نمونه طراحی ux

منظور از نمونه کار طراحی تجربه کاربری سلسه‌ای از فایل‌ها و دستوراتی است که با رعاتی کردن آن می‌توان یک وب سایت یا اپلیکیشن با تجربه کاربری عالی ساخت. تمام این نمونه کارهای طراحی ux توسط گروه گرافیک سلام گرافیک پیاده سازی شده است. نمونه های طراحی ux از پروژه های مختلف در این بخش قرار دارد که شامل خدمات طراحی تجربه کاربری سازمان های مختلف است. بهترین نمونه‌کارهای طراحی ux با بهترین نرخ طراحی رابط کاربری را از ما بخواهید. دیزاین ux یا تجربه کاربری کاری است که متخصصان سلام گرافیک به صورت دقیق انجام می‌دهند.

مشاهده بهترین ایده‌های نمونه‌کار UX

متخصصان گرافیک با قرار دادن نمونه طراحی ux خود در سایت، به شما کمک می‌کنند تا تیمی حرفه‌ای برای دیزاین ux موردنظر خود انتخاب کنید. طراح تجربه کاربری بر اساس قوانین و قواعد لازم که باید در طراحی اولیه یک اپلیکیشن یا سایت رعایت شود، نمونه کارهایی را آماده کرده و در اختیار کاربران می‌گذارد تا برای اهدافی که دارند ایده بگیرند.

مطرح ترین نمونه کارهای تجربه کاربری کدام است؟

سایت‌های خارجی چون PAYPAL و Airbnb نمونه های مطرح تجربه کاربری هستند.

نمونه کارهای طراحی تجربه کاربری در سلام گرافیک موجودند؟

بله سلام گرافیک برای وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی طراحی تجربه کاربری انجام شده است که می‌توانید در این بخش مشاهده نمایید یا با تماس با کارشناسان ما درخواست ارسال نمونه طرح‌ها را کنید.
4/5 - (3 امتیاز)