قیمت طراحی مهر

قیمت طراحی مهر (seal design price) به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که شرکت طراحی گرافیک در ازای طراحی یک معر تجاری، تبلیغاتی، پزشکی و… از کارفرما دریافت می‌کند. تعرفه طراحی مهر در این سایت گرافیک از 500.000 هزار تومان تا 1.200.000 هزار تومان است. دیزاین مهر طراحی است که با لوگو یا نام مشتری آمیخته شده و اطلاعات مختصری نیز درباره کسب و کار   مربوطه در آن قرار می‌گیرد. اگر تمایل دارید بدانید چه فاکتورهایی در قیمت طراحی مهر تاثیر گذار هستند، همراه ما باشید.

قیمت انواع مدل‌های طراحی مهر

قیمت انواع مهر را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مهر اقتصادی

500.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مهر بدون لوگو

1.200.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مهر فانتزی

700.000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مهر لوکس

1.200.000 تومان

طراحی مهر با لوگو یا بدون لوگو

نمونه طراحی مهر در واقع به دو صورت با لوگو یا بدون لوگو انجام می‌شود. در صورتی‌که بخواهید آرم تجاری نیز در مهر گنجانده شود، باید هزینه بیشتری بپردازید. زیرا در این حالت لازم است گرافیست زمانی را صرف دیزاین لوگو کند و باتوجه به زحمت و وقتی که برای این کار می‌گذارد، دستمزد او افزایش خواهد یافت.

تعداد دفعات تغییر و ویرایش دیزاین

معمولاً طراحان کاربلد و حاذق چندین مرتبه طراحی پک ادرای و مهر را ویرایش می‌کنند تا بتوانند به دیزاین موردنظر مشتری برسند. حال اگر کارفرما کمال‌گرا و سخت‌گیر بوده و خواهان تعداد دفعات ویرایش بیشتری باشد، این مسئله نرخ طراحی مهر در تهران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدت زمان طراحی مهر

برخی از کارفرمایان عجله دارند و به همین دلیل می‌خواهند سفارش خود را زودتر تحویل بگیرند. پس گرافیست‌ها مجبور هستند که برنامه خود را تغییر داده و به صورت فشرده کار کنند. معمولاً در چنین مواقعی شرکت‌های طراحی گرافیکی دستمزد بیشتری را از مشتریان طلب می‌کنند. برای مشاهده قیمت صنف طراحان گرافیک کلیک کنید.

یونیک بودن طرح

اگر دیزاین مدنظر مشتری پیچیده باشد، لازم است که طراح مدت زمان بیشتری با نرم افزارهای گرافیکی کار کند. این صرف وقت و انرژی قطعاً هزینه طراحی مهر را افزایش می‌دهد. خاص بودن مهر بسیار مهم است و مشخصه حقوقی دارد. 

به منظور طراحی لوگو مبل و یا دیزاین آرم برای سایر کسب و کار ها با ما تماس بگیرید.

اعتبار شرکت طراحی گرافیک و مهارت طراح

در صورتی‌که مایل باشید گرافیست‌های مشهور و دارای رزومه کاری درخشان دیزاین مهر را انجام دهند، لازم است بودجه بیشتری را به این کار اختصاص دهید. چون شرکت‌ها و گرافیست‌های معروف و باتجربه معمولاً به زیر و ‌بم اصول طراحی آشنا هستند و دیزاینی حرفه‌ای و شکیل را در اختیارتان قرار می‌دهند. می‌توانید برای بررسی نمونه؛ به صفحه نمونه طراحی مهر شرکت سلام گرافیک، مراجعه کنید. قیمت طراحی مهر در مشهد از پانصد هزار تومان شروع شده و تا یک میلیون و دویست هزار تومان متغیر است.

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی مهر خاتم دستنویس 1 تا 7 روز کاری 800 تا 1.200.000 تومان
طراحی مهر با نرم افزار 1 تا 5 روز کاری 500 تا 800.000 تومان
طراحی مهر با طرح یا لوگوی ارسالی از سمت مشتری 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
طراحی مهر به همراه طراحی لوگو اختصاصی 1 تا 10 روز کاری قیمت طراحی مهر + قیمت طراحی لوگو
5/5 - (1 امتیاز)