قیمت طراحی دعوت نامه

قیمت طراحی دعوت نامه (Invitation design price) هزینه‌ای است که به شرکت طراحی گرافیک بابت طراحی یک دعوت نامه اختصاصی پرداخت خواهید کرد. هزینه طراحی دعوتنامه 500.000 هزار تا 1.000.000 تومان است. مدت زمان طراحی، طرح انتخابی از سوی کارفرما، ابعاد دعوت نامه، کاغذ انتخابی و کیفیت چاپ همگی از عوامل تعیین کننده تعرفه طراحی کارت دعوت نامه محسوب می‌شوند. کارشناس های گرافیک طراحی به بررسی این عوامل پرداخته اند.

قیمت انواع مدل‌های دعوت نامه

طراحی دعوتنامه براساس هدف از طراحی این کارت دعوت صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع دعوتنامه را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی دعوت نامه اداری

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی دعوت نامه عروسی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی دعوت نامه ترحیم

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی دعوت نامه همایش

1/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی کارت دعوت ‌نامه

عوامل متعددی در تعیین قیمت نمونه کار طراحی کارت دعوت‌نامه در مشهد نقش دارند. به همین دلیل، هزینه طراحی کارت‌ دعوت متغیر است و با توجه به نوع سفارش مشتری تعیین می‌شود.

ابعاد کارت ‌دعوت

ابعاد و اندازه کارت دعوت یکی از مهمترین عوامل تعیین‌کننده هزینه طراحی دعوت ‌نامه است. انواع دعوت ‌نامه‌های اداری، تبلیغاتی، شخصی و… بسته‌به نیاز افراد طراحی می‌شوند که هر مانند طراحی لیبل هر کدام ویژگی‌ها و اندازه‌های متفاوتی دارند. به‌طور معمول، کارت‌ دعوت در ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند که با توجه به سلیقه مشتری می‌تواند متغیر باشد.

پیچیدگی طرح

معمولاً نوع طراحی و میزان پیچیدگی آن از مواردی است که در قیمت نهایی تاثیرگذار است. برخی افراد نیاز به دعوت ‌نامه‌های رسمی و در عین حال ساده دارند که نیاز به طراحی کمتری برای آن‌ها است. در عین حال، برخی دیگر نیز به طرح‌های پیچیده‌ای نیاز دارند که مسلماً نیاز به خلاقیت و مهارت بیشتری دارند. در رابطه با تعرفه اتحادیه طراحان گرافیک بخوانید.

تعداد طرح ‌ها

با توجه به وجود انواع دعوت ‌نامه‌های تک‌برگی یا دوبرگی، تعداد طرح‌هایی که برای هر کدام از آن‌ها نیاز است، می‌‍تواند متفاوت باشد. طراحی یک‌طرفه یا دوطرفه و همچنین تعداد صفحات آن از مواردی هستند که در قیمت طراحی و چاپ دعوت نامه در تهران نقش دارند.

نوع طراحی

بدون شک، استفاده از طرح‌ها و قالب‌های آماده با طراحی اختصاصی تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. معمولاً استفاده از طرح‌های آماده هزینه کمتری نسبت‌به طراحی اختصاصی دارد که با توجه به نیاز و انتخاب مشتری، هزینه آن می‌تواند متفاوت باشد.

سطح طراحی

کیفیت طراحی از جمله مواردی است که برای همه افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هزینه طراحی خلاقانه و حرفه‌ای معمولاً بیشتر از انجام طراحی‌های معمولی و فاقد کیفیت است. همچنین تعداد اتدها و ویرایش‌هایی که توسط طراح درنظر گرفته می‌شوند نیز در هزینه طراحی لحاظ می‌شوند.

عنوان ابعاد دعوت نامه زمان اجرا قیمت
طراحی دعوت نامه معمولی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 3 روز کاری 500.000 تومان
طراحی دعوت نامه حرفه‌ای در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تومان

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *