قیمت طراحی بنر

قیمت طراحی بنر (Banner design price) هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک بنر تبلیغاتی (بنر چاپی یک روش تبلیغاتی و انتقال پیام به واسطه چاپ تصویر یا متن بر روی سطح پارچه‌ای، PVC و… است.) به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. قیمت طراحی بنر وابسته به ابعاد بنر، از 1.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده انواع خدمات گرافیک و چاپ بهترین قیمت و اقتصادی قیمت را برای شما به ارمغان می‌آورد. مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت انواع مدل‌های بنر

بنرها دارای انواع مختلفی است که در زیر قیمت انواع مدل بنر رایج موجود در بازار آورده شده است.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر وینیل

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر پارچه‌ای

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر مش

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر فوم

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر پلی استر

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر کاغذی

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر پی وی سی (PVC)

3.000.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بنر پلاستیکی

3.000.000 تومان

عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی بنر عبارتنداز:

  • نوع بنر
  • ابعاد بنر
  • جنس بنر
  • کیفیت طراحی
  • نوع طرح انتخابی توسط کارفرما
  • زمان مورد نیاز برای طراحی بنر

مهم‌ترین عامل در قیمت گذاری طراحی بنر، نوع آن است. بنرها باتوجه به کاربرد و محلی که قرار است در آن نصب شوند، دارای انواع متفاوتی هستند. طبیعتا قیمت طراحی بنرهای فروشگاهی، بنر پرچمی، بنر رول آپ، بنر پاپ آپ، بنر استرابورد و بنر بیلبورد با یکدیگر متفاوت است؛ چراکه هر یک از این بنرها ویژگی‌های خاص خود را داشته و در ابعاد متفاوتی نیز طراحی و چاپ می‌شوند. ابعاد بنر از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت طراحی بنر به شمار می‌رود. هرچه ابعاد بنر بزرگ‌تر باشد و طراحی جزئیات بیشتری داشته باشید، باید هزینه بیشتری بپردازید. برای مثال هزینه طراحی یک بنر فروشگاهی ساده از طراحی بنر برای نصب بر روی بیلبورد کمتر خواهد بود.

برای بررسی دقیق قیمت نهایی طراحی بنر، با بررسی دقیق چاپ و پرینت بنر، شیوه طراحی، کیفیت بنر، اندازه بنر و مواردی از این دست تعیین می‌شود. برای بررسی دقیق کافی است با شرکت خدمات گرافیک سلام گرافیک همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی بنر

بنر، به‌دلیل بازدهی بالایی که دارد، مورد توجه افرادی بسیاری قرار گرفته است. با این وجود، قیمت‌های متفاوتی، برای طراحی بنر وجود دارد که با توجه به موارد مختلف، می‌تواند متفاوت باشد. اگر قصد سفارش طراحی بنر دارید قبل از آن عوامل تاثیر گذار در هزینه نهایی ساخت یک بنر را بخوانید.

نوع بنر

نوع بنر اولین و مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت است. بنرها، بنابه نیاز کسب و کارها، در انواع متنوعی تولید می‌شوند که همین موضوع، باعث تفاوت در قیمت نهایی آن‌ها می‌شود. برای مثال نمونه طراحی بنر ثابت، هزینه کمتری نسبت‌به بنرهای متحرک دارند.

ابعاد بنر

بنرها مثل طراحی تابلو فروشگاه، با توجه به نیاز مشتری، می‌توانند در ابعاد مختلفی تولید شوند. در هنگام محاسبه هزینه بنر، ابعاد آن، اهمیت زیادی دارد. به‌طور کلی، هر چه ابعاد بنر بزرگتر باشد، هزینه طراحی آن نیز بیشتر است.

کیفیت طراحی

کیفیت یک طرح باکیفیت و جذاب که پیام شما را به‌درستی به مخاطب القا کند از اهمیت زیادی برخوردار است. یک طراحی باکیفیت، نیازمند استفاده از یک طراح خبره و باتجربه در زمینه طراحی بنر است. به تناسب کیفیت و مهارت طراح در پیاده‌سازی، هزینه نیز افزایش می‌یابد. تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک ۱۴۰۲ را بدانید.

پیچیدگی طرح

برخی افراد به‌دنبال طرح‌های ساده هستند و طراحی آن‌ها نیازی به پیچیدگی و پیاده‌سازی خاصی ندارد. در این میان افرادی هم هستند که به‌دنبال طرح‌های جذاب و منحصر‌به‌فردی هستند. لذا، به هر میزانی که فرآیند طراحی نیاز به پیاده‌سازی بیشتری داشته باشد، هزینه آن نیز به‌مراتب بیشتر خواهد بود.

زمان اختصاص یافته برای طراحی

به‌طور معمول، بازه زمانی خاصی برای انجام و تحویل سفارش در نظر گرفته می‌شود. با این وجود، برخی افراد بنابه دلایلی درخواست تحویل فوری سفارش خود را دارند که در هزینه دریافت شده تاثیر می‌گذارد.

شهر انتخابی

شهر و محلی که در آن ساکن هستید نیز بر هزینه طراحی بنر بی‌تاثیر نیست. در شهرهای بزرگ هزینه ارائه خدمات معمولا بیشتر است. استودیو سلام گرافیک خدمات خود را با چندین شعبه در سرتاسر کشور با قیمت ثابت ارائه می‌کند. هزینه طراحی بنر سایت در تهران و طراحی بنر در مشهد توسط سلام گرافیک از یک میلیون تومان تا پنج میلیون تومان است.

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی بنر با ابعاد استاندارد‌های رایج 1 تا 3 روز کاری 1000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی بنر در ابعاد دلخواه و سفارشی 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 تا 3.000.000 تومان
4.7/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *