عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی مهر

طراحی مهر دیزاینی است که با لوگو یا نام مشتری آمیخته شده و اطلاعات مختصری نیز درباره کسب و کار   مربوطه در آن قرار می‌گیرد. اگر تمایل دارید بدانید چه فاکتورهایی در قیمت طراحی مهر تاثیر گذار هستند، همراه ما باشید.

طراحی مهر با لوگو یا بدون لوگو

طراحی مهر در واقع به دو صورت با لوگو یا بدون لوگو انجام می‌شود. در صورتی‌که بخواهید آرم تجاری نیز در مهر گنجانده شود، باید هزینه بیشتری بپردازید. زیرا در این حالت لازم است گرافیست زمانی را صرف دیزاین لوگو کند و باتوجه به زحمت و وقتی که برای این کار می‌گذارد، دستمزد او افزایش خواهد یافت.

تعداد دفعات تغییر و ویرایش دیزاین

معمولاً طراحان کاربلد و حاذق چندین مرتبه طراحی پک ادرای و مهر را ویرایش می‌کنند تا بتوانند به دیزاین موردنظر مشتری برسند. حال اگر کارفرما کمال‌گرا و سخت‌گیر بوده و خواهان تعداد دفعات ویرایش بیشتری باشد، این مسئله نرخ طراحی مهر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدت زمان طراحی مهر

برخی از کارفرمایان عجله دارند و به همین دلیل می‌خواهند سفارش خود را زودتر تحویل بگیرند. پس گرافیست‌ها مجبور هستند که برنامه خود را تغییر داده و به صورت فشرده کار کنند. معمولاً در چنین مواقعی شرکت‌های طراحی گرافیکی دستمزد بیشتری را از مشتریان طلب می‌کنند.

یونیک بودن طرح

اگر دیزاین مدنظر مشتری پیچیده باشد، لازم است که طراح مدت زمان بیشتری با نرم افزارهای گرافیکی کار کند. این صرف وقت و انرژی قطعاً هزینه طراحی مهر را افزایش می‌دهد.

اعتبار شرکت طراحی گرافیک و مهارت طراح

در صورتی‌که مایل باشید گرافیست‌های مشهور و دارای رزومه کاری درخشان دیزاین مهر را انجام دهند، لازم است بودجه بیشتری را به این کار اختصاص دهید. چون شرکت‌ها و گرافیست‌های معروف و باتجربه معمولاً به زیر و ‌بم اصول طراحی آشنا هستند و دیزاینی حرفه‌ای و شکیل را در اختیارتان قرار می‌دهند. می‌توانید برای بررسی نمونه؛ به صفحه نمونه طراحی مهر شرکت سلام گرافیک، مراجعه کنید.

Rate this page