نمونه طراحی کانتر

در این صفحه چند نمونه طراحی کانتر حرفه‌ای نمایشگاهی و فروشگاهی اجرا شده در استودیو طراحی و ساخت کانتر سلام گرافیک را مشاهده می‌کنید. یک میز کانتر نمایشگاهی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ میز کانتردار یکی از مهم‌ترین سازه‌های تبلیغاتی است که می‌توانید در فضاهای مختلفی به‌ویژه نمایشگاه‌ها از آن استفاده کنید. اصلی‌ترین تفاوت میان میز کانتر اداری با میز کانتر سمپلینگ تبلیغاتی، همین درج تبلیغات است. کانترهای اداری معمولا کاربرد تبلیغاتی ندارند درحالی‌که از میز کانتر فروشگاهی یا پیشخوان فروشگاهی به عنوان یک استند تبلیغاتی استفاده می‌شود. نمونه طراحی کانتر نمایشگاهی و تبلیغاتی را در آلبوم زیر مشاهده می‌کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی کانتر کافی است با ما تماس حاصل کنید.

 

ویژگی‌های یک نمونه میز کانتر سمپلینگ موفق

احتمالا در مکان‌های زیادی علی‌الخصوص فضاهای نمایشگاهی, غرفه‌ای یا مراکز خرید و پاساژهای تجاری میزهای کانتر را مشاهده کرده‌ و اکنون دقیقا می‌دانید کانتر چیست و چه کاربردی دارد. یکی از بارزترین ویژگی‌های مشترک در میان تمامی این میزهای کانتردار، درج تبلیغات بر روی آن‌هاست. به عبارتی می‌توان گفت این استندها بستر بسیار مناسبی برای درج تبلیغات هستند. اما یک میز کانتر تبلیغاتی باید ویژگی‌هایی داشته باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

طراحی و درج تبلیغ جذاب بر روی میز کانتر تاج دار

اگر یک کانتر یا پیشخوان فروشگاهی در اختیار دارید، شما در واقع یک ابزار بسیار موثر و کارآمد برای نمایش تبلیغات خود دارید. تاثیرگذاری یک تبلیغ بر روی مخاطب تا حد زیادی به نوع طراحی و شیوه انتقال پیام آن بستگی دارد. احتمالا برای خودتان نیز بارها پیش آمده باشد که تبلیغات یک برند یا محصول، ساعت‌ها ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد و در مقابل تبلیغ یک محصول به اندازه‌ای برایتان بی معنی باشد که تمایل نداشته باشید حتی تا انتها آن را مشاهده کنید. این هنر طراحی تبلیغات است که تعیین می‌کند کانتر سمپلینگ شما مورد توجه قرار بگیرد یا خیر. توصیه ما این است که طراحی پیشخوان تبلیغاتی را به طراح گرافیگ باتجربه بسپارید.

انتخاب میز کانتر متناسب با فضای قرارگیری آن

یکی دیگر از ویژگی‌های یک نمونه میز کانتر خوب، انتخاب درست این میز است. میزهای کانتر نمایشگاهی یا فروشگاهی انواع متفاوتی دارند. میز کانتر ریلی، مگنتی، ساعتی و میز کانتر تاج دار از انواع رایج این میزهای پیشخوان هستند. اگر می‌خواهید تبلیغات طراحی شده بر روی کانتر به خوبی جلوه کند، نوع کانتر را باید متناسب با فضایی که قرار است آنجا جاگذاری شود انتخاب کنید. برای مثال در غرفه‌های کوچک بهتر است از کانترهای مینی استفاده کنید.

ترکیب رنگ درست کانتر تبلیغاتی

رنگ‌ها بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می‌گذارند. تاثیر تبلیغات طراحی شده بر روی کانتر، با انتخاب ترکیب رنگی مناسب دو برابر خواهد شد. اگر توجه کرده باشید در ساخت میز کانتردار برای غرفه‌های مربوط به خوراکی و غذا از رنگ‌هایی مانند رنگ قرمز یا نارنجی بیشتر استفاده می‌شود چراکه این رنگ‌ها نه تنها در جلب توجه مخاطب موفق‌تر عمل می‌کنند بلکه میل به خرید از آن غرفه را نیز در مخاطب ایجاد می‌کنند. بنابراین به هنگام مشاهده نمونه کانتر از ترکیب رنگ غافل نشوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *