قیمت طراحی تقویم

قیمت طراحی تقویم (calendar design price) هزینه‌ای است که در ازای طراحی تقویم رومیزی یا تقویم دیواری به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. هزینه‌های طراحی انواع تقویم در سال 1402 در استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک از 500.000 هزار تومان برای طراحی یک صفحه شروع شده و تا 4/000/000 تومان ادامه دارد. شروع می‌شود. این تعرفه برحسب موارد متعددی ممکن است افزایش یابد که این موارد عبارتنداز: جنس تقویم، تعداد سفارش، پیچیدگی طرح، نوع تقویم، شیوه چاپ تقویم، رنگی یا سیاه و سفید بودن طراحی و دستمزد طراح تقویم.

علاوه بر موارد فوق، نوع شرکتی که خدمات طراحی تقویم ارائه می‌دهد و نمونه طراحی تقویم توسط شرکت نیز از معیارهای تعیین‌کننده تعرفه دیزاین تقویم است. پایه هزینه طراحی و چاپ تقویم در آژانس سلام گرافیک از ابتدای سال 1402، پانصد هزار تومان تعیین شده و تا انتهای سال نیز قیمت ثابت باقی خواهد ماند. برای اطلاع از قیمت نهایی، باید با مشاوران ما تماس بگیرید تا پس از مشخص شدن انتظارات و خواسته‌های شما، قیمت دقیق به شما اعلام شود.

قیمت انواع مدل‌های تقویم

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تقویم رومیزی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تقویم دیواری

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تقویم زیر دستی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تقویم پایه دار

3/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تقویم

طراحی تقویم در تهران و هدیه دادن آن به مخاطبان این فرصت را در اختیار صاحبان کسب و کارها قرار داده تا بتوانند در تمام طول سال برند خود را به مشتریان یادآوری کنند. یکی از دغدغه‌های ذهنی مدیران شرکت‌ها و بیزینس‌های مختلف این است که برای طراحی تقویم چه مقدار بودجه درنظر بگیرند. هرچه انواع خدمات طراحی تقویم بالاتر رود باید هزینه بیشتری را برای آن پرداخت کنید. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم که اصلی‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت طراحی تقویم را بیان کنیم.

تعداد المان‌های به کار رفته در طراحی تقدیم

هرچه که تعداد آیتم‌های به کار رفته در سفارش طراحی سربرگ و تقویم بیشتر باشد، حجم کار گرافیست بالا می‌رود و به دنبال آن قیمت نیز افزایش می‌یابد. برای مثال با توجه به اهمیت لوگو در برندینگ بسیاری از کارفرمایان تقاضا دارند که آرم تجاری سازمان یا شرکت هم در تقویم گنجانده شود که منجر به بالا رفتن دستمزد کارشناسان می‌شود. این موضوع درمورد قراردادن تصاویر گرافیکی نیز مصداق دارد.

ابعاد و تعداد برگه‌های تقویم

عامل دیگری که هزینه‌ چاپ و طراحی تقویم در مشهد را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، سایز و تعداد برگه‌های آن است. مسلماً تقویم‌هایی با اندازه بزرگتر و تعداد صفحات بیشتر گران‌تر هستند.

کیفیت کاغذ تقویم

کاغذهای به کار رفته در برخی از انواع تقویم‌ها بی‌کیفیت و نازک هستند و طبیعتاً با نرخ ارزان‌تری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. در حالی‌که برخی دیگر کاغذهای مرغوب و بادوامی دارند و تا پایان سال کیفیت آن‌ها حفظ می‌شود. این‌که کدام نوع را انتخاب کنید کاملاً بستگی به بودجه شما دارد. اما به یاد داشته باشید که هدایای تبلیغاتی باکیفیت تاثیر به مراتب قوی‌تری بر روی جامعه هدف دارند. انجمن طراحان گرافیک تعرفه گرافیک را به صورت سالیانه منتشر می‌کند.

طراحی اختصاصی

ممکن است کارفرما بخواهد برای تاثیرگذاری بیشتر بر روی مشتریان دیزاینی مختص برند خود داشته باشد. طراحی تقویم اختصاصی و یونیک نیازمند پرداخت هزینه بیشتری است. شروع قیمت طراحی اختصاصی تقویم در سلام گرافیک از پانصد هزار تومان است.

 

عنوان تعداد صفحات زمان اجرا قیمت
طراحی تقویم فصلی 4 صفحه 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 تومان
طراحی تقویم ماهیانه یک رو 12 صفحه تک رو 1 تا 7 روز کاری 3.000.000 تومان
طراحی تقویم ماهیانه دو رو 12 صفحه دو رو 1 تا 10 روز کاری 4.000.000 تومان
طراحی تقویم سالانه تک رو 1 صفحه 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *