قیمت طراحی کاریکاتور

قیمت طراحی کاریکاتور (Caricature design price) هزینه‌ای است که کارفرما به طراح کاریکاتور پرداخت می‌کند. تعرفه طراحی کاریکاتور از 1.000.000 تومان شروع شده و تا 4.000.000 تومان متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتنداز: ابعاد طراحی کاریکاتور، طراحی رنگی یا سیاه و سفید، نوع طراحی، شرکت طراحی، میزان توانمندی و تخصص کاریکاتوریست. اگر نیاز به طراحی کاریکاتور حرفه‌ای دارید همین حالا با شرکت گرافیکی سلام گرافیک تماس بگیرید

قیمت انواع مدل‌های کاریکاتور 

طراحی کاریکاتور در سبک‌ها و مدل‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. در ادامه قیمت انواع طراحی کاریکاتور را مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی کاریکاتور ساده

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی کاریکاتور کمیک

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی کاریکاتور هجایی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی کاریکاتور فانتزی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در طراحی کاریکاتور

پارامترها و موارد مختلفی وجود دارد که در هزینه نهایی ساخت کاریکاتور تاثیرگذار است. برای مثال نمونه کارهای طراحی کاریکاتور طراحی شده یکی از پارامترهای اصلی برای قیمت دهی یک پروژه است. دیگر موارد تاثیرگذار عبارتنداز:

شرکت طراحی کننده کار

میزان تخصص و سابقه شرکت طراحی نقش اساسی در تعیین قیمت خدمات گرافیکی دارد. هرچه سابقه و تجربه شرکتی در خصوص انجام یک خدمت گرافیکی بیشتر باشد، هزینه بیشتری در ازای ارائه خدمات خود دریافت می‌کند. 

کیفیت کاری انجام شده

کیفیت طراحی از دیگر موارد تعیین کننده قیمت طراحی کاریکاتور است. عموما خدمات گرافیکی براساس کیفیت، قیمت گذاری می‌شوند. بی‌شک نمونه کارهای یک طراح باتجربه قابل قیاس با نمونه کار یک طراح تازه کار نیست. بنابراین منطقی است که طراحان حرفه‌ای و با تجربه قیمت بیشتری در ازای خدمات خود دریافت می‌کنند.

نوع و سبک طراحی کاریکاتور

طراحی کاریکاتور می‌تواند در انواع سبک‌های متفاوت صورت بگیرد. تفاوت قیمت در طراحی سبک‌های متفاوت طراحی کاریکاتور، به دلیل اختلاف در مدت زمانی است که برای طراحی هر سبک مورد نیاز است. برخی از سبک‌های طراحی کاریکاتور به زمان بیشتری نیاز دارند به همین خاطر نرخ طراحی نیز افزایش می‌یابد درحالی‌که اگر طراحی ساده‌تر باشد، در مدت زمان کوتاه‌تر و با قیمت کمتری قابل انجام خواهد بود. قیمت طراحی کاریکاتور در مشهد توسط استودیو سلام گرافیک از یک میلیون تومان تا چهار میلیون تومان متغیر است.

چه عواملی بر تعرفه طراحی کاریکاتور اثرگذار است؟

کیفیت کاری شرکت گرافیکی، پیچیدگی طرح، دستمزد طراح کاریکاتور و ابزارهایی که برای ساخت کاریکاتور استفاده می‌شود بر قیمت نهایی آن اثرگذار است.

قیمت طراحی کاریکاتور چهره افراد سیاسی بیشتر است؟

بسته به جایگاه شخصی که قصد طراحی کاریکاتور از او را داریم ممکن است نرخ طراحی کاریکاتور متفاوت شود. کاریکاتور افراد سیاسی از آنجایی که ممکن است عواقبی را در پی داشته باشد بالاتر است.

4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *