قیمت طراحی منو رستوران

قیمت طراحی منو رستوران (menu design price) هزینه‌ای است که در ازای طراحی منوی یک رستوران باید به طراح گرافیست پرداخت کنید تا منوی اختصاصی مطابق با طرح مورد نظر شما طراحی شود. هزینه و تعرفه ساخت منو کافه، کافی شاپ و … به عوامل گوناگونی وابسته است اما در حالت کلی هزینه طراحی منوی رستوران از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 4.000.000 ادامه دارد. تعرفه طراحی منو رستوران یا دیگر اقلام رستورانی مانند طراحی قبض رسید رستوران دغدغه صاحبان رستوران است.

 هزینه طراحی منوی سفارشی رستوران با طراحی منو با استفاده از قالب‌های آماده متفاوت است. بنابراین باید پیش از ثبت سفارش طراحی منو از نمونه‌کارهای طراحی منو دیدن نمایید و ببینید که قالب آماده برای منو رستوران و کافه شما به‌صرفه‌تر است یا ترجیح می‌دهید طراحی منو شما ویژه و خاص شما باشد. اگر قصد دارید با هزینه‌ای اندک به دیزاین و ساخت منو رستوران بپردازید بهتر است به نکاتی که در ادامه به آن می‌پردازیم دقت نمایید.

در مجموعه سلام گرافیک کلیه خدمات طراحی و چاپ منو رستوران ارائه می‌شود.

قیمت انواع مدل‌های منو رستوران

قیمت طراحی انواع منو رستوران را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی منو آلاکارت

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی منو ست پرایس

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی منو نمایشی

3/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی منو فصل

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی منو

قیمت طراحی منو متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد. به همین دلیل، معمولاً شرکت‌ها براساس این عوامل قیمت‌های متفاوتی را برای طراحی menu ارائه می‌دهند.

سطح تجربه طراح گرافیک

سطح تجربه یک طراح گرافیک، عامل بسیار مهمی در هزینه طراحی منو است. تجربه، مهارت، خلاقیت و نحوه بکارگیری عناصر گرافیکی در کنار هم، جز مواردی هستند که در یک گرافیست حرفه‌ای وجود دارند. به‌طور معمول، یک طراح باتجربه، طرح باکیفیت‌تری را تولید می‌کند و به همان نسبت هزینه بالاتری را دریافت خواهد کرد.

پیچیدگی مهم است

هزینه طراحی منو به پیچیدگی طرح مورد نظر شما بستگی دارد. تفاوت یک طراحی ساده در برابر یک طراحی جذاب، در میزان پیچیدگی و پیاده‌سازی صحیح اِلمان‌های گرافیکی است. به‌طور کلی، هر چه طراحی پیچیده‌تر باشد، هزینه تمام‌شده آن بیشتر خواهد بود.

کیفیت طراحی

بی‌شک، کیفیت طراحی، یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت طرح‌هایی که پیاده‌سازی می‌شوند، است. به همین دلیل، طراحانی که کیفیت مطلوبی را ارائه می‌دهند، هزینه به‌مراتب بیشتری از گرافیست‌هایی با تجربه کمتر که طرح‌های معمولی را ارائه می‌دهند، دریافت می‌کنند. برای اطلاع از قیمت صنف طراحان گرافیک کلیک کنید.

مدت زمان صرف شده برای طراحی

زمان، یک عنصر کلیدی برای انجام یک طراحی ایده‌آل محسوب می‌شود. به همین علت، زمان صرف شده توسط طراح، برای پیاده‌سازی طرح مورد نظر بسیار اهمیت دارد. افراد خبره در این زمینه، با توجه به زمانی که برای طراحی منو صرف می‌کنند، قیمت مورد نظر را ارائه می‌دهند. هزینه طراحی منو رستوران در مشهد در آژانس سلام گرافیک از یک میلیون تومان شروع شده و تا چهار میلیون تومان متغیر است.

بخوانید: طراحی زیربشقابی لاکچری رستوران

نوع و سایز طراحی

ابعاد و اندازه طراحی منو نیز مانند ساخت تراکت تبلیغاتی از دیگر مواردی است که در تعیین قیمت طراحی منو، حایز اهمیت است. هر چه اندازه در طراحی منو بزرگتر باشد، هزینه بیشتری نیز دربرخواهد داشت.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی منو معمولی 1 تا 3 روز کاری 1.000.000 تومان
طراحی منو لوکس 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 به بالا
4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *