چاپ دفترچه راهنما (Print manual) باعث تقویت برند می‌شود و فرآیند اعتمادسازی نظر مشتریان را تسهیل می‌بخشد. با توجه به این‌که پاسخ بسیاری از سوالات و ابهامات مشتریان در دفترچه راهنما وجود دارد، این ابزار به نوعی نشان دهنده تخصص شما در کسب و کارتان است. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که چاپ و دیزاین دفترچه راهنما در نهایت سلیقه و در شرکت‌های معتبری مثل سلام گرافیک انجام شود.

طرز کار استفاده از محصول در دفترچه راهنمای محصول ذکر می شود. از این رو خوانا بودن دفترچه راهنما و چاپ درست آن بسیار اهمیت دارد. چاپ دفترچه راهنما توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می شود. سلام گرافیک مسئولیت چاپ دفترچه راهنما که طراحی آن را خود انجام داده باشد، برعهده می گیرد.

قیمت چاپ دفترچه راهنما

نرخ چاپ دفترچه راهنما تحت تاثیر مولفه‌های مختلف قرار دارد که در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهد شد:

برای پرینت دفترچه راهنما کاغذهای متنوع که در گرماژهای مختلف تولید می‌شوند، به کار می‌رود. گلاسه، تحریر گرم پایین، کرافت و کتان از جمله کاغذ‌هایی هستند که به طور گسترده در چاپ دفترچه راهنما مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام از آن‌ها از نظر قیمت با دیگری متفاوت هستند.

با بزرگتر شدن اندازه محصول متریال اولیه بیشتری برای تهیه آن به کار برده می‌شود که این موضوع می‌تواند هزینه چاپ دفترچه راهنما را افزایش دهد.

روش‌های پرینت دفترچه راهنما مواردی مانند چاپ پلات، افست، دیجیتال و… هستند. اگر مناسب‌ترین روش را با توجه به بودجه و انتظارات خود انتخاب نمایید تا حد زیادی می‌توانید مبلغ دفترچه راهنما را کاهش دهید. مثلا چنانچه بخواهید دفترچه راهنمای شما به صورت سیاه و سفید پرینت گرفته شود، چاپ دیجیتال در مقایسه با افست ارزان‌تر تمام می‌شود.

این‌که دیزاین دفترچه راهنما تا چه حد حرفه‌ای و جذاب باشد، نیز در قیمت نهایی آن موثر است. به طورکلی تعرفه طراحی دفترچه راهنما تحت تاثیر پارامترهایی مانند مهارت گرافیست، پیچیدگی طرح، مدت زمان تحویل پروژه و بودجه کارفرما قرار می‌گیرد.

سفارش چاپ دفترچه راهنما

برای داشتن یک دفترچه راهنمای جذاب و متفاوت از رقبا نیازی به پرداخت هزینه گزاف ندارید. کافی است سفارش چاپ این ابزار را در سایت سلام گرافیک ثبت کنید تا از آغازین مراحل طراحی و دیزاین دفترچه راهنما تا پرینت آن با قیمتی مناسب توسط کارشناسان این مجموعه انجام شود.

نمونه دفترچه راهنما را در سایت مشاهده کنید و طرح مورد نظر خود را برگزینید. در صورتی‌که طراحی اولیه را انجام داده‌اید، می‌توانید فایل مورد نظر را برای تیم پرینت دفترچه راهنما ارسال کنید تا آن را در اختیار چاپخانه‌های طرف قرارداد سلام گرافیک قرار دهند.

شرکت چاپ دفترچه راهنما

رعایت اصول و استانداردهای لازم در زمینه چاپ دفترچه راهنما اهمیت بسیار زیادی در برندینگ دارد. به همین دلیل ضروری است که پرینت این ابزار را به شرکت‌های متخصص و دارای رزومه کاری قابل قبول بسپارید تا بتوانید از بابت کیفیت خدمات آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک از جمله مراکز معتبری است که سال‌ها در حوزه طراحی و چاپ دفترچه راهنما فعالیت دارد. این مجموعه همواره با برندهای مطرح همکاری کرده، از این‌رو پرینت دفترچه راهنما را در نهایت سرعت و دقت انجام می‌دهد.

خدمات پرینت دفترچه راهنما

اگر به دنبال پایین‌ترین تعرفه چاپ دفترچه راهنما هستید، می‌توانید روی خدمات سایت سلام گرافیک حساب کنید. چاپخانه‌های طرف قرارداد این شرکت مجهز به دستگاه‌های مدرن و پیشرفته هستند، بنابراین بهترین نوع چاپ و پرینت دفترچه راهنما  با قیمتی مقرون‌به‌صرفه در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌گیرد.

روش‌های پرینت و چاپ دفترچه راهنما

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی روش‌های مختلفی مانند چاپ فلکسی، دیجیتال و … برای پرینت دفترچه راهنما وجود دارد که هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایبی هستند.  توصیه می‌شود که روش چاپ مناسب را با توجه به هزینه‌ای که در اختیار دارید، تعداد تیراژ مورد نظر خود و سایر فاکتورها برگزینید.

برای مثال چاپ افست برای انواع کاغذها کاربرد دارد، از طرف دیگر برای تیراژ بالا گزینه مناسبی به شمار می‌رود. اما اگر می‌خواهید پرینت دفترچه راهنما را به سرعت تحویل بگیرید، می‌توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید؛ چون به زمان کمتری احتیاج دارد. روش‌های پرینت دیگری همچون چاپ سیلک وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها می‌توانید مقالات سایت سلام گرافیک را مطالعه نمایید.

سایز مناسب برای پرینت دفترچه راهنما

در صنعت چاپ ابعاد کاغذ‌ها و مقواهایی که برای پرینت مورد استفاده قرار می‌گیرند، بر اساس استانداردهای جهانی تعیین می‌شوند. علاوه‌برآن دستگاه‌های موجود در چاپخانه دفترچه راهنما نیز مطابق با این اندازه‌ها طراحی و ساخته می‌شوند. به همین دلیل سایزهای مشخصی برای پرینت انواع دفترچه راهنما وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)