قیمت طراحی مجله

قیمت طراحی مجله (Magazine design price) هزینه دریافتی از سوی شرکت‌های طراحی گرافیک به ازای طراحی یک مجله چاپی است. طراحی و صفحه آرایی مجله علاوه بر داشتن محتوای متنی مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی مجله باعث می‌شود که مخاطبان مجله درک بیشتری از مطالب و موضوعات آن داشته باشند. عرفه طراحی مجله در استودیو سلام گرافیک از 100.000 تومان شروع شده و بسته به موارد متعددی افزایش می‌یابد. برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص طراجی مجله از استودیو گرافیکی سلام گرافیک با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های مجله

قیمت طراحی انواع مجله را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مجله هنری

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی مجله دانشجویی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی مجله علمی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی مجله سرگرمی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی مجله

تعداد صفحات مجله و آیتم‌های مورد نیاز در طراحی مجله چاپی چون تصاویر، جدول و… از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت طراحی مجله هستند. 

ابعاد و تعداد صفحات

به‌طور کلی، ابعاد و تعداد صفحات مجله، مهمترین عامل تعیین‌کننده قیمت طراحی مجله هستند. زیرا هر صفحه نیاز به طراحی جداگانه دارد و طراح باید به‌صورت مجزا، طراحی تمام صفحات را انجام دهد. به همین دلیل، محاسبه هزینه براساس تعداد صفحات انجام می‌شود.

پیچیدگی طراحی صفحات کتاب

در صفحه‌آرایی مجله، طراحی صفحات و محتوای آن‌ها بسیار اهمیت دارد. برخی صفحات نیازمند پیاده‌سازی جداول، نمودارها یا طراحی‌های خاصی مانند زبان غیرفارسی است که پیچیدگی آن‌ها از صفحات عمومی بیشتر است. بنابراین، میزان پیچیدگی طراحی صفحات می‌تواند هزینه دیزاین مجله را افزایش دهد.

زمان‌بندی طراحی مجله

زمان یک نمونه طراحی مجله به تعداد صفحات و محتوای آن‌ها بستگی دارد و شرکت‌ها طی زمان‌بندی مشخصی آن را به مشتری تحویل می‌دهند. با این حال، برخی افراد نیاز به تحویل فوری سفارش دارند، که برای این امر باید هزینه بیشتری را بپردازند.

ویرایش محتوای مجله

اصلاحات مربوط‌به محتوای متنی و گرافیکی مجله تا دفعات مشخصی به‌صورت رایگان انجام می‌شود. اما در صورت تعدد اصلاحات، هزینه آن با توجه به میزان و حجم ویرایش انجام شده، محاسبه می‌گردد. لذا پیش از ارسال محتوای مجله سعی کنید آن را بررسی و در صورت تایید، ارسال کنید. هزینه طراحی مجله در مشهد با استودیو سلام گرافیک از صد هزار تومان به ازای هر صفحه شروع شده و با افزایش تعداد صفحات مجله و طراحی گرافیکی حرفه‌ای‌تر افزایش می‌یابد.

موارد مازاد بر طراحی مجله

برخی موارد خارج از صفحه‌آرایی مجله مانند طراحی طرح جلد پشت‌و‌رو، طراحی اختصاصی برای آگهی‌های مجله، طراحی لوگو و… هستند که هزینه آن‌ها جداگانه لحاظ می‌شود. این موارد به قیمت پایه طراحی و چاپ مجله در تهران اضافه و از مشتری دریافت می‌شوند. در نظر داشته باشید که قیمت طراحی مجله باید با توجه به نیازهای کاربران و رعایت استانداردهای صنعتی محاسبه شوند.

مشاهده لیست قیمت انجمن طراحان گرافیک به صورت دقیق و تخصصی.

نرم افزار برای طراحی مجله

از نرم‌افزار Adobe InDesign بیشتر در طراحی مجله‌ها استفاده می‌شود. جلوه‌های خلاقانه و آسان بودن اصلاح اشیا از ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار برای طراحی مجله‌ها است. 

 

 

عنوان زمان اجرا قیمت طراحی به ازای هر صحه قیمت کل
صفحه آرایی یا چیدمان عناصر در کنار هم (بدون طراحی گرافیکی ) + طراجی جلد 1 تا 5 روز کاری 100هزار تومان 1.500.000 تومان
صفحه آرایی + طراحی گرافیکی صفحات +طراحی جلد مجله 1 تا 14 روز کاری 300 هزار تومان به ازای هر صفحه 3.500.000 تا 4.000.000

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *