عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی مجله

هزینه طراحی مجله چاپی، موضوعی است که به‌دلیل گستردگی عوامل موثر در آن، متغیر است. لذا، قیمت نهایی طراحی مجله با توجه به نیاز مشتری تعیین می‌شود.

ابعاد و تعداد صفحات

به‌طور کلی، ابعاد و تعداد صفحات مجله، مهمترین عامل تعیین‌کننده قیمت طراحی مجله هستند. زیرا هر صفحه نیاز به طراحی جداگانه دارد و طراح باید به‌صورت مجزا، طراحی تمام صفحات را انجام دهد. به همین دلیل، محاسبه هزینه براساس تعداد صفحات انجام می‌شود.

پیچیدگی طراحی صفحات کتاب

در صفحه‌آرایی مجله، طراحی صفحات و محتوای آن‌ها بسیار اهمیت دارد. برخی صفحات نیازمند پیاده‌سازی جداول، نمودارها یا طراحی‌های خاصی مانند زبان غیرفارسی است که پیچیدگی آن‌ها از صفحات عمومی بیشتر است. بنابراین، میزان پیچیدگی طراحی صفحات می‌تواند هزینه دیزاین مجله را افزایش دهد.

زمان‌بندی طراحی مجله

زمان طراحی مجله به تعداد صفحات و محتوای آن‌ها بستگی دارد و شرکت‌ها طی زمان‌بندی مشخصی آن را به مشتری تحویل می‌دهند. با این حال، برخی افراد نیاز به تحویل فوری سفارش دارند، که برای این امر باید هزینه بیشتری را بپردازند.

ویرایش محتوای مجله

اصلاحات مربوط‌به محتوای متنی و گرافیکی مجله تا دفعات مشخصی به‌صورت رایگان انجام می‌شود. اما در صورت تعدد اصلاحات، هزینه آن با توجه به میزان و حجم ویرایش انجام شده، محاسبه می‌گردد. لذا پیش از ارسال محتوای مجله سعی کنید آن را بررسی و در صورت تایید، ارسال کنید.

موارد مازاد بر طراحی مجله

برخی موارد خارج از صفحه‌آرایی مجله مانند طراحی طرح جلد پشت‌و‌رو، طراحی اختصاصی برای آگهی‌های مجله، طراحی لوگو و… هستند که هزینه آن‌ها جداگانه لحاظ می‌شود. این موارد به قیمت پایه طراحی مجله اینترنتی اضافه و از مشتری دریافت می‌شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید