قیمت طراحی ux

قیمت طراحی ux یا همان تجربه کاربری ( UX design price ) از 5.000.000 تومان تا 20.000.000 تومان متفاوت است. قیمت گذاری اغلب براساس تجربه و تخصص طراح صورت می‌گیرد. طراحان خوش‌نام و حرفه‌ای در زمینه طراحی ux معمولا قیمت خدماتشان بیشتر از سایر طراحان است. از دیگر موارد تاثیرگذار بر هزینه طراحی تجربه کاربری می‌توان به حجم کار و همچنین گستردگی پروژه اشاره کرد. پروژه‌های سنگین طراحی تجربه کاربری که مدت زمان بیشتری طراحی آن‌ها زمان می‌برد هزینه بیشتری به نسبت پروژه‌های ساده‌تر دارند. دیگر موارد موثر در تعیین تعرفه طراحی ux عبارتنداز نوع طراحی، کیفیت طراحی و میزان تخصص طراح.

قیمت انواع مدل‌های ux

طراحی تجربه کاربری یا ux به روش‌های متفاوتی قابل انجام است. در لیست زیر قیمت طراحی انواع ux را مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی ux سه بعدی

15/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه ux به روش Glassmorphism

10/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی ux با تصاویر رئال

10/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی یوایکس Dark mode

8/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در هزینه طراحی تجربه کاربری

موارد و عوامل گوناگونی وجود دارد که در هزینه طراحی ux تاثیرگذار است. از این موارد می‌توان به گستردگی پروژه، کیفیت کاری، مدت زمان مورد نیاز برای طراحی و… اشاره کرد. توجه داشته باشید که نه طراحی گران قیمت تضمینی بر کیفیت بالای کار است و نه طراحی ارزان به معنای کیفیت پاییین است. بهترین کاری که برای اطمینان از مناسب بودن قیمت اعلام شده می‌توانید انجام دهید، این است که نمونه کارهای چند طراح را مشاهده کرده و با یکدیگر بررسی کنید. 

مدت زمان مورد نیاز

زمان از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت طراحی تجربه کاربری است. اگر طرحی جزئیات بیشتری داشته باشد، زمان بیشتری هم از طراح می‌گیرد. در چنین شرایطی قطعا طراح درخواست مبلغ بیشتری خواهد کرد. هزینه طراحی ux در استودیو سلام گرافیک در 7 الی 10 روز کاری بسته به نوع طرح و درخواست‌های کارفرما، از پنج میلیون تومان شروع شده و بسته به میزان سختی پروژه ممکن است به پانزده الی بیست میلیون تومان نیز برسد.

تمام خدمات طراحی در سلام گرافیک با نرخ های مناسب انجام می‌شوند و قیمت طراحی پارچه در سطح پایین تعیین شده است.

کیفیت کاری انجام شده

کیفیت بی‌شک مهم‌ترین پارامتر تعیین قیمت طراحی تجربه کاربری است. هرچه کیفیت کار طراحی بیشتر باشد، در ازای ارائه خدمات هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد. مشاهده نمونه کارهای طراحی تجربه کاربری اهمیت ویژه‌ای برای یک پروژه دارد.

شرکت طراحی کننده

میزان تخصص و توانمندی استودیو گرافیک در تعیین هزینه نهایی طراحی تجربه کاربری تاثیر زیادی دارد. شرکت‌های باتجربه و با رزومه قوی، خدمات خود را با قیمتی مطابق با آنچه که عرف است ارائه می‌دهند. اما برخی از شرکت‌های تازه تاسیس ممکن است قیمنت بسیار پایینی اعلام کنند. برای اطمینان از اینکه قرار است کار باکیفیت تحویل بگیرید، حتما پیش از شروع به کار نمونه کارهای طراح را بررسی کنید. اگر می‌خواهید تعرفه قیمت طراحی گرافیک 1402 را بدانید کلیک کنید.

تعرفه طراحی تجربه کاربری در سلام گرافیک چگونه محاسبه می‌شود؟

در سلام گرافیک نرخ طراحی UX با توجه به میزان پیچیدگی طرح، دستمزد طراح UX، کیفیت کار و مدت زمان انجام پروژه انجام می‌شود.

امکان پرداخت اقساطی هزینه طراحی UX در سلام گرافیک فراهم است؟

بله در صورت توافق طرفین امکان قسط بندی کردن قیمت پروژه UX در شرکت سلام گرافیک وجود دارد.

 

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی ux معمولی بسته به تعداد آیتم‌های مورد نیاز از 3.000.000 تومان
طراحی ux حرفه‌ای بسته به تعداد آیتم‌های مورد نیاز از 5.000.000 تومان
5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *