نمونه طراحی دفترچه راهنما

نمونه طراحی دفترچه راهنما طراحی شده از سوی آژانس سلام گرافیک را در این صفحه مشاهده کنید. ارائه نمونه های طراحی شده دفترچه راهنما از سوی سلام گرافیک به منظور ساده‌تر کردن فرایند تصمیم گیری برای مشتری صورت می‌گیرد. زمانی که می‌خواهید یک تیم طراحی گرافیک پیدا کنید، طبیعی است که حساسیت بیشتری در انتخاب آن به خرج دهید چراکه تجربه و سابقه تیم در میزان حرفه‌ای بودن طراحی صورت گرفته بسیار تاثیرگذار است. طراحی دفترچه راهنما یکی از خدماتی است که توسط سلام گرافیک انجام می شود. اگر سفارش طراحی دفترچه راهنما دارید، ابتدا نمونه‌ها را مشاهده کنید سپس برای سفارش اقدام کنید.

ویژگی‌های یک نمونه دفترچه راهنمای حرفه ای

فکر می‌کنید طراحی و چاپ دفترچه راهنما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ دفترچه راهنما یک کتابچه کوچک است که به همراه محصول ارائه می‌شود. این دفترچه حاوی یک سری علائم و توضیحات راجع‌به نحوه استفاده از محصول یا شرایط نگداری آن است. مهم‌ترین ویژگی یک دفترچه راهنما، انتخاب درست جنس کاغذهای آن است. کاغذ کرافت، کاغذ کتان و گلاسه از جمله مواردی هستند که برای طراحی دفترچه راهنما می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

مورد دیگری که در طراحی دفترچه اطلاعات محصول باید به آن توجه شود، استفاده درست و متناسب از المان‌های تصویری و متن در دفترچه است. در یک دفترچه راهنمای محصول باید از تصویر و متن به میزان کافی استفاده شود تا خریدار بتواند به راحتی مضمون و محتوای اطلاعات درج شده در دفترچه را درک کند. برای اطلاع از روند سفارش چاپ و تعرفه طراحی دفترچه راهنما با ما تماس بگیرید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)