قیمت طراحی وکتور

قیمت طراحی وکتور (Vector design price) به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که برای طراحی یک وکتور باید به طراح گرافیک پرداخت کنید. وکتور که به آن فایل برداری نیز گفته می‌شود، نوعی فرمت فایل است که در آن طراح برای ترسیم تصاویر از شی‌ء‌های هندسی مانند خطوط و نقاط استفاده می‌کند. هزینه طراحی وکتور را می‌توان براساس موارد متعددی تعیین کرد که یکی از مهم‌ترین این موارد تاثیرگذار بر قیمت، سبک طراحی و میزان پیچیدگی آن است. طبیعتا هرچه یک طراحی پیچیده‌تر باشد، ترسیم وکتور آن نیز زمان بیشتری از طراح گرفته و در نتیجه هزینه‌ای که گرافیست در ازای ارائه خدمات خود دریافت می‌کند بیشتر خواهد بود. برای دیزاین وکتور می‌توانید ابتدا به صورت رایگان از استودیو طراحی گرافیکی سلام گرافیک مشاوره رایگان بگیرید و سپس طرح مورد نظر را سفارش دهید.

قیمت انواع مدل‌های وکتور

طراحی وکتور به روش‌های متفاوتی قابل انجام است. در لیست زیر قیمت طراحی انواع وکتور را مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی وکتور با فرمت CDR

از 3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی وکتور با فرمت EPS

از 3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی وکتور با فرمت PDF

از 3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی وکتور با فرمت AL

از 3/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی وکتور

چه مواردی هزینه یک نمونه وکتور طراحی شده توسط گرافیست را تعیین می‌کنند؟ مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است جزو مهم‌ترین مواردی هستند که می‌توان آن‌ها را عامل مهمی در تعیین قیمت طراحی وکتور دانتس.

نوع و سبک طراحی وکتور

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی وکتور، نوع فایل وکتوری است که طراح ارائه می‌دهد. فایل‌های برداری را می‌توان به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرد که این چهار نوع عبارتنداز: طراحی وکتور با فرمت CDR، EPS، PDF و AL. در میان انواع سبک‌های طراحی یک فایل وکتور، طراحی با فرمت PDF رایج‌تر است. باتوجه به اینکه موضوع طراحی تعیین کننده است، برای اطلاع دقیق از هزینه دیزاین فایل وکتور بهتر است تماس بگیرید.

تخصص طراح

از دیگر عوامل بسیار مهمی که در تعیین قیمت طراحی وکتور نقش مهمی دارد، تخصص و تجربه طراح است. طبیعتا یک گرافیست تازه کار هزینه کمتری در مقایسه با یک طراح گرافیک باتجربه دریافت می‌کند اما تضمینی برای کیفیت کار وجود نخواهد داشت. توصیه ما به شما این است که سفارش طراحی وکتور را به یک شرکت باتجربه در زمینه خدمات گرافیکی بسپارید. 

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *