قیمت طراحی بروشور

قیمت طراحی بروشور (brochure design price) هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک کتابچه تبلیغاتی به طراح بروشور پرداخت می‌کنید. تعرفه طراحی بروشور بین 2.000.000 تا 3.000.000 میلیون تومان بسته به موارد متعددی متغیر است. عوامل موثر بر تعرفه طراحی بروشور عبارتنداز: سایز و ابعاد بروشور، تعداد لت‌های بروشور، طراحی قالب اختصاصی بروشور، جنس کاغذ بروشور (معمولا از مقوای اشتنباخ برای طراحی بروشور استفاده می‌شود.)، گرماژ کاغذ بروشور، نوع طراحی، یک‌رو یا دو رو بودن بروشور، تعداد عکس درج شده در بروشورو مدت زمان طراحی بروشور. هر یک از موارد فوق به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بر هزینه طراحی بروشور تاثیرگذارند.

بطور کلی هرچه طراح بروشور برای طراحی یک پروژه مجبور به صرف زمان بیشتری باشد، هزینه نیز افزایش می‌یابد. بنابراین طراحی یک بروشور ساده کم هزینه‌تر از بروشورها با قالب اختصاصی هستند. طراحی برخی بروشورهای پرکار و با قالب اختصاصی ممکن است حتی به 5.000.000 میلیون تومان نیز برسد. خدمات طراحی بروشور با قیمت منصفانه را از شرکت سلام گرافیک بخواهید. قیمت طراحی بروشور و چاپ بروشور در مجموعه ما بسیار منصفانه تعیین می‌شود و برای هر بودجه‌ای نمونه کار طراحی بروشور داریم. با مراجعه به وبسایت سلام گرافیک از این نمونه‌ها دیدن فرمایید و با تعرفه‌های طراحی بروشور ما آشنا شوید. در صورت رضایت می‌توانید در چند کلیک ساده سفارش طراحی بروشور برای محصولات و خدمات خود را ثیت کنید.

قیمت انواع مدل‌های بروشور

طراحی بروشور به روش‌های متفاوتی قابل انجام است. در لیست زیر قیمت طراحی انواع بروشور را مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی بروشور تبلیغاتی Introduction Brochures

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی بروشور اطلاعاتی Information Brochures

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی بروشور با کاربری نقشه Map Brochures

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی بروشور با کاربری منو Menu Brochures

4/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی بروشور

طراحی بروشور این روزها بازار پررونقی دارد؛ زیرا این ابزار یکی از قوی‌ترین روش‌های بازاریابی محسوب می‌شود. بروشور اطلاعات جامعی را در مورد موضوعی خاص به مخاطب ارائه می‌دهد، بنابراین تاثیر فوق‌العاده‌ای در جلب اعتماد او دارد. مولفه‌های مختلفی در نرخ طراحی بروشور موثر هستند که در ادامه ذکر خواهند شد.

سایز و ابعاد

بروشورها در سایزهای A3، A4، A5، LEGAL و DL طراحی‌ می‌شوند. سایز و ابعاد بروشور A3 از همه بزرگ‌تر و بروشور DL از همه کوچک‌تر است. در میان سایزهای استاتدارد بروشور، چاپ آن در سایز A5 و A4 رایج‌تر است. هزینه طراحی بروشور A3 از سایر موارد بیشتر است چراکه در سایزهای بزرگتر با توجه به این‌که میزان کاغذ مصرفی بیشتر است، طبیعی است که قیمت افزایش یابد.

تعداد لت‌ها

بروشور در انواع سه لت و دو لت وجود دارند. ساختار انواع سه لت به گونه‌ای است که صفحات دارای قابلیت تا شدن بر روی هم هستند. دیزاین این نوع پیچیده‌تر است، پس دستمزد گرافیست را بالا می‌برد. بطور کلی هر چه تعداد لت‌های بروشور افزایش یاید هم به دلیل مصرف کاغذ بیشتر و هم پیچیده‌تر شدن فرایند طراحی بروشور، قیمت افزایش خواهد یافت. قیمت طراحی و چاپ بروشور در تعداد لت‌های رایج در شرکت سلام گرافیک دو میلیون تا سه میلیون تومان خواهد بود امادر صورت افزایش تعداد لت‌ها هزینه نیز افزایش خواهد یافت.

نوع کاغذ و تعداد رنگ‌های به کار رفته در بروشور

به طور کلی برای چاپ بروشور دو کاغذ تحریر و گلاسه به کار برده می‌شود. این کاغذها از نظر دوام و ماندگاری و همین‌طور قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. از آنجا که بروشورها در تیراژ زیاد چاپ می‌شوند، بهترین گزینه استفاده از چاپ افست است. در این نوع چاپ، تعداد رنگ به کار رفته و نوع کاغذ در هزینه چاپ و طراحی بروشور موثر هستند. تعرفه طراحی های گرافیکی را بدانید.

تعداد طرح اولیه و تعداد درخواست ادیت

فاکتور دیگری که قیمت طراحی بروشور را بالا و پایین می‌برد، تعداد طرح‌هایی است که گرافیست در اختیار مشتری قرار می‌دهد. چنانچه طرح اولیه مورد پذیرش کارفرما قرار بگیرد، هزینه کاهش پیدا می‌کند. اما اگر تعداد دفعات درخواست ادیت زیاد باشد، وقت بیشتری از کارشناس گرفته شده، درنتیجه کارفرما باید مبلغ زیادتری را پرداخت نماید.

میزان مهارت گرافیست

به طور کلی اگر طراحی اتیکت، بروشور و سایر ابزارهای تبلیغاتی توسط افراد خبره و ماهر انجام شود، کیفیت و به تبع آن دستمزد انجام کار افزایش پیدا می‌کند.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی بروشور دو لت 1 تا 3 روز کاری از 1.000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی بروشور سه لت 1 تا 3 روز کاری از 1.500.000 تا 2.500.000 تومان
طراحی بروشور اختصاصی پس از بررسی سفارش تعیین می‌شود از 2.500.000 هزار تومان به بالا
2.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *