قیمت طراحی مسکات

قیمت طراحی مسکات از 2.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان متغیر است. تعیین هزینه طراحی مسکات (Mascot) به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل زیر در قیمت دیزاین مسکات موثر هستند: پیچیدگی طرح، مدت زمان گرفته شده از طراح، تعداد سفارش، تعداد ویرایش، هزینه طراحی کاراکتر و ساخت مسکات، نوع طراحی، مهارت طراح گرافیک و نمونه کارهای مسکات ارائه شده. از این‌رو می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و آنلاین کارشناسان سلام گرافیک کمک بگیرید. حتما قبل از ثبت سفارش مسکات، در رابطه با کاربردهای مسکات مقالاتی را بخوانید. به دنبال شرکتی برای تعیین دقیق قیمت طراحی هستید؟ کلیک کنید.

قیمت انواع مدل‌های مسکات

طراحی مسکات با اهداف متفاوتی انجام می‌شود. قیمت طراحی انواع مسکات را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی مسکات کاراکتر انسانی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی مسکات کاراکتر حیوانی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی مسکات با کاراکتر اشیاء

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی مسکات تبلیغاتی

4/000/000 تومان

عوامل موثر بر قیمت طراحی مسکات توسط شرکت سلام گرافیک

هزینه طراحی شخصیت تبلیغاتی یا مسکات که از سوی شرکت های گرافیکی مختلف اعلام می‌شود ثابت نبوده و ممکن است تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشد. این اختلاف در قیمت اعلام شده از سوی شرکت یا طراح‌های مختلف اغلب اوقات به دلیل میزان تجربه یا سابقه کاری آن‌هاست. هرچه یک شرکت گرافیکی یا گرافیست تجربه و تخصص بیشتری در خصوص طراحی مسکات داشته باشد، طبیعتا در ازای خدماتی که ارائه می‌کند هزینه بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. عوامل مختلفی می‌توانند بر قیمت طراحی یک کاراکتر گرافیکی تأثیر بگذارند. در ادامه، برخی از این عوامل را بررسی خواهیم کرد.

نمونه طراحی آلبوم درون سایت سلام گرافیک قرار داده شده است و سفارش آن با قیمت های ارزان امکان دارد.

میزان پیچیدگی طراحی مسکات

اگر کرکتر طراحی شده پیچیده و جزئیات زیادی داشته باشد، قیمت طراحی آن بالاتر خواهد بود. طراحی کاراکتر‌های با جزئیات دقیق، نمونه‌برداری بیشتر و زمان بیشتری می‌طلبد. از همین‌رو قیمت طراحی مسکات با جزئیات بیشتر نسبت به مسکات‌های مینیمال بیشتر است.

تعداد مسکات طراحی شده از سوی گرافیست

مسکات را می‌توان تنها در یک شکل و حالت طراحی کرد یا حالت‌های مختلفی را از یک شخصیت طراحی کرد که بتوان از آن در موقعیت‌های مختلفی استفاده کرد. اگر نیاز به طراحی چند مسکات و کاراکتر دارید، قیمت مجموعه آنها نسبت به یک کاراکتر، بالاتر خواهد بود چراکه در این صورت طراح به زمان و تلاش بیشتری برای ایجاد تمامی شخصیت‌ها نیاز خواهد داشت.

اندازه مسکات طراحی شده

اندازه کاراکتر نیز روی قیمت طراحی آن تأثیر دارد. کاراکترهای بزرگتر نیازمند زمان، جزئیات و توجه بیشتری در طراحی هستند. البته فراموش نکنید که جزئیات یک طراحی، از اندازه و مقیاس آن گاهی مهم‌تر است. برای مثال ممکن است یک طرح سایز و ابعاد کوچکتری داشته باشد اما جزئیات آن زیاد و وقت‌گیر باشد. در این صورت باید هزینه بیشتری را برای طراحی مسکات به طراح گرافیست پرداخت کنید.

جزئیات طراحی مسکات

اگر طرح مسکات یا کاراکتر نیاز به اضافه کردن ویژگی‌هایی مانند حرکت، افکت‌های ویژه و… داشته باشد، قیمت طراحی نهایی براساس این نیازمندی‌ها تغییر کرده و ممکن است افزایش یابد. بطور کلی هر چه در طراحی یک کاراکتر طراح به جزئیات بیشتری بپردازد، قطعا هزینه بیشتری خواهد داشت.

زمان مورد نیاز برای طراحی شخصیت تبلیغاتی

از دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار بر تعیین قیمت خدمات طراحی مسکات، زمان طراحی است. زمانی که از لحاظ زمانی محدویتی وجود داشته باشد و طراح مجبور باشد در مدت زمان کمتری طرح نهایی را ارائه کند، هزینه طراحی احتمالاً بیشتر خواهد بود زیرا طراح نیاز به زمان بیشتری برای تحقیقات و طراحی خلاقانه دارد.

تجربه و مهارت طراح مسکات

بی‌شک نمی‌توان تخصص و تجربه گرافیست را نادیده گرفت. هرچه یک گرافیست تخصص بیشتری در خصوص طراحی شخصیت تبلیغاتی داشته باشد، هزینه بیشتری دریافت می‌‎کند. طراحان باتجربه قادرند ایده‌ها و نیازهای شما را به صورت بهتر و با کیفیت‌تری اجرایی کنند.

 

عنوان تعداد اتود زمان اجرا قیمت
مسکات مینیمال 3 تا 5 1 تا 3 روز کاری 2.000.000 تومان
مسکات با طراحی بیشتر 3 تا 5 1 تا 5 روز کاری 3.000.000 تا 4.000.000 تومان
طراحی مسکات قابل استفاده فقط در یک حالت 3 تا 5 1 تا 3 روز کاری 2.000.0000 تا 3.000.000 تومان
طراحی مسکات در حالت‌های مختلف 3 تا 5 1 تا 5 روز کاری 3.000.000 تا 5.000.000 تومان
4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *