نمونه کار چاپ سه بعدی

نمونه کارهای چاپ 3 بعدی را که توسط مجموعه سلام گرافیک پیاده سازی شده است را مشاهده کنید. چاپ سه بعدی مجموعه سلام گرافیک طبق اصول و استاندارد های خاص خود انجام می شود. همانطور که در نمونه کارهای چاپ سه بعدی مشاهده می کنید، فرایند چاپ سه بعدی ممکن است کمی پیچیده باشد، برای همین بهتر است تحت نظر کارشناس و متخصص آن پیاده سازی شود. تیم گرافیکی سلام گرافیک متخصص ارائه نمونه کارهای باکیفیت در زمینه چاپ سه بعدی است. برای مشاهده نمونه کارهای چاپ سه بعدی تهران کافیست از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

نمونه کار چاپگر سه بعدی

کیفیت پرینتر سه بعدی در کیفیت نهایی کار تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر دستگاه پرینتر کیفیت خوبی نداشته باشد طبیعتا نمونه‌های خروجی نیز باکیفیت نخواهند بود. از همین‌رو توصیه می‌شود پیش از سفارش چاپ سه بعدی، از کیفیت چاپگر سه بعدی اطمینان حاصل کنید. هزینه چاپ سه بعدی نیز براساس کیفیت پرینتر و نمونه کارها تعیین خواهد شد.

چند نمونه محصول با چاپ سه بعدی

تنوع نمونه محصولاتی که می‌توان با چاپگر سه بعدی تولید کرد بالاست. رایج‌ترین محصولاتی که با کمک چاپ سه بعدی تولید کرد عبارتنداز: جواهرات، قاب موبایل، مدل‌های معماری، حیوانات، اکسسوری‌های مختلف، گلدان‌های طرح‌دار و… سلام گرافیک با چاپ سه بعدی در مشهد طراحی و چاپ تمامی این موارد را انجام می‌دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)