طراحی لوگو تلگرام (Telegram logo design) بخش مهمی از فرآیند برندسازی بیزینس‌هایی است که اقدام به راه‌اندازی کانال تلگرامی کرده‌اند. این استراتژی بازاریابی هوشمندانه باعث می‌شود که مخاطبان همواره برند را به یاد داشته باشند و آن را به رسمیت بشناسند.

اگر واقعاً به کسب درآمد از تلگرام فکر می‌کنید باید ساخت لوگو برای کانال تلگرام را جدی بگیرید. با این کار نشان می‌دهید که برای کسب و کار خود ارزش قائل هستید و کاربران نیز بیشتر تمایل پیدا می‌کنند که در کانال شما عضو شوند.

پیام رسان تلگرام بالغ 45 میلیون کاربر فعال دارد؛ بنابراین پتانسیل درآمدزایی در این فضا بسیار زیاد است. ساخت لوگوی تلگرام همان چیزی است که برای افزایش دامنه ارتباطات، برقراری تعامل مطلوب با کاربران و در نهایت درآمدزایی نیاز دارید.

اهمیت طراحی لوگو تلگرام

به طور کلی اهمیت طراحی لوگو تلگرام را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

ویژگی های طراحی لوگو تلگرام با سلام گرافیک

طراحی لوگو برای کانال تلگرام توسط سلام گرافیک، دارای ویژگی هایی است که باعث رونق کسب و کار شما می‌شود:

 طراحی لوگو متناسب با زمینه فعالیت کانال تلگرام؛ به طوری‌که مخاطب با دیدن آن، موضوع فعالیت کانال را متوجه شود

با وجود این‌که نسخه ویندوز تلگرام نیز ارائه شده، اما بیشتر کاربران این اپلیکیشن را بر روی تلفن‌های هوشمند خود نصب می‌کنند. بنابراین با توجه به سایز کوچک موبایل، طراحی لوگو به نحوی که از طریق گوشی نیز به راحتی دیده شود، مهم است

طرح نماد ساده، زیبا و به دور از هر گونه شلوغی، باعث می‌شود جزئیات لوگو در ابعاد کوچک به درستی دیده شوند

تغییر مداوم در آرم ممکن است به ضرر در کسب و کار آنلاین تمام شود؛ زیرا مشتریان را گیج سردرگم می‌کند؛ به همین دلیل باید طراحی لوگو تلگرام ماندگار و بی زمان باشد.

انتخاب رنگ برای لوگوی تلگرام متناسب با نوع کسب و کار اینترنتی

قیمت طراحی لوگو برای تلگرام

بهای طراحی لوگوی تلگرام در بازه شش میلیون تومان تا نه و نیم میلیون تومان است. نوع لوگو و میزان پیچیدگی طراحی بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند. قیمت های سلام گرافیک ارزنده هستند زیرا کیفیت بالایی را ارائه می‌دهیم.

سفارش طراحی لوگو تلگرام

برای سفارش طراحی لوگو تلگرام با ما تماس بگیرید تا اطلاعات اولیه که در فرایند طراحی لوگو لازم هستند را از شما دریافت کنیم. بر اساس داده های کسب و کار شما بهترین لوگو را دیزاین خواهیم کرد.

09355054580

5/5 - (1 امتیاز)