قیمت طراحی استند چقدر است؟ هزینه طراحی استند از 1.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی استند

طراحی استند براساس عوامل متعددی مانند ابعاد، نوع طراحی، تعداد اتود و… انجام می‌شود. به همین علت، هزینه آن با توجه به نیاز افراد متغیر است و می‌تواند از مبالغ پایین تا مبالغ قابل توجهی تغییر کند.

ابعاد استند

ابعاد استند را می‌توانید با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید، تعیین کنید. ابعاد مختلف استند، نیاز به طراحی‌های جداگانه‌ای دارند که باعث می‌شود در هزینه آن تاثیر بگذارد. به همین منظور در هنگام سفارش طراحی استند ابعاد مورد نظر خود را با طراح در میان بگذارید.

نوع طراحی استند

طرح مورد استفاده در استندهای تبلیغاتی، فرهنگی، سیاسی و… با یکدیگر متفاوت است و هر کدام ویژگی‌های خاص و طراحی اختصاصی مربوط‌به خود را دارند. همچنین، میزان طراحی انجام شده در یک مدل خاص نیز می‌تواند ساده یا پیچیده باشد. بنابراین، نیاز و سلیقه افراد در تعیین نوع طراحی استند و هزینه آن نقش داشته باشد.

زمان صرف شده

افراد می‌توانند از طراحی‌های ساده یا حرفه‌ای برای استند خود استفاده کنند. با توجه به پیچیدگی طراحی انجام شده برای استند، معمولاً زمان مشخصی برای پیاده‌سازی طراحی صرف می‌شود. به همین دلیل، زمانی که توسط یک طراح برای پیاده‌سازی سفارشات صرف می‌کند در هزینه نهایی تاثیرگذار است. رعایت اصول طراحی استند نیز می‌تواند زمانی را که گرافیست باید به طراحی اختصاص دهد را بیشتر کند.

تعداد اتودها

شرکت‌های طراحی برای طراحی‌هایی که اجرا می‌کنند، تعداد مشخصی قابلیت ویرایش و اتود مشخص می‌کنند. در بعضی مواقع، افراد بیش از دفعات انجام شده، درخواست ویرایش طرح را دارند. در این شرایط، شرکت‌ها برای درخواست‌های مازاد هزینه‌های بیشتری در نظر می‌گیرند.

کیفیت و نوآوری در طراحی

اهمیت استندها در جلب توجه و جذب افراد، برای بسیاری از کارفرمایان حایز اهمیت است. به همین جهت، خلاقیت و نوآوری طراح، در اجرای طرح، بسیار ضروری است. البته، کیفیت بهتر، هزینه بیشتری را نیز برای کارفرمایان در پی خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید