناً باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت نمایید. طراحانی که رزومه کاری مورد تایید و تجربه فراوانی دارند، اغلب دستمزد بیشتری می‌گیرند. طراحی لیوان تبلیغاتی در مشهد از سوی سلام گرافیک، توسط طراحان متخصص انجام می‌شود.

 تعداد نرم افزارهای مورد استفاده

گاهی پیچیدگی طرح ایجاب می‌کند که گرافیست از چندین نرم افزار برای دیزاین لیوان تبلیغاتی استفاده کند. در این حالت با توجه به طولانی شدن فرآیند طراحی ماگ، نیاز به پرداخت هزینه بیشتری است.

اطلاع دقیق از لیست قیمت انجمن طراحان گرافیک تنها با یک کلیک.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی لیوان تبلیغاتی 1 تا 3 روز کاری 500.000 تا 1.000.000 تومان

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *