قیمت طراحی فولدر

قیمت طراحی فولدر (Folder design price) چقدر است؟ هزینه طراحی فولدر میزان پولی است که در ازای طراحی فولدر به طراح گرافیک داده می‌شود. هزینه ساخت و طراحی فولدر از 1.000.000 تومان تا 3.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد.

عوامل و موارد مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود هزینه یک فولدر نسبت به یک فولدر دیگر متفاوت باشد که این موارد عبارتنداز: جنس فولدر، آیتم‌های طراحی، کیفیت طراحی و  تخصص طراح و شرکت طراحی.

قیمت انواع مدل‌های فولدر

طراحی فولدر با توجه به هدف استفاده از آن پوشه، جنس فولدر و سایز آن صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع فولدر را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی فولدر تبلیغاتی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی فولدر شرکتی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی فولدر پزشکی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی فولدر مهندسی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی فولدر

طراحی و ساخت فولدر باعث می‌شود که مدیران شرکت‌ها بتوانند از این ابزار تبلیغاتی در همایش‌های مختلف استفاده کرده و جامعه هدف را با برند خود آشنا کنند. انتخاب فولدر باید با توجه به سلیقه کارفرما، بودجه و صنف کاری او انجام شود. عوامل مختلفی در قیمت طراحی پوشه تاثیرگذار هستند که به آن‌ها خواهیم پرداخت. با شرکت گرافیکی سلام گرافیک همراه باشید.

جنس فولدر

کیفیت اجزای تشکیل دهنده فولدر در نرخ نهایی آن تاثیر دارد. برای مثال پوشه‌هایی که از جنس چرم ساخته شده‌اند، در مقایسه با آن‌هایی که از طلق هستند، قیمت گران‌تری دارند. در رابطه با تعرفه طراحی بخوانید.

اضافه کردن آیتم‌های خاص به طراحی

نرخ طراحی لیوان تبلیغاتی، فولدر و سایر اجزای ست اداری به تعداد آیتم‌های درخواستی مشتری بستگی دارد. گنجاندن عکس و لوگوی شرکت در پوشه باعث می‌شود که هزینه دیزاین آن افزایش پیدا کند. چون بعضی از این تصاویر نیازمند ویرایش در نرم افزار هستند که وقت طراح را می‌گیرد. همچنین در صورتی‌که کارفرما بخواهد لوگوی سازمان خود را روی فولدر درج کند، طراحی آرم تجاری نیز بر هزینه نهایی کار می‌افزاید.

طراحی خلاقانه و متناسب با کسب و کار

بسیار مهم است که طراحی پوشه با نوع کسب و کار همخوانی داشته باشد، این هماهنگی باعث می‌شود که توجه مشتری جذب شده و به بازدهی مطلوب برسید. پس با توجه به افزایش کیفیت کار توجیه‌پذیر است که گرافیست‌های باتجربه و دارای ذهن خلاق دستمزد بیشتری را برای ارائه خدمات گرافیکی از مشتریان بگیرند. برای مثال طرح‌های خلاقانه مثل برش‌های خاص، تعداد جیب‌های پوشه و غیره افزایش حقوق گرافیست را به دنبال دارند.

نوع چاپ و تعداد تیراژ

در مواردی که تعداد تیراژ بالا می‌رود، هزینه طراحی فولدر نیز به همان میزان افزایش پیدا می‌کند. در مورد چاپ پوشه نیز معمولا هزینه چاپ سیاه و سفید نسبت به رنگی کمتر است، اما باید دقت داشته باشید که فولدرهای تبلیغاتی رنگی تاثیر قوی‌تری بر روی مخاطب می‌گذارند. همچنین وابسته به این‌که چه جنسی را برای فولدر خود انتخاب می‌کنید، باید هزینه متفاوتی را برای چاپ فولدر بپردازید.

کیفیت کاریی و نمونه کار

نمونه کارهای فولدر از جمله مواردی است که باید در زمان گرفتن قیمت به آن توجه کرد. یعنی نمونه کارهای ساخت فولدر تاثیر زیادی در قیمت نهایی طراحی فولدر دارد.

محل شرکت و میزان تخصص آن

طبیعتا در کلانشهرا که هزینه اجاره و زندگی بالاتر از شهرستان‌هاست برای ساخت و طراحی فولدر هزینه بیشتری دریافت می‌شود. برای مثال خدمات طراحی فولدر در تهران هزینه‌ای بیشتر از سفارش فولدر در مشهد دارد.

قیمت طراحی فولدر در سلام گرافیک چگونه محاسبه می‌شود؟

بسته به پیچیدگی طرح و تعرفه‌های اعلامی از سوی انجمن گرافیک این هزینه محاسبه و تقدیم مشتری می‌شود.

آیا در ابتدا باید تمامی هزینه های طراحی فولدر را پرداخت نماییم؟

خیر معمولا در ابتدا 50 درصد هزینه ساخت فولدر از کارفرما دریافت میشود و در صورت تایید طرح ابتدایی طی دو مرحله بقیه هزینه پرداخت می‌شود.

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی فولدر معمولی 1 تا 3 روز کاری 2.000.000 تومان
طراحی فولدر اختصاصی 1 تا 5 روز کاری 3.000.000 تومان

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *