عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی پیکسل

پیشرفت ابزارهای طراحی، افزایش تخصص و مهارت طراحان، افزایش رقابت در بازار، کیفیت طراحی و…، از مواردی هستند که در هزینه طراحی پیکسل تاثیرگذار هستند.

نوع و اندازه پیکسل

طراحی بج سینه، در ابعاد و اشکال مختلفی مانند دایره‌ای، مربعی و… با توجه به سلیقه افراد صورت می‌گیرد. هر کدام از این موارد نیاز به زمان و دقت بیشتری برای پیاده‌سازی دارد. همین موضوع باعث شده است تا هر کدام هزینه متفاوتی نسبت‌به بقیه داشته باشد. نمونه طراحی پیکسل را می‌توانید در سلام گرافیک مشاهده کنید.

مهارت طراح

با توجه به وجود فضای رقابتی در بازار، بسیاری از افراد برای بازدهی بیشتر، از طراحان باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنند. اما مسلماً هزینه طراحی pixel توسط گرافیست‌های ماهر که تجربه بیشتری دارند، به‌مراتب بالاتر از طراحان معمولی است.

پیاده ‌سازی طرح

بسیاری از کارفرمایان تمایل دارند که طراحی آرم تجاری به‌عنوان پیکسل انجام شود که قطعاً در چنین مواردی هزینه طراحی افزایش پیدا می‌کند. همچنین طراحی‌های خلاقانه نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری نسبت‌به طراحی‌های معمولی داشته که این امر نیز تعرفه طراحی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تعداد طرح‌ های اولیه و ویرایش‌ها

معمولاً برخی از شرکت‌ها چندین طرح اولیه به مشتریان ارائه می‌دهند تا پس از تایید، آن را تکمیل کنند. همچنین پس از اتمام طراحی پیکسل، به‌طور معمول، افراد تعداد دفعات مشخصی درخواست ویرایش طرح را بدهند. این موارد توسط شرکت‌ها در هزینه‌ها لحاظ می‌شوند.

کیفیت طراحی پیکسل

کیفیت، گزینه‌ای است که همواره در کنار قیمت مطرح می‌شود. افراد معمولاً به‌دنبال دریافت خدمات با کیفیت‌تری هستند. با این وجود، طراحی باکیفیت نیاز به هزینه بیشتری نسبت‌به طراحی‌های ساده و معمولی دارند. به همین دلیل، برای طراحی منحصر‌به‌فرد و ایده‌آل باید هزینه بیشتری بپردازید. رعایت اصول طراحی پیکسل نیز در بالا رفتن کفیت طراحی موثر است.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید