نمونه طراحی پیکتوگرام

نمونه‌های رایج طراحی پیکتوگرام (pictogram design sample) آیکون‌های ایمیل، آیکون‌های تلفن، دکمه‌های پخش و دکمه‌های دانلود هستند. طراح پیکتوگرام با مهارت خود و با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی و ساخت پیکتوگرام به پیاده‌سازی پیکتوگرام اختصاصی شما می‌پردازد. با مشاهده نمونه طراحی پیکتوگرام می‌توانید برای طراحی خود ایده بگیرید و به طراح بفهمانید که دقیقاً چه نوع طراحی پیکتوگرامی مدنظر شماست. امکان دارد که تا به حال فکر کرده باشید پیتوگرام همان لوگو باشد، اما اینگونه نیست. اگر به نمونه طراحی پیتوگرام توجه کرده باشید، متوجه تفاوت پیکتوگرام با لوگو می‌شوید. پیتوگرام‌ها یک سری علائم و هشدار‌های هستند که به یک موضوع اشاره می‌کنند. به طور کلی نمونه طراحی‌های پیکتوگرام یک سری نماد هستندکه باید در سراسر دنیا یک معنی را داشته باشد. نمونه‌های رایج طراحی پیکتوگرام را می‌توانید در مکان‌های مختلفی مانند فرودگاه، رستوران، پمپ بنزین و دیگر مکان‌های عمومی مشاده کنید. جهت اطلاع از لیست قیمت طراحی پیکتوگرام تماس بگیرید.

نمونه طراحی پیکتوگرام هنری

طراحی پیکتوگرام یا زبان تصویری بین‌المللی جز کار‌های هنرمندان است، در طراحی پیکتوگرام هنری باید اصول و قواعد خاصی رعایت شود. اگر نمونه طراحی پیکتوگرام را مشاهده کرده باشید، اصلی ترین ویژگی که در آن مشاهده می‌کنید خلاقیت در طراحی است.

نمونه طراحی پیکتوگرام بیمارستان

از موارد موفق و مورد اهمیت در نمونه طراحی پیکتوگرام بیمارستان، تصویر سازی و علائم تصویری است، زیرا باید به گونه‌ای باشد که افرادی که در بیمارستان حضور دارند چالشی در درک و فهم پیکتوگرام نداشته باشند.

نمونه طراحی پیکتوگرام رستوران

آیا برای رستوران خود به دنبال نمونه پیکتوگرام رستوران هستید؟ مجموعه سلام گرافیک نمونه‌های از پیکتوگرام رستورانی را برای رستوران داران طراحی کرده است و در  انتهای صفحه قرار داده است. در نمونه طراحی پیکتوگرام تصاویر از ظروف رستوران و غذا را مشاهده می‌کنید.

نمونه طراحی پیکتوگرام عکاسی

عکاسی یک حرفه هنری است، پیکتوگرام عکاسی باید دارای نقش و نگار‌های زیبایی باشد تا نظر مخاطب را به خود جلب کند.

برای چاپ پیکتوگرام با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)