یکی از خدمات مهمی که سلام گرافیک ارائه می‌دهد، چاپ فولدر است. تیم گرافیک مجموعه ما بعد از سفارش فولدر، اقدام به چاپ آن می‌کنند. ارتباط با بهترین چاپخانه‌های سراسر کشور و استفاده از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های چاپ برای چاپ انواع فولدر باعث شده است تا شرکت سلام گرافیک به یکی از مطمئن‌ترین مجموعه‌ها در حوزه طراحی گرافیک تبدیل شود. طراحی فولدر در شهر مشهد و چاپ تخصصی فولدر تبلیغاتی در ابعاد متنوع را از ما بخواهید.

با چاپ فولدر (Print folder) می‌توانید آن را به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی در اختیار مخاطبان و سایر شرکت‌ها قرار دهید و کسب و کار خود را معرفی کنید. این پوشه‌ها در واقع نمادی از برند شما هستند، پس از طریق آن قادرید توانمندی‌ها و خدماتی را که ارائه می‌دهید، به طور غیر مستقیم در معرض دید مشتریان بالقوه خود قرار دهید.

البته در صورتی به این هدف می‌رسید که طراحی و دیزاین فولدر توسط تیم‌های گرافیکی حاذق مانند سلام گرافیک انجام شود. اگر طراحی پوشه تبلیغاتی خود را به شرکت سلام گرافیک بسپارید از خدمات چاپ این مجموعه نیز بهره‌مند می‌شوید.

قیمت چاپ فولدر

عوامل موثر بر هزینه چاپ فولدر به شرح ذیل است:

  1. اندازه پوشه

اگر پرینت فولدر تبلیغاتی شرکت یا سازمان شما در اندازه کوچک و اقتصادی انجام شود، هزینه کمتری را به دنبال دارد.

برخی کارفرمایان تمایل دارند که قسمت‌های داخلی پوشه هم چاپ داشته باشد که در چنین مواقعی برای پرینت دورو نیاز به چاپ مجدد است. پس این مسئله که پرینت به صورت یک‌رو یا دورو انجام شود، تعرفه چاپ فولدر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

یکی از عوامل تاثیرگذار بر نرخ چاپ فولدر جنس آن است. پوشه‌ها در جنس‌های متنوعی مانند چرمی، پلاستیکی، مقوایی و… عرضه می‌شوند. خود پوشه‌های مقوایی نیز ممکن است که از کاغذهایی با گرماژ 250 یا 300 گرم باشند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.

این‌که چاپ دیجیتال یا افست باشد، بر مبلغ فولدر موثر است. چاپ دیجیتال نیاز به پرداخت هزینه بالاتری دارد و برای افرادی مناسب است که محدودیت زمانی دارند. اما اگر حداقل سه روز کاری وقت دارید، چاپ افست را برگزینید تا هزینه کمتری به شما تحمیل شود.

آیتم‌هایی مثل سلفون، چاپ طلاکوب و… باعث افزایش مبلغ فولدر می‌شود.

در نهایت جنس فولدر، روش پرینت و بسیاری عوامل دیگر با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، تعیین می‌شود.

لازم است که بودجه‌ای‌ را نیز به دیزاین پوشه اختصاص دهید. تعرفه طراحی فولدر با توجه به مهارت گرافیست، اعتبار شرکت گرافیکی، تعداد اتودها و … سنجیده می‌شود.

شهری که در آن ساکن هستید نیز می‌تواند بر هزینه‌های چاپ و طراحی فولدر تاثیرگذار باشد. برای مثال هزینه طراحی پوشه در تهران قطعا قیمتی متفاوت‌تر از طراحی و چاپ آن در شهرستان‌ها خواهد داشت.

سفارش چاپ فولدر

دیدن نمونه کارهای یک شرکت امکان ارزیابی و سنجش دقیق کیفیت کار آن‌ها را فراهم می‌سازد. به همین دلیل آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک نمونه فولدر را در وب‌سایت خود قرار داده تا کاربران بتوانند طرح‌های مختلف را باهم مقایسه کرده و در نهایت بهترین آن را سفارش دهند. در صورتی‌که نتوانستید دیزاین مورد نظر خود را بین نمونه‌های سایت بیابید، می‌توانید اقدام به سفارش طراحی و چاپ فولدر با طرح شخصی نمایید.

شرکت چاپ فولدر

سلام گرافیک از جمله شرکت‌های معتبر در زمینه طراحی و پرینت فولدر است که تعهدات خود را در قبال مشتریان به طور کامل رعایت می‌کند. این مجموعه با معتبرترین چاپخانه فولدر همکاری دارد، لذا تیم چاپ فلودر ناب‌ترین ایده‌ها و بهترین راه‌کارها را برای تبلیغات از طریق این ابزار در اختیار شما قرار می‌دهد.

خدمات پرینت فولدر

از جمله خدماتی که در سایت سلام گرافیک ارائه می‌شود، طراحی و چاپ انواع فولدر تبلیغاتی در ابعاد و جنس‌های متنوع است. کلیه این خدمات با نرخ‌های رقابتی و در کوتاه‌ترین زمان در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌گیرد. در این مجموعه بهترین نوع چاپ و پرینت فولدر ارائه می‌شود تا مشتریان از این طریق بتوانند حرفه‌ای بودن خود را به همکاران و مخاطبان نشان دهند.

روش‌ های پرینت و چاپ فولدر

در عصر حاضر تکنیک‌های مختلفی نظیر چاپ پلات، فلکسی و… وجود دارند که هر کدام از نظر کاربرد و هزینه با دیگری متفاوت هستند. اما معمولا پوشه‌های تبلیغاتی در تیراژ بالا با استفاده از تکنیک‌ چاپ افست پرینت گرفته می‌شوند. این روش امکان چاپ فولدر را به صورت تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ فراهم ‌می‌کند، ضمن این‌که می‌توانید کاغذهایی با گرماژهای مختلف را مورد استفاده قرار دهید.

چاپ دیجیتال نیز در مواردی توصیه می‌شود که بخواهید یک پرینت سفارشی شده را در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد سایر روش‌های پرینت مانند چاپ فلکسی، چاپ سیلک و… می‌توانید مقالات سایت سلام گرافیک را بخوانید.

سایز مناسب برای پرینت فولدر

اندازه استاندارد پوشه‌ها بر اساس سایز سربرگ‌های اداری سنجیده می‌شود. به این صورت که ابعاد پرینت فولدر را طوری انتخاب می‌کنند که از سربرگ بزرگتر باشد تا اوراق به راحتی در آن جای گیرند. تیم پرینت فولدر ابعاد استاندارد زیر را مورد استفاده قرار می‌دهند:

5/5 - (2 امتیاز)