قیمت طراحی لوح تقدیر

قیمت طراحی لوح تقدیر چیست؟ مبلغی که طراح لوح تقدیر در ازای طراحی کار از کارفرما می‌گیرد، قیمت طراحی لوح تقدیر است. هزینه طراحی انواع لوح تقدیر برای مناسبت‌های مختلف متنوع است و فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت طراحی آن نقش دارند. تعرفه‌های طراحی لوح تقدیر توسط خود طراح و قردادی که بین طراح و کارفرما است مشخص می‌شود. برای دانستن انواع پارامترهای مختلف برای تعیین قیمت طراحی لوح تقدیر در ادامه با تیم گرافیک سلام گرافیک همراه باشید.

قیمت انواع مدل‌های لوح تقدیر

قیمت طراحی انواع لوح تقدیر را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی لوح تقدیر اداری

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی لوح تقدیر ورزشی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه لوح تقدیر فارغ‌التحصیلی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی لوح تقدیر پزشکی

2/000/000 تومان

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی لوح تقدیر

طراحی لوح تقدیر امروزه رواج زیادی دارد؛ زیرا صاحبان سازمان‌ها از طریق این ابزار از زحمات کارمندان و پرسنل خود تشکر می‌کنند. اگر مدیر شرکت یا رئیس سازمان به‌خصوصی هستید و می‌خواهید بدانید چه عواملی در قیمت طراحی لوح سپاس تاثیر دارند، ادامه بحث را مطالعه نمایید.

زمان‌بر بودن فرآیند دیزاین لوح تقدیر

طرح‌های پیچیده و خاص نیاز به صرف وقت بیشتری دارند. در چنین شرایطی گرافیست باید مدت زمان طولانی با نرم افزارهای گرافیکی کار کند تا بتواند توقعات مشتری را برآورده کند. همچنین در صورت پیچیده بودن طرح، چاپخانه‌ها نیز هزینه بیشتری برای چاپ لوح تقدیر طراحی شده دریافت می‌کنند. پس در چنین مواردی هزینه طراحی بالاتر می‌رود. گرفتن مشاوره رایگان طراحی لوح تقدیر از کارشناسان سلام گرافیک در این‌باره می‌تواند به شما کمک کند.

 تعداد دفعات اصلاح و بازبینی

تعداد دفعاتی که طرح اولیه مورد اصلاح و بازبینی قرار می‌گیرد، نیز نرخ نهایی طراحی لوح سپاس را تحت تاثیر قرار می‌دهد. معمولاً تعداد دفعات مجاز ویرایش در قرارداد طراحی لوح تقدیر ذکر می‌شود، اما اصلاحات بیشتر از آن مستلزم پرداخت هزینه است.

هزینه‌های مربوط به درج لوگو در لوح تقدیر

مدیران بعضی از شرکت‌ها اصرار دارند که حتماً لوگوی شرکت نیز در لوح تقدیر قرار بگیرد. درج لوگو در لوح سپاس به آن اعتبار می‌بخشد و افراد با هر بار نگاه کردن به لوح به یاد برند مربوطه می‌افتند. در این حالت هزینه‌ طراحی آرم تجاری نیز به قیمت نهایی افزوده می‌شود.

جنس و سایز لوح تقدیر

لوح تقدیر در اندازه‌ها و جنس‌های متفاوتی عرضه می‌شود. بعضی از آن‌ها بر روی مقواهای ساده‌ای چاپ می‌شوند که نسبتاً ارزان قیمت هستند. در حالی‌که لوح تقدیرهای فلزی با قیمت گران‌تری به فروش می‌رسند. به همین منظور قبل از سفارش طراحی لوح تقدیر باید بودجه خود را برای گرافیست مشخص کنید.

محل شرکت

شهر و منطقه‌ای که شرکت طراحی گرافیک در آن واقع شده است نیز بر قیمت طراحی تاثیر می‌گذارد. قیمت طراحی لوح تقدیر در مشهد صد در صد با به قیمت طراحی همان کار در یک شهرستان کوچک متفاوت است. هچنین قیمت طراحی لوح تقدیر تهران در منطقه‌های مختلف متغیر است.

اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات گرافیکی

شرکت‌های معتبر معمولاً افراد متخصص و حرفه‌ای را گرد هم آورده و به کمک آن‌ها بهترین خدمات گرافیکی را در زمینه طراحی سربرگ، لوح تقدیر و… ارائه می‌دهند. با توجه به کیفیت نمونه طراحی لوح تقدیر انجام شده از سوی این افراد دور از انتظار نیست که دستمزد بیشتری را نیز از کارفرمایان طلب کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *