قیمت طراحی استند

قیمت طراحی استند (The price of the design) چقدر است؟ هزینه طراحی استند هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک سازه از جنس شیشه، فلز یا پلکسی گلاس برای قرار دادن در محیط‌های مختلف و انجام تبلیغات محیطی پرداخت می‌کنید. قیمت طراحی استند از 1.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان متفاوت است و به عوامل متعددی چون نوع استند، نوع طراحی و ابعاد استند بستگی دارد.

استندهای فروشگاهی انواع مختلفی دارند. دیزاین استند پاپ آپ جزو استندهایی است که مورد استقبال اغلب فروشگاه‌ها و محیط‌های نمایشگاهی قرار می‌گیرد. میزان زمانی که طراح صرف انجام کارهای طراحی می‌کند از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی استند به شمار می‌رود. به عبارتی قطعا هزینه دیزاین استند رول آپ با استند پاپ آپ یکسان نیست. با شرکت گرافیکی سلام گرافیک همراه باشید.

قیمت انواع مدل‌های استند

طراحی استند به طریق‌های متفاوتی قابل انجام است. در لیست زیر قیمت طراحی انواع استند را مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی استند نمایشگاهی

3/000/000

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی استند پلکسی

8/000/000

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی استند ایستاده

4/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی استند فلزی

5/000/000

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی استند رومیزی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی استند چوبی

6/000/000

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی استند فلکه‌ای

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی استند پارچه‌ای

3/000/000

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی استند

طراحی استند براساس عوامل متعددی مانند ابعاد، نوع طراحی، تعداد اتود و… انجام می‌شود. به همین علت، هزینه آن با توجه به نیاز افراد متغیر است و می‌تواند از مبالغ پایین تا مبالغ قابل توجهی تغییر کند. می‌خواهید نمونه استند ببینید؟ کلیک کنید.

ابعاد استند

ابعاد استند را می‌توانید با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید، تعیین کنید. ابعاد مختلف استند، نیاز به طراحی‌های جداگانه‌ای دارند که باعث می‌شود در هزینه آن تاثیر بگذارد. به همین منظور در هنگام سفارش طراحی استند ابعاد مورد نظر خود را با طراح ارشد گرافیک در میان بگذارید.

نوع طراحی استند

انواع طراحی استند چیست؟ طرح مورد استفاده در استندهای تبلیغاتی، فرهنگی، سیاسی و… با یکدیگر متفاوت است و هر کدام ویژگی‌های خاص و طراحی اختصاصی مربوط‌به خود را دارند. همچنین، میزان طراحی انجام شده در یک مدل خاص نیز می‌تواند ساده یا پیچیده باشد. بنابراین، نیاز و سلیقه افراد در تعیین نوع طراحی استند و هزینه آن نقش داشته باشد.

زمان صرف شده

افراد می‌توانند از طراحی‌های ساده یا حرفه‌ای برای استند خود استفاده کنند. با توجه به پیچیدگی طراحی انجام شده برای استند، معمولاً زمان مشخصی برای پیاده‌سازی طراحی صرف می‌شود. به همین دلیل، زمانی که توسط یک طراح برای پیاده‌سازی سفارشات صرف می‌کند در هزینه نهایی تاثیرگذار است. رعایت اصول طراحی استند نیز می‌تواند زمانی را که گرافیست باید به طراحی اختصاص دهد را بیشتر کند.

تعداد اتودها

شرکت‌های طراحی برای طراحی‌هایی که اجرا می‌کنند، تعداد مشخصی قابلیت ویرایش و اتود مشخص می‌کنند. در بعضی مواقع، افراد بیش از دفعات انجام شده، درخواست ویرایش طرح را دارند. در این شرایط، شرکت‌ها برای درخواست‌های مازاد هزینه‌های بیشتری در نظر می‌گیرند.

کیفیت و نوآوری در طراحی

اهمیت استندها در جلب توجه و جذب افراد، برای بسیاری از کارفرمایان حایز اهمیت است. به همین جهت، خلاقیت و نوآوری طراح، در اجرای طرح، بسیار ضروری است. البته، کیفیت بهتر، هزینه بیشتری را نیز برای کارفرمایان در پی خواهد داشت.

تولید و چاپ

چاپ استند یکی از مواردی است که تاثیر مستقیمی در هزینه نهایی دارد. نیاز به طراحی استند در تهران یا طراحی استند در مشهد دارید؟ از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. بطور کلی تعرفه طراحی استند از یک میلیون تومان شروع شده و تا ده میلیون تومان نیز ممکن است به شما قیمت دهند. ما در سلام گرافیک مناسب‌ترین قیمت طراحی استند را برای شما در نظر گرفته‌ایم. برای اطلاع از لیست تعرفه قیمت خدمات طراحی گرافیک کافی است کلیک کنید.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی استند معمولی 1 تا 3 روز کاری 500.000 تا 1.000.000 تومان
طراحی استند حرفه‌ای 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 تا 3.000.000 تومان
طراحی استند ویژه 1 تا 7 روز کاری 3.000.000 تا 5.000.000 تومان
4.1/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *