چاپ بنر یکی از خدمات مجموعه گرافیکی سلام گرافیک است. طراح های بنر استودیو سلام گرافیک به خاطر سابقه طولانی در زمینه طراحی، با چاپخانه های زیادی در ارتباط است که برخی از آنها چاپ بنر را با بهترین کیفیت انجام می دهند. کارشناس های سلام گرافیک پس از بررسی و مشاهده این چاپخانه ها، فعالیت خود را با برخی از آنها شروع کرده است. در صورتی که طراحی بنر خود را به مجموعه سلام گرافیک سپرده اید، می توانید چاپ بنر را هم توسط چاپخانه های موردنظر سلام گرافیک انجام دهید.

چاپ بنر یکی از مواردی است که در هزینه طراحی بنر در سال 1402 تاثیر زیادی دارد.

نمونه کارهای بنر طراحی شده شرکت سلام گرافیک را ببینید. برای اطلاع از چاپ و همچنین ثبت سفارش طراحی همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت چاپ بنر

فاکتورهای مختلفی بر تعرفه طراحی بنر و چاپ آن موثر هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهتر است که قبل از اقدام برای سفارش چاپ بنر تعداد پرینت مورد نیاز را به طور دقیق برآورد کنید تا بتوانید در زمان خود صرفه‌جویی نمایید و تعرفه چاپ بنر را کاهش دهید. در مواقعی که تعداد تیراژ بالا باشد، انتخاب چاپ افست بهترین گزینه است؛ زیرا هزینه‌های جاری را تا حد زیادی می‌کاهد.

این‌که تکنولوژی چاپ از نوع افست باشد یا دیجیتال نرخ چاپ بنر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. چاپ دیجیتال روش مدرنی است که هزینه گرانتری نسبت به چاپ افست دارد.

مطمئنا با افزایش ابعاد بنر هزینه چاپ بنر نیز بالا می‌رود؛ زیرا بنرهای بزرگتر به متریال اولیه بیشتر، زمان طولانی‌تر و دستگاه‌های حجیم‌تری برای پرینت نیاز دارند.

گرافیست‌های حرفه‌ای برای طراحی بنر دستمزد بیشتری را از مشتریان خود طلب می‌کنند. اگر خواهان یک طرح یونیک و جذاب هستید، باید طراحی و دیزاین بنر سایت را به شرکت‌های معتبر مانند سلام گرافیک بسپارید.

سفارش چاپ بنر

مجموعه سلام گرافیک در طول سال‌ها فعالیت خود با چاپخانه‌های مختلفی همکاری کرده، لذا شناخت کاملی نسبت به آن‌ها دارد. با سفارش پرینت بنر در این شرکت می‌توانید تا حد زیادی در وقت خود صرفه جویی نمایید، ضمن این‌که بهترین نوع چاپ و پرینت بنر را به همراه تعرفه پایین تجربه خواهید کرد.

امکان ثبت سفارش آنلاین یکی از امکاناتی است که سلام گرافیک در اختیار کارفرمایان محترم قرار داده است. از این طریق مشتریان می‌توانند بدون مراجعه حضوری نمونه بنر را در سایت مشاهده کرده و تنها با چند کلیک چاپ مورد نظر خود را درخواست نمایند.

شرکت چاپ بنر

برای این‌که از تبلیغات محیطی خود نتیجه مطلوبی کسب کنید، در وهله اول باید یک تیم چاپ بنر باتجربه را انتخاب کنید. زیرا کیفیت چاپ بنر تا حد زیادی بستگی به حرفه‌ای بودن و کیفیت کار چاپخانه بنر دارد.‌

شرکت سلام گرافیک به دلیل روابط کاری گسترده خود می‌تواند خدمات پرینت بنر را در باسابقه‌ترین چاپخانه‌های شرکت انجام دهد. مشتریان و کاربران آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک برای مدیریت این مجموعه ارزشمند هستند، از این‌رو تحویل به موقع سفارشات الویت اول این شرکت است.

خدمات پرینت بنر

خدمات پرینت بنر با قیمت اقتصادی در سایت سلام گرافیک ارائه می‌شود. این مجموعه با چاپخانه‌هایی همکاری دارد که قیمت گذاری خدمات چاپ بنر را به نحوی انجام می‌دهند که علاوه‌بر مناسب بودن، نسبت به رقبا پایین‌تر باشد‌‌.

با سپردن پروژه چاپ به این مجموعه می‌توانید علاوه‌بر پایین بودن مبلغ بنر، از مزیت تضمین سلامت محصول نیز برخوردار شوید. زیرا در صورت بروز خطای احتمالی در پرینت بنر تیم پشتیبانی در اسرع وقت این موضوع را پیگیری می‌کنند.

روش‌های پرینت و چاپ بنر

روش‌های مختلفی همچون چاپ پلات، چاپ سیلک و… برای پرینت وجود دارد، اما مهم‌ترین آن‌ها برای پرینت بنر عبارتند از:

  1. چاپ افست

در این روش جوهر مورد نیاز برای چاپ از طریق یک صفحه مخصوص به غلتک‌های دستگاه منتقل می‌شود. سپس جوهر برای چاپ تصاویر باکیفیت روی بنر قرار می‌گیرد. به طور کلی چاپ افست برای زمانی مناسب است که کارفرما تصمیم داشته باشد که تعداد زیادی بنر را سفارش دهد.

چاپ دیجیتال که خود شمال دو گروه حرارتی و جوهر افشان است، مواقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به پرینت گرفتن تعداد کمی بنر در مدت زمانی کوتاه باشد. بنرهایی که با این روش پرینت گرفته می‌شوند از نظر کیفیت در سطح بالایی هستند. روش‌‌های دیگری برای پرینت بنر مانند چاپ فلکسی وجود دارد؛ اما دور روش ذکر شده رایج‌تر هستند.

سایز مناسب برای پرینت بنر

این‌که چه سایزی برای پرینت بنر مناسب است، کاملا به اهداف شما بستگی دارد. در ادامه با تعدادی از پرکاربردترین ابعاد چاپ برای انواع بنر آشنا می‌شوید تا بتوانید بر اساس آن تصمیم بگیرید.

این نوع بنر در ابعاد ۳۰۰ در ۴۴۰ میلی‌متر چاپ می‌شود و برای نمایش اطلاعات در مکان‌های کوچک گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

بنر مینی با سایز ۴۰۰ در ۸۵۰ میلی‌متر به چاپ می‌رسد و قابلیت استفاده بر روی میز و پایه را دارا است.

بنر اسلیم لاین برای فضاهای محدود انتخاب مناسبی است و با سایز ۶۰۰ در ۲۰۹۸ پرینت گرفته می‌شود‌.

این نوع بنر اغلب برای اطلاع رسانی در مورد رویدادهای مختلف به کار می‌رود و تیم پرینت بنر ابعاد ۸۰۰ در ۲۰۸۰ را برای آن برمی‌گزینند.

اندازه بنر عریض ۲۰۰۰ در ۲۲۱۰ است و معمولا برای زمینه عکاسی در همایش‌ها و رویدادهای مختلف استفاده می‌شود‌.

4.5/5 - (2 امتیاز)