قیمت طراحی بروشور (brochure design price) به عواملی مثل ساز و ابعاد طراحی بروشور، نوع طرح و پیچیدگی آن، طراحی قالب اختصاصی برای بروشور یا استفاده از قالب‌های آماده، تعداد لت‌های بروشور و یک رو یا دورو بودن آن، گرماژ کاغذ، حقوق طراح بروشور، تعداد عکس در بروشور و زمان تحویل پروژه بستگی دارد. هزینه طراحی بروشور معمولاٌ از یک تا پنج میلیون تومان متغیر است.

خدمات طراحی بروشور با قیمت منصفانه را از شرکت سلام گرافیک بخواهید. قیمت طراحی بروشور و چاپ بروشور در مجموعه ما بسیار منصفانه تعیین می‌شود و برای هر بودجه‌ای نمونه کار طراحی بروشور داریم. با مراجعه به وبسایت سلام گرافیک از این نمونه‌ها دیدن فرمایید و با تعرفه‌های طراحی بروشور ما آشنا شوید. در صورت رضایت می‌توانید در چند کلیک ساده سفارش طراحی بروشور برای محصولات و خدمات خود را ثیت کنید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی بروشور

طراحی بروشور این روزها بازار پررونقی دارد؛ زیرا این ابزار یکی از قوی‌ترین روش‌های بازاریابی محسوب می‌شود. بروشور اطلاعات جامعی را در مورد موضوعی خاص به مخاطب ارائه می‌دهد، بنابراین تاثیر فوق‌العاده‌ای در جلب اعتماد او دارد. مولفه‌های مختلفی در نرخ طراحی بروشور موثر هستند که در ادامه ذکر خواهند شد.

سایز و ابعاد

بروشورها در اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شوند؛ در سایزهای بزرگتر با توجه به این‌که میزان کاغذ مصرفی بیشتر است، طبیعی است که قیمت افزایش یابد.

تعداد لت‌ها

بروشور در انواع سه لت و دو لت وجود دارند. ساختار انواع سه لت به گونه‌ای است که صفحات دارای قابلیت تا شدن بر روی هم هستند. دیزاین این نوع پیچیده‌تر است، پس دستمزد گرافیست را بالا می‌برد.

نوع کاغذ و تعداد رنگ‌های به کار رفته در بروشور

به طور کلی برای چاپ بروشور دو کاغذ تحریر و گلاسه به کار برده می‌شود. این کاغذها از نظر دوام و ماندگاری و همین‌طور قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. از آنجا که بروشورها در تیراژ زیاد چاپ می‌شوند، بهترین گزینه استفاده از چاپ افست است. در این نوع چاپ، تعداد رنگ به کار رفته و نوع کاغذ در هزینه چاپ و طراحی بروشور موثر هستند.

تعداد طرح اولیه و تعداد درخواست ادیت

فاکتور دیگری که قیمت طراحی بروشور را بالا و پایین می‌برد، تعداد طرح‌هایی است که گرافیست در اختیار مشتری قرار می‌دهد. چنانچه طرح اولیه مورد پذیرش کارفرما قرار بگیرد، هزینه کاهش پیدا می‌کند. اما اگر تعداد دفعات درخواست ادیت زیاد باشد، وقت بیشتری از کارشناس گرفته شده، درنتیجه کارفرما باید مبلغ زیادتری را پرداخت نماید.

میزان مهارت گرافیست

به طور کلی اگر طراحی اتیکت، بروشور و سایر ابزارهای تبلیغاتی توسط افراد خبره و ماهر انجام شود، کیفیت و به تبع آن دستمزد انجام کار افزایش پیدا می‌کند.

2.5/5 - (4 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید