نمونه بنر سایت

چند نمونه بنر سایت حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو سلام گرافیک را ببینید. در خدمات طراحی بنر سایت زیر سعی شده است که از اشکال گرافیکی مرتبط و ظاهری زیبا استفاده شود، در تمامی این طراحی‌ها سعی شده است که قیمت طراحی بنر سایت در کمترین حالت خود باشد. بنر سایت را می‌توان یکی از اجزای جدایی ناپذیر از سایت‌های اینترنتی دانست.

نمونه بنرهای سایت خود می‌توانند انواع متفاوتی داشته باشند که عبارتنداز:

  1. بنرهایی که داخل سایت درج شده و حاوی محتوایی راجع‌به همان سایت هستند. مانند بنرهای اسلایدری سایت‌هایی مانند دیجی کالا
  2. بنرهای تبلیغاتی که حاوی محتوا یا تبلیغاتی برای دیگر سایت‌ها هستند و اغلب در سایت‌های بزرگ و خبرگزاری‌ها دیده می‌شوند. به این نمونه بنر تبلیغاتی در سایت، تبلیغات بنری-کلیکی نیز گفته می‌شود.

شما به کدام از انواع بنرهای فوق برای سایت خود نیاز دارید؟ اگر تفاوت این دو نوع بنر در طراحی را نمی‌دانید، کافیست چندین نمونه بنر طراحی شده را مشاهده کنید تا با انواع بنر و کاربرد هر یک از آن‌ها به خوبی آشنا شوید.

نمونه بنر تبلیغاتی سایت

همان‌طور که از نامش پیداست، این بنرها کارکردی تبلیغاتی داشته و طراحی آن‌ها نیز کاملا تبلیغاتی است. طراحی بنر تبلیغاتی با هدف انجام یک شیوه رایج تبلیغات در سایت‌ها با عنوان تبلیغات بنری کلیکی صورت می‌گیرد. اگر می‌خواهید سایت خود را در یک سایت بزرگ و پربازدید تبلیغ کنید، می‌توانید یک بنر تبلیغاتی طراحی کنید و از با پرداخت هزینه به سایت مورد نظر، از مدیر سایت بخواهید این بنر را در سایت خود درج کند تا کاربران با کلیک بر روی بنر مذکور به سایت شما هدایت شوند.

دیزاین بنرهای کلیکی باید بسیار هدفمند، جذاب و کاربرپسند باشد تا کاربر را متقاعد کند بر روی بنر شما کلیک کند. طراحی نمونه بنر برای سایت اگرچه تفاوت‌هایی با دیزاین بنر چاپی دارد اما در اکثر ویژگی‌ها یکسان هستند. نمونه بنرهای تبلیغاتی طراحی شده از سوی استودیو سلام گرافیک را در همین صفحه مشاهده کنید.

نمونه بنر برای اسلایدر سایت

نوع دیگری از نمونه بنرهایی که برای سایت‌های اینترنتی طراحی می‌شوند، بنر برای قرار گرفتن در اسلایدرهای سایت است. این دسته از بنرها به اندازه بنرهای مورد قبل، ماهیت تبلیغاتی ندارند اگرچه کارکرد آن‌ها نیز به نوعی جلب توجه کاربران سایت است. اما در طراحی تفاوت‌های جزئی با بنرهای تبلیغاتی دارد. برای مثال بنرهای تبلیغاتی باید با هدف CTA یا همان کال تواکشن طراحی شوند درحالی‌که هدف از طراحی یک نمونه بنر اسلایدری سایت، جلب توجه کاربر است نه صرفا مجاب کردن او به انجام اقدام مشخصی.

چندین نمونه بنر سایت فروشگاهی، سایت‌های خدماتی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های خبری، پزشکی، آموزشی و…. مشاهده کنید تا متوجه شوید طراحی بنر هر سایت متناسب با موضوعی که دارد، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. شرکت گرافیکی سلام گرافیک با سال‌ها تجربه در امور خدمات گرافیکی، بهترین نمونه طرح بنر سایت را برای شما طراحی می‌کند. برای مشاهده نمونه کار بیشتر با شماره 09150554525 تماس بگیرید. کارشناسان سلام گرافیک آماده پاسخگویی به سوالات شما هر روز هفته هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *