چاپ لوح تقدیر با بهترین و مناسب‌ترین کیفیت. برای به نمایش گذاشتن و اعطای لوح تقدیر به فرد دریافت کننده نیاز است تا پس از یک طراحی خوب، یک چاپ باکیفیت نیز داشته باشد. چاپ لوح تقدیر یکی از خدماتی است که سلام گرافیک بعد از خدمات طراحی لوح تقدیر ارائه می‌دهد. طراحی و ساخت لوح تقدیر با قیمتی ارزان و مناسب، با استفاده از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های چاپ انجام می‌دهد. چاپ لوح تقدیر کاغذی، چاپ تقدیرنامه مقوایی و… از جمله خدمات طراحی گرافیک است که سلام گرافیک برای جلب اعتماد مشتریان خود انجام می‌دهد.

قیمت چاپ لوح تقدیر

عوامل مختلفی در نرخ چاپ لوح تقدیر موثر هستند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  1. جنس ورق لوح سپاس

تقدیر نامه‌ها در جنس‌های متنوعی مانند کاغذ، فلز، چوب، پلکسی گلس، سرامیک و… ساخته می‌شوند، به همین دلیل قیمت آن‌ها متفاوت است. چنانچه متریال کاغذ یا مقوا را برگزینید، تعرفه چاپ لوح تقدیر کاهش پیدا می‌کند. برعکس با انتخاب فلز لازم است که بودجه بیشتری را به ساخت این ابزار اختصاص دهید.

جلد به کار رفته در تقدیر نامه‌ها از متریال مختلفی ساخته می‌شوند که از نظر ارزش یکسان نیستند. برای مثال اگر جلد از نوع گالینگور باشد، مبلغ لوح تقدیر افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر هزینه چاپ لوح تقدیر تعداد آیتم‌های به کار رفته در آن است. برای مثال مواردی مانند ساخت جعبه و آبکاری باعث می‌شود که قیمت لوح بالاتر برود.

بهتر است که چاپ لوح تقدیر برای بعضی از سازمان‌ها و ادرات همچون مدارس در تیراژ بالا انجام شود تا هزینه تمام شده کاهش پیدا کند.

دیزاین بعضی از انواع تقدیر نامه نیاز به تخصص فراوان و نرم افزارهای پیشرفته دارد که در چنین مواقعی تعرفه طراحی لوح تقدیر افزایش می‌یابد.

سفارش چاپ لوح تقدیر

با سفارش طراحی و پرینت لوح تقدیر در سایت سلام گرافیک اطلاعات شرکت نظیر شماره تماس و لوگو نیز در آن درج می‌شود. با این کار مخاطبان می‌توانند در صورت لزوم به سهولت با شما ارتباط برقرار نمایند.

ثبت سفارش در این آژانس تبلیغاتی معتبر به دو روش آنلاین و مراجعه حضوری انجام می‌گیرد. بنابراین در صورتی‌که تمایل داشته باشه می‌توانید مستقیما به دفتر شرکت سلام گرافیک مراجعه کرده و از نزدیک با روند کار تیم پرینت لوح تقدیر آشنا شوید.

شرکت چاپ لوح تقدیر

سلام گرافیک در حال حاضر به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده بهترین نوع چاپ و پرینت لوح تقدیر شناخته می‌شود. این آژانس تبلیغاتی با درنظر گرفتن کمترین تعرفه و تحویل به موقع سفارش‌ها توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین کارفرمایان پیدا کند. برای پی بردن به صحت این ادعا و اطمینان از بابت کیفیت کار می‌توانید نمونه لوح تقدیر را در سایت مشاهده کنید.

خدمات پرینت لوح تقدیر

تیم چاپ لوح تقدیر سلام گرافیک حرفه‌ای‌ترین خدمات را با قیمت‌های نازل در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌دهند. اگر طراحی و دیزاین لوح تقدیر سازمان یا شرکت خود را به این مجموعه بسپارید، می‌توانید از خدمات پرینت نیز بهره‌مند شوید. به گونه‌ای که پس از اتمام مراحل دیزاین، فایل مربوطه در اختیار چاپخانه لوح تقدیر قرار داده می‌شود تا با استفاده از ماشین‌آلات مدرن فرآیند چاپ در بالاترین سطح کیفی انجام گیرد.

روش‌ های پرینت و چاپ لوح تقدیر

امروزه صنعت چاپ بسیار پیشرفت کرده و تکنیک‌های مختلفی مانند چاپ پلات، سیلک، افست و… ابداع شده که هرکدام برای نوع خاصی از پرینت کاربرد دارند. برای مثال پرینت لوح تقدیر با روش‌های چاپ متنوعی انجام می‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به چاپ سیلک، چاپ لیزر، چاپ سابلیمیشن و چاپ دیجیتال اشاره کرد.

چاپ لوح تقدیر با استفاده از فناوری لیزر یکی از باکیفیت‌ترین و پرسرعت‌ترین رو‌ش‌هاست که برای انواع جنس‌های لوح سپاس مانند مخمل، چرم و گالینگور کاربرد دارد. چاپ دیجیتال نیز تکنیک منحصربه‌فردی است که این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر تعداد تقدیر نامه را که بخواهید با کیفیت بالا و سرعت زیاد به چاپ برسانید.

چاپ سیلک روش پرطرفدار دیگری است که اغلب برای جلدهای جیر و مخمل مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این تکنیک را می‌توان بر روی جلدهای گالینگوری هم پیاده کرد. روش‌های چاپ دیگری مانند چاپ فلکسی و همچنین چاپ افست نیز وجود دارند که برای لوح تقدیر خیلی استفاده نمی‌شوند.

سایز مناسب برای پرینت لوح تقدیر

ابعاد استاندارد برای پرینت لوح تقدیر دو سایز A4 با اندازه 20 در 30 سانتی‌متر و A5 با اندازه 15 در 25 سانتی‌متر هستند. رعایت اندازه استاندارد در انواع لوح تقدیر اهمیت بسیار زیادی دارد. برای مثال اگر تقدیر نامه‌های سرامیکی را در اندازه‌های بزرگ بسازند، نه تنها قابل حمل نیستند، بلکه امکان نصب آن‌ها بر روی دیوار نیز وجود ندارد. این موضوع باعث شده که اغلب اندازه‌های 10 در 10 سانتی‌متر، 20 در 20 سانتی‌متر و 20 در 30 سانتی‌متر برای چاپ لوح تقدیر سرامیکی انتخاب شود.

4.6/5 - (5 امتیاز)