قیمت طراحی بنر سایت

قیمت طراحی بنر سایت از 500.000 تومان تا 1.000.000 تومان وابسته به سبک و سیاق وب سایت شما و همچنین شیوه طراحی رابط کاربری وب سایت متغیر است. عوامل مختلفی وجود دارد که این قیمت را می‌تواند افزایش یا کاهش دهد، از مدل طراحی و دیزاین بنر سایت، نوع و کیفیت رابط کاربری، المان‌های مورد استفاده، نمونه بنرهای سایت طراح گرافیک و… در صورتی که نیاز به بنر خاص دارید همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

اطلاع از تعرفه انجمن گرافیک ۱۴۰۲ به صورت دقیق و تخصصی در سلام گرافیک.

قیمت انواع مدل‌های بنر سایت

طراحی بنر سایت در سبک‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. قیمت انواع روش‌های رایج طراحی بنر تبلیغاتی سایت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر سایت کلاسیک

700/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی بنر سایت مدرن

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی بنر سایت فلت

از 500 تا 1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی بنرهای فلش

500/000 تومان

عوامل موثر بر قیمت طراحی انواع بنرهای سایت

در جدول فوق انواع بنرهای سایت را مشاهده می‌کنید که هر یک از آن‌ها رنج قیمتی متفاوتی دارند. علاوه بر موارد فوق، موارد دیگری نیز وجود دارد که قیمت طراحی بنر سایت را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. این موارد عبارتنداز:

  • ابعاد و تعداد بنرها: اندازه و تعداد بنرهای مورد نیاز برای طراحی سایت می‌تواند تأثیر زیادی در قیمت داشته باشد. بنرهای بزرگتر و بیشتر زمان بیشتری از طراح گرفته و موجب افزایش قیمت می‌شود.
  • پیچیدگی طرح بنر: طراحی یک بنر پیچیده و با جزئیات زیاد برای سایت، نیازمند زمان و تخصص بیشتری است. به همین خاطر گرافیستی که سابقه بیشتری دارد برای دیزاین بنر سایت هزینه بیشتری از شما درخواست می‌کند.
  • زمان مورد نیاز برای تحویل کار: عموما برای انجام تمامی خدمات گرافیکی از سوی طراح زمان مشخصی به کارفرما اعلام می‌شود. چنانچه کارفرما بخواهد سریع‌تر پروژه را تحویل بگیرد، قیمت کار کمی افزایش می‌یابد.
  • تجربه و مهارت طراح: طراحان با سابقه و تخصص بالا معمولاً مبالغ بیشتری را برای خدمات خود دریافت می‌کنند. همچنین در صورت وجود نمونه کارهای قبلی از طراح، ممکن است بتواند مبلغ بیشتری را برای طراحی بنر دریافت کند.
  • تعامل با مشتری: در صورتی که مشتری انتظار داشته باشد در هر مرحله از طراحی بنر در جریان مراحل طراحی قرار بگیرد و اصلاحاتی اعمال شود، زمان بیشتری صرف شده و این ممکن است به رشد قیمت منجر شود.
  • رقابت در بازار: بازار طراحی بنرها ممکن است رقابتی باشد و قیمت نهایی ممکن است با توجه به قیمت رقابتی تعیین شود. لازم به ذکر است که این فاکتورها ممکن است با توجه به شرایط بازار و همچنین مذاکرات با طراح، متغیر باشند.

راهکارهای کاهش هزینه طراحی بنر سایت

اگر تعداد زیادی بنر برای سایت خود می‌خواهید، طبیعی است که به دنبال راهی برای کمتر شدن هزینه‌های طراحی بنر سایت باشید. یکی از راهکارهای کاهش هزینه های طراحی این است که بنر ساده اما با طراحی باکیفیت و حرفه‌ای سفارش دهید. طراحی بنر سایت از نوع سه بعدی و بنرهای اختصاصی به طراحی حرفه‌ای تری نیاز دارند به همین خاطر باید هزینه بیشتری بپردازید. اما بنرهای ساده بنرهایی هستند که در اغلب سایت‌های اینترنتی مشاهده می‌کنید. هزینه طراحی این بنرها کمتر است و اگر طراحی آن‌ها توسط طراحی باتجربه صورت گرفته باشد، به اندازه یک بنر اختصاصی تاثیرگذار خواهند بود.

 

 

عنوان زمان اجرا قیمت
بنر ساده 1 تا 3 روز کاری 500 هزار تومان
بنر اختصاصی 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تومان
بنر سایت فتومونتاژ 1 تا 3 روز گاری 500.000 تا 1.000.000 تومان
بنر سایت سه بعدی 1 تا 5 روز کاری 500.000 تا 1.000.000 تومان

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

2 پاسخ

  1. سلام و عرض خسته نباشید ، من طراحی بنر انجام میدم ، در کل خواستم بگم طرح بنر خریداری می کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *