چاپ دعوت‌ نامه می تواند فرایندی وقت گیر باشد که مشتریان را درگیر چالش های مختلفی کند. تیم طراحی دعوت نامه سلام گرافیک برای پیش نیامدن این مشکل به چاپ دعوت نامه را هم انجام می دهند. البته توجه داشته باشید که چاپ دعوت نامه در صورتی توسط تیم طراحی سلام گرافیک انجام می شود که طراحی دعوت نامه بر عهده تیم سلام گرافیک باشد.

چاپ دعوت نامه (Invitation printing) راهی منحصربه‌فرد برای برقراری ارتباط است. زیرا این ابزار به منظور دعوت دوستان و همکاران به یک همایش، رویداد خاص و گردهمایی‌هایی نظیر انواع سمینارها و کارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با طراحی و دیزاین دعوت نامه در شرکت سلام گرافیک لوگو و سایر مشخصات شرکت شما بر روی آن درج می‌شود. درنتیجه به‌عنوان یک ابزار بازاریابی بسیار قدرتمند و مقرون به‌صرفه عمل می‌کند و بر اعتبار شما می‌افزاید. پس از انجام مراحل دیزاین تیم چاپ دعوتنامه پروسه وقت‌گیر پرینت را نیز عهده‌دار خواهند شد؛  بنابراین از این طریق می‌توانید تا حد زیادی در وقت خود صرفه‌جویی نمایید.

قیمت چاپ دعوت نامه

عوامل موثر بر هزینه چاپ دعوت نامه عبارتند از:

 قبل از هر کاری باید روش پرینت مناسب مانند چاپ پلات، افست، دیجیتال و… را با توجه به اهداف خود مثلاً تعداد تیراژ مورد نظر یا تایمی که در اختیار دارید، برگزینید. در مواردی که تعداد تیراژ پایین است و در عین حال نیاز به پرینت فوری باشد، چاپ دیجیتال تعرفه چاپ دعوت نامه را کاهش می‌دهد.

برای این‌که یک طراحی شکیل و حرفه‌ای داشته باشید، لازم است بودجه بیشتری را به این کار اختصاص دهید.  تعرفه طراحی دعوتنامه تحت تاثیر فاکتورهایی مانند میزان اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات، پیچیده بودن طرح، تعداد اتودهای اولیه و… قرار می‌گیرد.

انواع مختلفی از کاغذها مانند گلاسه، کتان و کرافت برای پرینت دعوتنامه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال گلاسه یکی از این کاغذها است که کیفیت قابل قبولی دارد و می‌توان بر روی آن دیزاین‌های متنوعی را پیاده‌ کرد. مسلما با انتخاب کاغذهای مرغوب و باکیفیت‌تر نرخ چاپ دعوت نامه بالا می‌رود.

سفارش چاپ دعوت نامه

برای سفارش چاپ دعوت نامه کافی است وارد سایت سلام گرافیک شوید تا کمتر از چند دقیقه فرم‌های مورد نظر را پر نمایید. به هنگام ثبت سفارش طراحی و چاپ انواع دعوت نامه می‌توانید جنس کاغذ مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست شما آماده شود.

شرکت چاپ دعوت نامه

شرکت سلام گرافیک یکی از مراکز حرفه‌ای است که بهترین نوع چاپ و پرینت دعوتنامه را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برای اطمینان از کیفیت کار این مجموعه می‌توانید انواع نمونه دعوت نامه که در سایت قرار داده شده است را مشاهده نمایید.

خدمات پرینت دعوت نامه

اگر به دنبال خدمات چاپ دعوتنامه با قیمت نازل هستید، سایت سلام گرافیک بهترین گزینه است. زیرا در این مجموعه تیم پرینت دعوت نامه خدمات خود را با نرخ‌های مقرون‌به‌صرفه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. از این‌رو می‌توانید با یک بودجه معقول و پس از پرداخت مبلغ دعوت نامه یک کار شیک و حرفه‌ای را تحویل بگیرید.

روش‌ های پرینت و چاپ دعوت نامه

روش‌های مختلفی مانند چاپ فلکسی، پلات، سیلک، افست و دیجیتال برای پرینت دعوت نامه وجود دارد که  شما باید بهترین گزینه را با توجه به بودجه و اهداف خود انتخاب کنید. برگزیدن یک روش پرینت مناسب تاثیر بسیاری بر کاهش هزینه‌های شما دارد. برای مثال چاپ افست یکی از راه‌کارهایی است که برای پرینت انبوه  توصیه می‌شود. چاپ دیجیتال نیز یکی از راحت‌ترین روش‌های پرینت دعوت نامه است که با سرعت بسیار زیاد می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید‌.

چاپ سیلک یک راه‌کار نوین است که فرآیند پرینت بر اساس یک قالب خاص که به آن شابلون می‌گویند، انجام می‌شود. چنانچه نمی‌دانید کدام روش چاپ برای شما مناسب است می‌توانید با کارشناسان سایت سلام گرافیک به طور رایگان و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای مشورت کنید.

سایز مناسب برای پرینت دعوت نامه

در عصر حاضر هر کدام از دستگاه‌هایی که در چاپخانه دعوت نامه استفاده می‌شوند، تنها می‌توانند با ابعاد خاصی از کاغذها کار کنند. به همین دلیل انتخاب سایز مناسب کاغذ بر اساس اندازه استاندارد دستگاه‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. معمولا کسانی که در حوزه چاپ ابزارهای تبلیغاتی فعالیت می‌کنند، در مورد ابعاد استاندارد کاغذها اطلاعات خوبی دارند که می‌توانند در این زمینه کارفرمایان را راهنمایی نمایند.

به طور معمول ابعاد استانداردی که برای چاپ دعوت نامه استفاده می‌شوند، اندازه‌های ۱۸*۱۳ یا ۱۵*۱۵ هستند. در صورتی‌که تمایل دارید دعوت نامه خود را با سایز سفارشی به چاپ برسانید، می‌توانید این موضوع را با تیم چاپ دعوتنامه سلام گرافیک مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند.

3.3/5 - (3 امتیاز)