عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تندیس

با توجه به وجود عوامل مختلف در طراحی و دیزاین تندیس، نوع تندیس درخواستی توسط افراد، در قیمت آن تاثیرگذار است. به‌طور کلی، نوع تندیس، اندازه و ابعاد آن، زمان درنظر گرفته شده برای طراحی و… در تعیین هزینه طراحی تندیس نقش دارند. با شرکت گرافیکی سلام گرافیک همراه باشید.

نوع تندیس

تندیس‌های ساده، ترکیبی، کریستال، پلکسی و حجمی، انواع مختلفی تندیس هستند که طراحی هر کدام از این مدل‌ها، متفاوت و به سلیقه مشتری بستگی دارد. هنگام محاسبه هزینه‌ها، نوع تندیس یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت است. نمونه طراحی تندیس را می‌توانید در وبسایت سلام گرافیک بررسی کنید.

اندازه تندیس

معمولاً تندیس یا مجسمه، ابعاد ثابتی ندارد و نیاز مشتری تعیین‌کننده این موضوع است. به همین دلیل، تندیس‌ها در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شوند. به همین علت، ابعاد و اندازه تنددیس به‌صورت مستقیم برروی هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

مهارت گرافیست

با توجه به اهمیت طراحی تندیس برای افراد و برندها، توجه به کیفیت آن بسیار ضروری است. در صورتی‌که برای سفارش طراحی تندیس از یک گرافیست یا مجموعه گرافیکی استفاده کنید، بدون شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. طراحانی که تجربه و مهارت بیشتری دارند، دستمزدهای بیشتری دریافت می‌کنند.

بودجه کارفرما

برای سفارش طراحی تندیس، هزینه‌های متعددی مانند طراحی، چاپ و… وجود دارند که معمولاً افراد هزینه مشخصی را برای این موضوع درنظر می‌گیرند. همین امر سبب شده تا طراحان متناسب با هزینه، طرح‌های مورد نظر را پیاده‌سازی کنند. مشاوره طراحی تندیس از کارشناسان در این زمینه می‌تواند در تعیین بودجه به شما کمک کند.

پیچیدگی اجرای طرح

گاهی اوقات، برخی از افراد به‌دلیل محدودیت در هزینه و زمان، از طرح‌های آماده استفاده می‌کنند. با این وجود، برخی افراد نیزبه طراحی اختصاصی نیاز دارند که این موضوع نیاز به صرف زمان بیشتری از سوی طراح دارد. لذا، در محاسبه هزینه طراحی تندیس، زمان و پیچیدگی طرح بسیار اهمیت دارد که باعث تفاوت قیمت می‌شود.

Rate this page
دیدگاهتان را بنویسید