قیمت طراحی دفترچه راهنما

قیمت طراحی دفترچه راهنما (Price manual design) هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک دفترچه راهنما (دفترچه راهنمای یک محصول برای ارائه اطلاعاتی چون نحوه استفاده از آن) به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید تا طراحی اختصاصی برای شما انجام شود. هزینه طراحی دفترچه راهنما از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و بسته به مواردی افزایش می‌یابد.

استودیو سلام گرافیک با توجه به موارد فوق تعرفه طراحی دفترچه راهنمای محصول را اعلام می‌کند. بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت ابتدا باید با مشاوران ما تماس گرفته و توضیحات طرح درخواستی خود را به طراح گرافیک منتقل کنید تا هزینه دقیق به شما اعلام شود. سلام گرافیک چند نمونه طراحی دفترچه راهنما در اختیارتان قرار می‌دهد تا بررسی آن‌ها بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

قیمت انواع مدل‌های دفترچه راهنما

طراحی دفترچه راهنما محصول براساس موارد متعددی چون جنس کاغذهای دفترچه، جنس جلد و گرماژ کاغذ طراحی می‌شود. قیمت طراحی انواع مدل‌های دفترچه راهنما را در ادامه مشاهده کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی دفترچه راهنما گلاسه

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی دفترچه راهنما کرافت

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی دفترچه راهنما تحریر

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی دفترچه راهنما کتان

1/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی دفترچه راهنما

عوامل مختلفی در محاسبه هزینه طراحی و ساخت دفترچه راهنمای محصول نقش دارند. ابعاد دفترچه راهنما، تعداد صفحات آن، کیفیت و جذابیت طراحی، نوع و کاغذ چاپ و… از مواردی هستند که قیمت طراحی دفترچه راهنما را تعیین می‌کنند. با شرکت گرافیک سلام گرافیک همراه باشید.

ابعاد دفترچه راهنما

ابعاد دفترچه راهنما، با توجه به نوع محصول یا خدمات تعیین می‌شود و به‌طور معمول، اندازه آن برای لوازم خانگی، خودرو، لوازم الکتریکی و… متفاوت است. به همین دلیل، دفترچه راهنمای محصولات مختلف، به تناسب نیاز افراد طراحی می‌شود.

تعداد صفحات

تعداد صفحات دفترچه راهنما به نوع محصول یا خدمات ارائه شده بستگی دارد. برای مثال، دفترچه راهنمای خودرو یا لوازم خانگی، تعداد صفحات بالایی دارند که نیاز است در هر کدام با توجه به محتویات آن، طراحی خاصی درنظر گرفته شود. به همین دلیل، بعضی از دفترچه‌های راهنما، نیاز به چندین طراحی برای صفحات مختلف دارند. برای اطلاع از قیمت طراحی دفترچه راهنما در تهران با ما تماس بگیرید.

کیفیت طراحی

طراحی و چاپ دفترچه راهنما، به‌عنوان راهنمای استفاده از دستگاه، یک امر بسیار ضروری است. به همین دلیل، باید به‌گونه‌ای طراحی شود که برای مصرف‌کننده به‌راحتی قابل استفاده باشد. بنابراین، کیفیت طراحی آن بسیار حایز اهمیت است و باید به آن توجه زیادی شود. با این حال، کیفیت بیشتر، هزینه بیشتری نیز دربر خواهد داشت. در رابطه با تعرفه اتحادیه طراحان گرافیک اطلاع دقیق بیابید.

زمان تحویل

به‌طور معمول، برای تحویل سفارشات بازه زمانی مشخصی تعیین می‌شود. با این وجود، برخی افراد تمایل دارند تا سفارشات خود را فوری و زودتر از موعد مقرر دریافت کنند. بسیاری از موسسات گرافیکی، این گزینه را در اختیار مشتری قرار می‌دهند تا با پرداخت هزینه بیشتر، سفارش خود را سریعتر دریافت کنند. سلام گرافیک طراحی دفترچه راهنما در مشهد را در کمترین زمان ممکن و با پایه قیمت یک میلیون تومان انجام می‌دهد.

نحوه پیاده‌سازی طراحی

با وجود نرم‌افزارهای مختلف گرافیکی، طرح‌های مختلفی را می‌توان به‌راحتی پیاده‌سازی کرد. با این حال، طراحی حرفه‌ای دفترچه راهنما در نرم‌افزارهایی مانند ایندیزاین در مقایسه با ورد یا نرم‌افزارهای مشابه، خروجی بهتری و با کیفیت‌تری دارد. به همین منظور انتخاب ابزارهای طراحی دفترچه راهنما در مشخص کردن قیمت آن نقش دارد.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی دفترچه راهنما معمولی 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
طراحی دفترچه راهنما حرفه‌ای 1 تا 5 روز کاری 1000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی دفترچه راهنما اختصاصی 1 تا 7 روز کاری از 2.000.000 تومان به بالا
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *