چاپ پیکسل، یعنی چاپ طرح‌های دلخواه بر روی پیکسل‌های خام است. چاپ پیکسل بخاطر داشتن جذابیت ساختار ظاهری خود، روش مناسبی برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی، همایش‌ها، کلکسیون و هدیه است. پیکسل‌‌ها از لحاظ ظاهری در مدل‌های مربعی، مستطیلی، دایره‌ای شکل و در نهایت بیضی شکل چاپ می‌شوند. از لحاظ جنس پیکسل‌ها به سه دسته فلزی، پلاستیکی و چوبی تقسیم می‌شود. پیکسل‌های مرغوب معمولا از پلی‌اتیلن، قلع و روکش فلزی ساخته می‌شوند. دقت داشته باشید که چاپ پیکسل با بج سینه با هم متفاوت هستند و تفاوت آن‌ها این است که پیکسل‌ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند اما بج سینه برای تعیین هویت سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ پیکسل در کنار خدمات طراحی پیکسل از سری خدمات مجموعه سلام گرافیک است که برای طرح هایی که خود مجموعه طراحی کرده است یا حتی طرح هایی که توسط طراح های مجموعه انجام نشده است، امکان سفارش دارد. برای چاپ پیکسل توسط مجموعه سلام گرافیک می توانید با کارشناس های سلام گرافیک در تماس باشید و درخواست چند نمونه طراحی پیکسل اجرا شده از سوی شرکت داشته باشید.

انواع روش‌های چاپ پیکسل

پیکسل‌ها می‌توانند روی کیف، کفش و حتی روی لباس قرار بگیرند. رقیب پیکسل‌ها، بج سینه فلزی هستند؛ چون محدودیت‌هایی که در چاپ بج سینه وجود دارد، چاپ پیکسل محدودیتی ندارد. پیکسل‌ها انواع متفاوتی دارند که عبارتند از:

پیکسل مگنت‌دار یا آهن‌ربایی

پیکسل مگنت‌دار، از اتصال مگنت ( آهن‌ربا ) روی سطوح فلزی انجام می‌گیرد. جنس رویه و زیره از فلز مقاوم بوده که یک آهن‌ربا در پشت آن قرار می‌گیرد. پیکسل آهن‌ربایی به خاطر قرارگیری بر روی سطح فلزی برای مصارف تزئینی مناسب است. 

پیکسل جا کلیدی یا جاسوئیچی

پیکسل‌های جا کلیدی علاوه بر اینکه صرفه اقتصادی خوبی دارند، کیفیت ساختار آن باعث شده بازخورد مناسبی برای تبلیغات شرکتی یا سازمانی داشته باشند. چاپ پیکسل از نوع جا‌کلیدی به تازگی محبوبیت خاصی پیدا کرده اند.

پیکسل سنجاقی

پیکسل سنجاقی نسبت به انواع دیگری از چاپ‌های پیکسل دارای بیشترین کاربرد را دارد. پیکسل‌های سنجاقی، با نام‌های دیگری مانند پیکسل سوزنی و گرد فلزی هم شناخته می‌شوند. 

قیمت چاپ انواع پکسل‌ها

قیمت چاپ پیکسل‌های مگنت‌دار، سنجاقی و جا‌کلیدی بسته به تعداد سفارش شما مشخص می‌شود. در سایت سلام گرافیک می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را بر روی پیکسل مورد نظرتان سفارش دهید. 

روش‌های چاپ بج سینه بسته به جنس پیکسل متفاوت است. برای اطلاع دقیق از فرایند سفارش چاپ پیکسل و قیمت طراحی پیکسل با ما تماس بگیرید.

3.7/5 - (3 امتیاز)