چاپ لیوان تبلیغاتی (Advertising mug printing) به فرایند چاپ یک طرح تبلیغاتی بر روی لیوان توسط چاپخانه گفته می‌شود. چاپ ماگ تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه مناسب و کاربردی برای معرفی سازمان یا خدمات شما باشد. گاهی مدیران شرکت‌ها برای این‌که نام برند خود را بر سر زبان‌ها بیندازند، متحمل هزینه‌هایی گزاف می‌شوند. در صورتی‌که با طراحی و دیزاین لیوان تبلیغاتی و چاپ یک طرح زیبا بر روی آن می‌توان کمپین تبلیغاتی موفقی را راه‌اندازی کرد و نظر مخاطبان را جلب نمود.

قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی

برای این‌که بتوانید یک تبلیغات مقرون‌به‌صرفه و در عین حال پربازده داشته باشید، لازم است که در مورد عوامل موثر بر تعرفه چاپ لیوان تبلیغاتی اطلاعاتی کسب کنید. مبلغ لیوان تبلیغاتی و پرینت روی آن تحت تاثیر فاکتورهای زیر قرار می‌گیرد:

  1. جنس لیوان

هنگامی‌که برای خرید ماگ به بازار مراجعه می‌کنید گزینه‌های متعددی پیش روی شما است؛ زیرا این ابزار در جنس‌های متنوعی روانه بازار مصرف می‌شود. جنس سرامیکی یکی از ارزان قیمت‌ترین ماگ‌های تبلیغاتی است که توسط بسیاری از برندها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ تبلیغاتی معمولا بر روی ماگ‌های 10 سانتی‌متری انجام می‌شود. با این حال بعضی از کارفرمایان ترجیح می‌دهند که پرینت روی ماگ‌هایی با ابعاد بزرگتر یا کوچکتر انجام گیرد که این مورد می‌تواند هزینه چاپ لیوان تبلیغاتی را بالا و پایین ببرد.

تکنیک‌های پرینت لیوان تبلیغاتی موارد مختلفی مانند سابلیمیشن حرارتی، چاپ تامپو و… را دربرمی‌گیرند که هر کدام از آن‌ها قیمتی متفاوت دارند. انتخاب روش مناسب می‌تواند نرخ چاپ لیوان تبلیغاتی را تا حد زیادی کاهش دهد. توصیه می‌شود که قبل از ثبت سفارش خود حتماً در این رابطه با کارشناساندفتر خدمات طراحی سلام گرافیک مشورت کنید.

در مواردی که بخواهید پرینت لیوان تبلیغاتی را در تعداد انبوه سفارش دهید، قیمت تمام شده آن ارزان‌تر می‌شود.

برای این‌که تاثیرگذاری این ابزار تبلیغاتی به حداکثر برسد، لازم است که دیزاین آن توسط تیم‌های گرافیکی باتجربه و ماهر انجام گیرد. در این حالت تعرفه طراحی لیوان تبلیغاتی بر اساس میزان مهارت طراح و سابقه کاری او سنجیده می‌شود. همچنین در مواردی که قرار باشد دیزاین لوگو نیز روی ماگ درج شود، هزینه طراحی افزایش می‌یابد.

سفارش چاپ لیوان تبلیغاتی

برای ثبت سفارش طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی در سایت سلام گرافیک ضروری است که فرم‌های مربوطه را پر کنید تا به درخواست شما در اسرع وقت رسیدگی شود. پرطرفدارترین نمونه لیوان تبلیغاتی در سایت قرار داده شده که از بین آن‌ها می‌توانید دیزاین مورد نظر خود را را سفارش دهید. البته امکان ثبت سفارش طرح‌های اختصاصی نیز وجود دارد.

شرکت چاپ لیوان تبلیغاتی

تیم پرینت لیوان تبلیغاتی شرکت سلام گرافیک قبل از آغاز پروژه سلیقه مشتری و اهداف کمپین تبلیغاتی را درنظر می‌گیرند. از این طریق می‌توانند طراحی و چاپ انواع لیوان تبلیغاتی را با توجه به اهداف تجاری کارفرما انجام دهند. از آنجا که این شرکت با بهترین چاپخانه لیوان تبلیغاتی قرارداد می‌بندند، محصولاتی ماندگار و باکیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین افراد از آن برای مدت طولانی استفاده می‌کنند و با هر بار نگاه کردن به لیوان به یاد برندتان می‌افتند.

خدمات پرینت لیوان تبلیغاتی

خدمات پرینت لیوان تبلیغاتی تهران در بالاترین سطح کیفی و قیمت مقرون‌به‌صرفه در آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک ارائه می‌شود. تیم چاپ لیوان تبلیغاتی این مجموعه به تمام تعهدات خود در قبال کارفرمایان پایبند هستند و پروژه را در موعد مقرر تحویل می‌دهند.

روش‌ های پرینت و چاپ لیوان تبلیغاتی

روش‌های رایج برای چاپ اکثر ابزارهای بازاریابی چاپ افست و چاپ دیجیتال هستند، اما برای پرینت لیوان تبلیغاتی تکنیک‌های دیگری به کار می‌رود که عبارتند از:

یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای چاپ لیوان تبلیغاتی سابلیمیشن حرارتی است؛ مخصوصا در مواردی که کارفرما علاقه‌مند به دیزاین‌های فانتزی باشد. این تکنیک نه تنها برای شرکت‌ها و در تیراژ بالا انجام می‌شود، بلکه افراد عادی هم می‌توانند برای سفارش هدایای شخصی و در تعداد کم نیز از سابلیمیشن حرارتی استفاده کنند.

از طریق چاپ سیلک می‌توان پرینت طرح مورد نظر را بر روی ماگ‌هایی با متریال مختلف انجام داد.

چاپ تامپو به دلیل نرخ مناسب آن طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. علاوه‌برآن امکان چاپ بر روی جنس‌های مختلف از سرامیک گرفته تا شیشه را فراهم می‌آورد.

تکنیک‌های دیگری مانند چاپ پلات و همچنین چاپ فلکسی وجود دارند که معمولاً برای ماگ تبلیغاتی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

سایز مناسب برای پرینت لیوان تبلیغاتی

ماگ‌های تبلیغاتی در سایزهای متنوع تولید می‌شوند. اما برای این‌که بتوانید بهترین نوع چاپ و پرینت لیوان تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید، لازم است که اندازه استاندارد را رعایت کنید. برای مثال سایز استاندارد برای لیوان‌های کاغذی عبارتند از:

چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی در مشهد یکی از خدماتی است که توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می شود. سلام گرافیک سعی دارد تا با افزودن خدمات طراحی خود، مشتریان را تا حد زیادی راضی نگه دارد. پس از اتمام طراحی لیوان تبلیغاتی خود نگران چاپ آن نباشید. می توانید از کارشناس های طراحی مجموعه سلام گرافیک بخواهید تا چاپ لیوان تبلیغاتی را انجام دهند.

5/5 - (3 امتیاز)