قیمت طراحی پیکسل

قیمت طراحی پیکسل (Pixel design price) از 100.000 تومان تا 500.000 هزار تومان متغیر است. هزینه طراحی پیکسل هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک بج سینه یا سنجاقی (پیکسل‌های دایره‌ای یا مربعی شکل فلزی که با هدف تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند) یا همان پیکسل به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. پیکسل‌ها با توجه به کاربردی که دارند، در انواع و اشکالی مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند. چاپ پیکسل‌ های دایره‌ای جزو مرسوم‌ترین انواع پیکسل هستند که معمولا توسط برندها با هدف تبلیغاتی یا هدیه سازمانی استفاده می‌شوند.

 مناسب بودن قیمت طراحی پیکسل سبب شده است که مورد توجه صاحبین کسب‌وکارها قرار بگیرند. کیفیت سفارش طراحی پیکسل گرافیکی را می‌توان مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت آن دانست. برخی از طراحان ممکن است تعرفه بسیار پایینی به ازای طراحی پیکسل دریافت کنند اما خروجی کار قطعا کیفیت قابل قبولی نخواهد داشت. برای اطلاع دقیق‌تر از قیمت و شرایط طراحی پیکسل از طریق شماره 09150554525 با ما در شرکت گرافیکی سلام گرافیک تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های پیکسل

طراحی پیکسل با توجه به ابعاد و جنس آن صورت می‌گیرد. هزینه طراحی انواع پیکسل را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پیکسل سوزنی

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پیکسل مغناطیسی

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پیکسل پروانه ای

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پیکسل جاسوئیچی

500/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی پیکسل

پیشرفت ابزارهای طراحی، افزایش تخصص و مهارت طراحان، افزایش رقابت در بازار، کیفیت طراحی و…، از مواردی هستند که در هزینه طراحی پیکسل تاثیرگذار هستند.

نوع و اندازه پیکسل

طراحی بج سینه، در ابعاد و اشکال مختلفی مانند دایره‌ای، مربعی و… با توجه به سلیقه افراد صورت می‌گیرد. هر کدام از این موارد نیاز به زمان و دقت بیشتری برای پیاده‌سازی دارد. همین موضوع باعث شده است تا هر کدام هزینه متفاوتی نسبت‌به بقیه داشته باشد. نمونه طراحی پیکسل را می‌توانید در سلام گرافیک مشاهده کنید.

مهارت طراح

با توجه به وجود فضای رقابتی در بازار، بسیاری از افراد برای بازدهی بیشتر، از طراحان باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنند. اما مسلماً هزینه طراحی pixel توسط گرافیست‌های ماهر که تجربه بیشتری دارند، به‌مراتب بالاتر از طراحان معمولی است.

پیاده ‌سازی طرح

بسیاری از کارفرمایان تمایل دارند که طراحی آرم تجاری به‌عنوان پیکسل انجام شود که قطعاً در چنین مواردی هزینه طراحی افزایش پیدا می‌کند. همچنین طراحی‌های خلاقانه نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری نسبت‌به طراحی‌های معمولی داشته که این امر نیز تعرفه طراحی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تعداد طرح‌ های اولیه و ویرایش‌ها

معمولاً برخی از شرکت‌ها چندین طرح اولیه به مشتریان ارائه می‌دهند تا پس از تایید، آن را تکمیل کنند. همچنین پس از اتمام طراحی پیکسل، به‌طور معمول، افراد تعداد دفعات مشخصی درخواست ویرایش طرح را بدهند. این موارد توسط شرکت‌ها در هزینه‌ها لحاظ می‌شوند. تعرفه خدمات گرافیکی را دقیق ببینید.

کیفیت طراحی پیکسل

کیفیت، گزینه‌ای است که همواره در کنار قیمت مطرح می‌شود. افراد معمولاً به‌دنبال دریافت خدمات با کیفیت‌تری هستند. با این وجود، طراحی باکیفیت نیاز به هزینه بیشتری نسبت‌به طراحی‌های ساده و معمولی دارند. به همین دلیل، برای طراحی منحصر‌به‌فرد و ایده‌آل باید هزینه بیشتری بپردازید. رعایت اصول طراحی پیکسل نیز در بالا رفتن کفیت طراحی موثر است. سلام گرافیک طراحی پیکسل در مشهد را با مناسب‌ترین تعرفه صد هزار تومان تا پانصد هزار تومان انجام می‌دهد.

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی پیکسل فلزی 1 تا 3 روز کاری 100.000 تا 500.000 تومان
طراحی پیکسل چوبی 1 تا 3 روز کاری 100.000 تا 500.000 تومان
طراحی پیکسل پلاستیکی 1 تا 3 روز کاری 100.000 تا 500.000 تومان

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *