قیمت طراحی پیکتوگرام

قیمت طراحی پیکتوگرام (pictogram design price) براساس عوامل مختلفی نظیر پیچیدگی طرح پیکتوگرام، سابقه طراح پیکتوگرام و مهارت او در کار با نرم‌افزارهای مختلف طراحی، تعداد پیکتوگرام‌ و زمان آماده‌سازی سفارش طراحی پیکتوگرام بین 400 تا 600 هزار تومان متغیر خواهد بود.

مهم‌ترین فاکتور تعیین کننده قیمت طراحی پیکتوگرام، تعداد آن است. معمولا سفارش طراحی پیکتوگرام در پک‌های چند عددی صورت می‌گیرد. این شیوه سفارش از نظر هزینه‌ای نسبت به انتخاب طراحی تنها یک عدد پیکتوگرام اقتصادی‌تر است.

چرا تعرفه طراحی پیکتوگرام به نسبت برخی دیگر از خدمات گرافیکی چون سفارش بیلبورد تبلیغاتی مناسب‌تر است؟ معمولاً ساخت پیکتوگرام زمان زیادی از طراح نمی‌برد به همین خاطر هزینه طراحی پیکتوگرام معقول است. بنابراین می‌توان اینطور نتیجه گرفت که زمان به صورت مستقیم بر روی تعرفه خدمات گرافیکی اثرگذار است. هر چه طرح انتخابی ساده‌تر و کم کارتر باشد، هزینه نیز کمتر خواهد بود.

قیمت انواع مدل‌های پیکتوگرام

پیکتوگرام معمولا به صورت یک پک که شامل چندین پیکتوگرام است طراحی می‌شود. قیمت انواع پک‌های پیکتوگرام را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی یک عدد پیکتوگرام

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی مجموعه 2تایی پیکتوگرام

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی مجموعه 4 تایی پیکتوگرام

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی مجموعه 6 تایی پیکتوگرام

3/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی پیکتوگرام

طراحی پیکتوگرام باید طوری باشد که مخاطب در همان نگاه اول به وضوح معنای آن را تشخیص دهد. به این منظور بهتر است دیزاین این ابزار تبلیغاتی قدرتمند را به شرکت‌های معتبر و خوشنام بسپارید. در این گونه شرکت‌ها ملاک‌های مختلفی برای تعیین قیمت طراحی پیکتوگرام وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها در زیر آورده شده است. چاپ پیکتوگرام با قیمت مناسب در شرکت سلام گرافیک انجام می‌شود.

نوع طرح درخواستی و میزان پیچیدگی آن

نوع دیزاین موردنظر مشتری یکی از اصلی‌ترین عواملی است که نرخ طراحی پیکتوگرام را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بعضی از طرح‌ها پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و با توجه به حجم بالای کار، گرافیست روزهای متوالی وقت خود را به آن اختصاص می‌دهد؛ بنابراین در این حالت دستمزد او افزایش می‌یابد. تعرفه رسمی طراحان گرافیک ۱۴۰۲ را ببینید.

تعداد دفعات ادیت

یکی دیگر از مولفه‌های موثر بر تعرفه ساخت بنر، پیکتوگرام و… تعداد دفعات ادیت است. کارشناس مربوطه پس از این که طراحی اولیه را انجام داد؛ آن را به کارفرما نشان داده و یک‌سری تغییرات را مطابق با نظر وی بر روی طرح سفارشی اعمال می‌کند. چنانچه تعداد دفعات تغییر از آن چیزی که در قرارداد ذکر شده، فراتر رود، نیاز به پرداخت هزینه زیادتری است.

مهارت طراح و رزومه کاری او

کیفیت نمونه طراحی پیکتوگرام نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت است. معمولاً گرافیست‌های کارکشته و ماهر ذهن خلاقی دارند و بهترین ایده را در طراحی پیکتوگرام به کار می‌برند. علاوه‌بر آن به دلیل تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی، کار را در سطح کیفی بالا ارائه می‌دهند. از این‌رو پیکتوگرام‌ها مفهومی هستند و مخاطب به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند، پس طبیعی است که دستمزد این قبیل افراد زیاد باشد.

 مدت زمان طراحی

طول مدتی که صرف دیزاین اتودهای اولیه و طرح نهایی می‌شود، تعیین کننده قیمت طراحی پیکتوگرام است.  به عبارت دیگر هرچه فرآیند دیزاین طولانی‌تر باشد، هزینه تحمیل شده به مشتری بیشتر می‌شود.

هزینه طراحی یک پیکتوگرام در شرکت گرافیکی سلام گرافیک با توجه به موارد فوق چهارصد تا ششصد هزار تومان است. برای اطلاع از قیمت طراحی پک‌های چندتایی پیکتوگرام با ما تماس بگیرید.

عنوان تعداد زمان اجرا قیمت
طراحی پیکتوگرام حرفه‌ای 1 عدد 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
طراحی پیکتوگرام حرفه‌ای پک 6 عددی یا بیشتر بسته به تعداد تعیین می‌شود از 2.500.000 تومان به بالا

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *