عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی لوح تقدیر

طراحی لوح تقدیر امروزه رواج زیادی دارد؛ زیرا صاحبان سازمان‌ها از طریق این ابزار از زحمات کارمندان و پرسنل خود تشکر می‌کنند. اگر مدیر شرکت یا رئیس سازمان به‌خصوصی هستید و می‌خواهید بدانید چه عواملی در قیمت طراحی لوح سپاس تاثیر دارند، ادامه بحث را مطالعه نمایید.

زمان‌بر بودن فرآیند دیزاین لوح تقدیر

طرح‌های پیچیده و خاص نیاز به صرف وقت بیشتری دارند. در چنین شرایطی گرافیست باید مدت زمان طولانی با نرم افزارهای گرافیکی کار کند تا بتواند توقعات مشتری را برآورده کند، پس در چنین مواردی هزینه طراحی  بالاتر می‌رود. گرفتن مشاوره رایگان طراحی لوح تقدیر از کارشناسان سلام گرافیک در این‌باره می‌تواند به شما کمک کند.

 تعداد دفعات اصلاح و بازبینی

تعداد دفعاتی که طرح اولیه مورد اصلاح و بازبینی قرار می‌گیرد، نیز نرخ نهایی طراحی لوح سپاس را تحت تاثیر قرار می‌دهد. معمولاً تعداد دفعات مجاز ویرایش در قرارداد طراحی لوح تقدیر ذکر می‌شود، اما اصلاحات بیشتر از آن مستلزم پرداخت هزینه است.

هزینه‌های مربوط به درج لوگو در لوح تقدیر

مدیران بعضی از شرکت‌ها اصرار دارند که حتماً لوگوی شرکت نیز در لوح تقدیر قرار بگیرد. درج لوگو در لوح سپاس به آن اعتبار می‌بخشد و افراد با هر بار نگاه کردن به لوح به یاد برند مربوطه می‌افتند. در این حالت هزینه‌ طراحی آرم تجاری نیز به قیمت نهایی افزوده می‌شود.

جنس و سایز لوح تقدیر

لوح تقدیر در اندازه‌ها و جنس‌های متفاوتی عرضه می‌شود. بعضی از آن‌ها بر روی مقواهای ساده‌ای چاپ می‌شوند که نسبتاً ارزان قیمت هستند. در حالی‌که لوح تقدیرهای فلزی با قیمت گران‌تری به فروش می‌رسند. به همین منظور قبل از سفارش طراحی لوح تقدیر باید بودجه خود را برای گرافیست مشخص کنید.

اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات گرافیکی

شرکت‌های معتبر معمولاً افراد متخصص و حرفه‌ای را گرد هم آورده و به کمک آن‌ها بهترین خدمات گرافیکی را در زمینه طراحی سربرگ، لوح تقدیر و… ارائه می‌دهند. با توجه به کیفیت کار این افراد دور از انتظار نیست که دستمزد بیشتری را نیز از کارفرمایان طلب کنند.

Rate this page