قیمت طراحی تندیس

قیمت طراحی تندیس (statue design price) هزینه‌ای است که باید برای طراحی تندیس (مجسمه یا پیکره‌ای از جنس‌های متفاوت و با کاربری‌های مختلف) به طراح گرافیست پرداخت کنید. قیمت طراحی تندیس در سلام گرافیک از 1.000.000 تومان الی 3.000.000 تومان متغیر است. توجه داشته باشید که هزینه طراحی تندیس با هزینه‌های مربوط به ساخت آن متفاوت است. هزینه ساخت تندیس هزینه‌ای است که مجسمه ساز دریافت می‌کند تا فایل تندیس طراحی شده از سوی گرافیست را پیاده سازی کند.

عواملی چون جنس تندیس (پلکسی، شیشه‌ای، چوبی و فلزی)، کاربرد تندیس (دکوراتیو، تبلیغاتی، دانش آموزی)، ابعاد تندیس و حجم تندیس از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت طراحی آن‌ها به شمار می‌رود. باتوجه به اینکه عوامل گوناگونی هزینه طراحی تندیس را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند، برای اطلاع از قیمت دقیق بهتر است با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های تندیس

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تندیس پلکسی گلس

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تندیس گچی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تندیس کریستال

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تندیس شیشه ای

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تندیس فلزی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تندیس چوبی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تندیس فایبر گلاس

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تندیس سنگی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تندیس

با توجه به وجود عوامل مختلف در طراحی و دیزاین تندیس، نوع تندیس درخواستی توسط افراد، در قیمت آن تاثیرگذار است. به‌طور کلی، نوع تندیس، اندازه و ابعاد آن، زمان درنظر گرفته شده برای طراحی و… در تعیین هزینه طراحی تندیس نقش دارند. با شرکت گرافیکی سلام گرافیک همراه باشید.

نوع تندیس

تندیس‌های ساده، ترکیبی، کریستال، پلکسی و حجمی، انواع مختلفی تندیس هستند که طراحی هر کدام از این مدل‌ها، متفاوت و به سلیقه مشتری بستگی دارد. هنگام محاسبه هزینه‌ها، نوع تندیس یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت است. نمونه طراحی تندیس را می‌توانید در وبسایت سلام گرافیک بررسی کنید.

اندازه تندیس

معمولاً تندیس یا مجسمه، ابعاد ثابتی ندارد و نیاز مشتری تعیین‌کننده این موضوع است. به همین دلیل، تندیس‌ها در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شوند. به همین علت، ابعاد و اندازه تنددیس به‌صورت مستقیم برروی هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

مهارت گرافیست

با توجه به اهمیت طراحی تندیس در تهران برای افراد و برندها، توجه به کیفیت آن بسیار ضروری است. در صورتی‌که برای سفارش طراحی تندیس از یک گرافیست یا مجموعه گرافیکی استفاده کنید، بدون شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. طراحانی که تجربه و مهارت بیشتری دارند، دستمزدهای بیشتری دریافت می‌کنند.

بودجه کارفرما

برای سفارش طراحی تندیس، هزینه‌های متعددی مانند طراحی، چاپ و… وجود دارند که معمولاً افراد هزینه مشخصی را برای این موضوع درنظر می‌گیرند. همین امر سبب شده تا طراحان متناسب با هزینه، طرح‌های مورد نظر را پیاده‌سازی کنند. مشاوره طراحی تندیس از کارشناسان در این زمینه می‌تواند در تعیین بودجه به شما کمک کند. انجمن طراحان گرافیک تعرفه جدیدی برای سال 403 تعریف کرده است.

پیچیدگی اجرای طرح

گاهی اوقات، برخی از افراد به‌دلیل محدودیت در هزینه و زمان، از طرح‌های آماده استفاده می‌کنند. با این وجود، برخی افراد نیزبه طراحی اختصاصی نیاز دارند که این موضوع نیاز به صرف زمان بیشتری از سوی طراح دارد. لذا، در محاسبه هزینه طراحی تندیس، زمان و پیچیدگی طرح بسیار اهمیت دارد که باعث تفاوت قیمت می‌شود. هزینه طراحی تندیس در مشهد توسط آژانس سلام گرافیک از یک میلیون تومان شروع می‌شود.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی تندیس رومیزی 1 تا 5 روز کاری 1000.000 تومان
طراحی تندیس دیواری 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی تندیس اختصاصی پس از بررسی سفارش تعیین می‌شود 2.000.000 تومان به بالا
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *