چاپ مجله (Magazine printing) به صاحبان برندها کمک می‌کند تا از این ابزار قدرتمند برای معرفی محصولات یا خدمات خود بهره ببرند. از آنجا که طراحی و پرینت مجله اصول و قواعد خاصی دارد، لازم است این پروسه توسط افراد متخصص انجام شود. با سپردن طراحی و دیزاین مجله شرکت خود به کارشناسان سلام گرافیک می‌توانید از بابت کیفیت خروجی کار اطمینان حاصل کنید.

قیمت چاپ مجله

مولفه‌های موثر بر هزینه چاپ مجله به شرح ذیل است:

  1. تعداد تیراژ

یکی از پارامترهای اصلی تعیین کننده تعرفه چاپ مجله تعداد تیراژ کار است. بهتر است از همان ابتدا تعداد تیراژ مورد نظر خود را مشخص نمایید تا با توجه به آن بتوانید بهترین روش پرینت را برگزینید. برای مثال چاپ افست برای تعداد زیاد محصولات چاپی گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

با پیشرفت فناوری چاپ دستگاه‌های مدرن به همراه روش‌های مختلفی مانند چاپ فلکسی،افست و… ابداع شده‌اند که هرکدام آپشن‌های منحصربه‌فردی را در اختیار افراد قرار می‌دهند. حال اگر پرینت مجله از این طریق دستگاه‌های پیشرفته و مجهز به تکنولوژی روز دنیا انجام شود، قطعاً نرخ نهایی افزایش خواهد یافت.

پرینت مجله از دو روش چاپ دیجیتال و افست انجام می‌گیرد که قیمت چاپ دیجیتال بیشتر است. بنابراین برای سفارشات زیاد بهتر است که به سراغ چاپ افست بروید.

دستگاه‌های چاپ معمولا بر اساس ابعاد استاندارد کار می‌کنند. حال اگر بخواهید که پرینت را در سایز بزرگتری انجام بدهید، مطمئناً نرخ چاپ مجله افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در مبلغ مجله نوع دیزاین آن است. اگر بخواهید که طراحی را به تیم‌های گرافیکی با تجربه بسپارید، قطعا لازم است که دستمزد بیشتری را به آن‌ها پرداخت کنید. تعرفه طراحی مجله همچنین تحت تاثیر عواملی مانند مدت زمان ارائه پروژه، پیچیدگی دیزاین و بودجه کارفرما قرار می‌گیرد.

سفارش چاپ مجله

سایت سلام گرافیک رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد، همین دلیل سفارش طراحی و پرینت مجله به سرعت و در عرض چند دقیقه امکان‌پذیر است. شما باید ابتدا نمونه مجله را در وب‌سایت مشاهده کنید و پس از برگزیدن طرح دلخواه خود آن را به ثبت برسانید.

از آنجا که خلاقانه بودن طرح مجله حائز اهمیت بسیار زیادی است، کارشناسان این مجموعه می‌کوشند که دیزاینی متفاوت را ارائه دهند. همکاری با چاپخانه‌های معتبر و مجهز به دستگاه‌های پیشرفته نیز باعث می‌شود که در نهایت بهترین نوع چاپ و پرینت مجله در اختیار شما قرار گیرد.

شرکت چاپ مجله

چنانچه طراحی و چاپ مجله به طور اصولی و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام گیرد، تاثیر فوق‌العاده‌ای در بازاریابی و جذب مشتری بیشتر دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود که این فرآیند را برعهده تیم چاپ مجله سلام گرافیک بگذارید. زیرا این شرکت با بهترین و خوش‌نام‌ترین چاپخانه مجله همکاری دارد؛ از این‌رو محصولات چاپی را در موعد مقرر و در بالاترین سطح کیفی ارائه می‌دهد.

خدمات پرینت مجله

از جمله خدماتی که در سایت سلام گرافیک ارائه می‌شود، طراحی و پرینت انواع مختلف مجلات کاغذی، الکترونیکی و چند رسانه‌ای است. همچنین می‌توانید چاپ مجله هفتگی، ماهیانه، سه ماهه یا حتی شش ماهه خود را نیز به این مرکز بسپارید تا تیم پرینت مجله در اسرع وقت کلیه مراحل را با دقت زیاد انجام دهند.

روش‌ های پرینت و چاپ مجله

در عصر حاضر تکنیک‌های چاپ متنوعی مانند چاپ پلات، دیجیتال، افست و همچنین چاپ سیلک وجود دارند. اما روش مرسوم برای پرینت مجله دو تکنیک چاپ افست و دیجیتال هستند. روش دیجیتال برای افرادی مناسب است که قصد دارند تعداد تیراژ کم مجله را در کیفیت بالا به چاپ برسانند. اما در صورتی‌که هدف پرینت مجله با تیراژ بالا باشد، بهتر است از چاپ افست استفاده شود. زیرا تکنولوژی افست در چنین شرایطی هزینه کمتری را به صاحب برند تحمیل می‌کند.

سایز مناسب برای پرینت مجله

ابعاد استانداردی که برای پرینت مجله درنظر گرفته می‌شود، معمولاً A5،A4 و در مواردی نیز A3 است. به طور کلی رایج‌ترین قطع مجله در ایران عبارتند از:

سلام گرافیک برای راحتی و رضایت بیشتر مشتریان مجموعه خود، به چاپ مجله هم می پردازد. خدمات طراحی مجله علاوه بر اینکه برای مشتریانی که طراحی مجله خود را به ما سپرده اند، انجام می شود؛ برای مشتریانی که تنها نیاز به خدمات چاپ مجله دارند، امکان پذیر است. برای سفارش چاپ مجله لازم است با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید و سفارش چاپ مجله خود را ثبت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *