قیمت طراحی رابط کاربری بسته به میزان دستمزد طراح رابط کاربری، پیچیدگی طرح، نرم‌افزارهایی که برای طراحی استفاده می‌شود، متفاوت است. برای مثال اگر طراح یک اتود اولیه برای رابط کاربری تهیه کند هزینه طراحی بیشتر می‌شود. تعداد طراحی صفحات داخلی، تعداد اسلایدر برای سایت، و طراحی المنت‌هایی مثل فرم و جدول نیز بر قیمت طراحی رابط کاربری اثرگذار است.

در مجموعه سلام گرافیک برای هر بودجه و نیازی دیزاین رابط کاربری انجام می‌دهیم. پیش از ثبت سفارش طراحی رابط کاربری از نمونه‌کارهای طراحی رابط کاربری دیدن نمایید و در صورت رضایت سفارش خود را ثبت کنید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی رابط کاربری

هزینه نهایی طراحی رابط کاربری نیز مانند ، متغیر است و براساس اِلمان‌های مختلفی تعیین می‌شود. طراح عوامل زیادی را در طراحی خود لحاظ کند تا بتواند یک طراحی ui ایده‌آل را پیاده‌سازی کند.

تعداد صفحات

سایت‌ها از صفحات متعددی تشکیل شده‌اند که طراح ui باید مانند طراحی مجله اینترنتی، تمامی آن‌ها را به‌صورت مجزا طراحی کند. به همین دلیل، یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت طراحی رابط کاربری، تعداد صفحات موجود در هر صفحه است.

حجم کاری و پیچیدگی

تعداد عناصر موجود در هر صفحه، یکی از دیگر از مواردی است که در هزینه طراحی رابط کاربری لحاظ می‌شود. رنگ‌بندی و چینش عناصر در صفحات، مطابق استانداردهای طراحی، نیازمند در نظر گرفتن و اجرای اصول متعددی است. همین علت، سبب بالا بودن حجم کاری و پیچیدگی طراحی ui است.

دانش و تجربه طراح

فردی که به‌عنوان طراح اقدام‌به پیاده‌سازی رابط کاربری می‌کند، باید علاوه‌بر مهارت‌های لازم در زمینه طراحی، اطلاعات کافی درباره نحوه کدنویسی و پیاده‌سازی سایت نیز داشته باشد. طراحانی که از مهارت کافی در این باره برخوردار هستند، ظاهر سایت را مطابق استاندارهای کدنویسی طراحی می‌کنند، به‌نحوی‌که با ظاهر برند مطابقت کامل داشته باشد.

زمان لازم برای طراحی ui

طراحی رابط کاربری با توجه به حجم کاری و روند پیاده‌سازی آن، مدت زمان طولانی‌تری نسبت‌به سایر طرح‌های گرافیکی دارد. همین امر سبب می‌شود تا طراحان با توجه به زمان صرف شده برای انجام طراحی ui، هزینه‌ها را محاسبه کنند.

کیفیت طراحی رابط کاربری

انطباق طرح با نیاز وسلیقه مشتری معمولاً یکی از دغدغه‌های طرفین است. همین امر باعث شده تا کیفیت به‌عنوان یکی اصولی که همواره حرف اول را در هر موردی می‌زند، مطرح باشد. به‌طور معمول، طراحانی که کیفیت بهتری را برای خدمات ارائه می‌دهند، هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کنند.

4/5 - (1 امتیاز)