طراحی پیکتوگرام در تهران

طراحی پیکتوگرام در تهران pictogram design in Tehran) ) یکی از انواع خدماتی است که امروزه تقاضا زیادی برای آن وجود دارد و به همین دلیل مجموعه‌های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند. لازم است در ابتدا با معنای پیکتوگرام و چیستی و هدف استفاده از آن آشنا شوید. دیزاین پیکتوگرام در واقع دیزاین تصاویری هدفمند با قصد انتقال مفاهیم و اطلاعات به شیوه خلاصه و بدون استفاده از متن‌های طولانی و نوشته است.

طراحی پیکتوگرام امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده و در زمینه‌های مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. استودیو خلاق سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و دیزاین پیکتوگرام است که شما می‌توانید جهت ثبت سفارش طراحی خود، از طریق سایت و یا تماس مستقیم با طراحان و کارشناسان بخش مربوطه آن در ارتباط باشید.

تاریخ بروزرسانی: مارس 14, 2024

نمونه کار طراحی پیکتوگرام در استان تهران

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند به شما کمک کند که مجموعه حرفه‌ای و قابل‌اعتمادی را برای انجام سفارش پیکتوگرام خود انتخاب کنید، بررسی و دیدن نمونه کارهای انجام شده آنان در همین زمینه است. با دیدن نمونه کارهای مختلف شما می‌توانید با سبک‌های کاری گوناگون آشنا شده و طراحان موردنظر خود را راحت‌تر انتخاب کنید. در ادامه برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی پیکتوگرام در استان تهران را می‌بینید که اعتبار آنها به مجموعه سلام گرافیک بازمی‌گردد.

اگر تمایل به دیدن نمونه کارهای بیشتر دارید نیز می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما در شرکت طراحی حرفه‌ای سلام گرافیک در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان طراحی پیکتوگرام از طریق سایت اقدام کرده و پاسخ سؤالات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

شرکت طراحی پیکتوگرام تهران

استودیو طراحی خلاق سلام گرافیک بیشتر از یک دهه است که فعالیت حرفه‌ای خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده و در زمینه طراحی و دیزاین آیتم‌های گرافیکی گوناگون مانند طراحی اینفوگرافیک، سفارش طراحی پوستر، طراحی پرچم، طراحی کارت ویزیت و… فعال است. یکی از مهم‌ترین خدماتی طراحان شرکت طراحی سلام گرافیک ارائه می‌کنند، طراحی پیکتوگرام در استان تهران است.

تفاوتی ندارد که صاحب کسب‌وکار هستید و یا یک دانشجو که به دنبال ارائه مطالب در دانشگاه است، شما می‌توانید با استفاده از پیکتوگرام ها، تأثیر بیشتری بر روی جامعه هدف خود بگذارید و آنان را تحت‌تأثیر خود قرار دهید.

تیم طراحی پیکتوگرام استان تهران

گروه طراحی پیکتوگرام استان تهران سلام گرافیک، از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و در طی این ۱۰ سال توانسته است با بیشتر از ۲۵۰ شرکت همکاری داشته باشد و رضایت بیشتر از ۹۵ درصد آنان را کسب کند. این مجموعه باتکیه‌بر دانش طراحی، تجربه کاری و مهارت بالا طراحان خود، ارائه‌دهنده طراحی آیتم‌های گوناگون گرافیکی با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن است. اگر نیاز به تیم طراحی پیکتوگرام در استان تهران دارید و نمی‌دانید در میان انبوه مجموعه‌های گرافیکی که ارائه‌دهنده دیزاین‌های گوناگون هستند کدام را انتخاب کنید، استودیو سلام گرافیک می‌تواند یک انتخاب خوب برای انجام پروژه شما باشد.

طراح پیکتوگرام برای تهران

در انتخاب طراح پیکتوگرام برای تهران باید به ویژگی‌های مختلف و فاکتورهای گوناگون یک طراح موفق و قابل‌اعتماد توجه کافی را داشته باشید. از جمله مهم‌ترین مواردی که پیش از انتخاب طراح پیکتوگرام خوب است به آن دقت کنید، سابقه کاری، تجربه، سبک‌کاری، نمونه کارهای انجام شده و… است. خوب است قبل از سپردن سفارش خود به طراح، برخی از نمونه کارهای پیشین وی را بررسی کرده و درباره جزئیات آن صحبت کنید.

تیم طراحی پیکتوگرام شرکت طراحی سلام گرافیک در تهران، گروهی از طراحان خوش‌ذوق و بااستعداد است که می‌توانند برای شما تجربه خوبی را در طراحی آیتم‌های گوناگون گرافیکی رقم بزند. درصورتی‌که تمایل به دیدن نمونه کار و رزومه طراحان سلام گرافیک دارید می‌توانید با ما تماس گرفته و یا از طریق سایت اقدام فرمایید.

خدمات طراحی پیکتوگرام استان تهران

مجموعه سلام گرافیک ارائه‌دهنده انواع خدمات طراحی پیکتوگرام استان تهران است که تاکنون با شرکت‌ها و افراد زیادی تجربه و افتخار همکاری داشته است. پیکتوگرام ها انواع گوناگونی دارند و باهدف‌های مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. درصورتی‌که نیاز به دریافت خدمات طراحی پیکتوگرام در استان تهران دارید می‌توانید با مشاوران ما در مجموعه سلام گرافیک ارتباط گرفته و نسبت به اینکه کدام نوع از پیکتوگرام ها برای هدف شما مناسب‌تر است تصمیم‌گیری فرمایید.

سفارش طراحی پیکتوگرام در تهران

نیاز به ثبت سفارش طراحی پیکتوگرام در تهران دارید؟ مجموعه‌های مختلفی در زمینه طراحی آیتم‌های گرافیکی در پایتخت مشغول به فعالیت هستند که هر یک ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. درصورتی‌که نیاز به طراحی پیکتوگرام حرفه‌ای در تهران دارید می‌توانید با خیال راحت و اطمینان خاطر مجموعه سلام گرافیک را انتخاب کرده و سفارش خود را به طراحان زبردست ما بسپارید. نتیجه نهایی در کمترین زمان ممکن، بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه به شما تحویل داده خواهد شد.

کاربرد طراحی پیکتوگرام چیست؟

به‌طورکلی از پیکتوگرام ها باهدف تأثیرگذاری بیشتر و ارائه راحت‌تر مطالب بدون استفاده از متن و نوشته‌های طولانی استفاده می‌شود. پیکتوگرام ها یکی از مباحث مهم در پروژه‌های گرافیکی هستند که به طور گسترده مورداستفاده قرار می‌گیرند.

هزینه طراحی پیکتوگرام چقدر است و طراحی آن چقدر طول می‌کشد؟

مبلغ طراحی پیکتوگرام در مجموعه سلام گرافیک به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به ددلاین پروژه، سادگی یا پیچیدگی آن و… اشاره کرد. برای اطلاع از مبلغ دقیق می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین مدت‌زمان موردنیاز جهت انجام سفارش طراحی بین ۵ تا ۱۵ روزکاری است.

Rate this page