قیمت طراحی رزومه

قیمت طراحی رزومه (Resume design price) هزینه‌ای است که به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید تا رزومه اختصاصی شما را طراحی کند. تعرفه طراحی رزومه باتوجه به تعداد صفحات و کیفیت طراحی آن از 1.000.000 تومان تا 2.000.000 تومان متغیر است. طراحی رزومه دغدغه کسانی است که قصد دارند به استخدام شرکت یا سازمانی درآیند یا برای دانشگاه‌های مختلف رزومه تحصیلی ارسال کنند. از فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه رزومه می‌توان به نوع زبان رزومه، پیچیدگی قالب رزومه، طراحی اختصاصی رزومه یا استفاده از رزومه‌سازهای آنلاین و طراحی رزومه تحصیلی یا کاری اشاره کرد. 

اگر برای رزومه کاری یا تحصیلی خود به دنبال طرحی اختصاصی هستید استودیو سلام گرافیک خدمات دیزاین رزومه را با نازل‌ترین قیمت انجام می‌دهد. پیش از ثبت سفارش طراحی رزومه به وبسایت ما مراجعه کنید و با دیدن نمونه کارهای طراحی رزومه به کیفیت کار طراحان ما پی ببرید. همچنین در کنار خدمات طراحی گرافیکی شرکت سلام گرافیک چاپ رزومه را نیز انجام می‌دهد. برخی از شرکت‌ها و دانشگاه‌ها علاوه بر رزومه دیجیتالی از شما درخواست رزومه چاپی نیز دارند بنابراین باید به شرکتی برای چاپ رزومه مراجعه کتید که از متریال باکیفیت استفاده کند.

قیمت انواع مدل‌های رزومه

طراحی رزومه براساس اولویت‌های شما صورت می‌گیرد. آیا می‌خواهید در رزومه حرفه‌ای شما ابتدا توانمندی‌ها و مهارت‌هایتان ذکر شود یا یک رزومه کرونولوژیکال می‌خواهید؟ قیمت انواع طراحی رزومه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی رزومه عملکردی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی رزومه زمانی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی رزومه ترکیبی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی رزومه اینفوگرافیک

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی رزومه

طراحی رزومه برای افراد به اندازه طراحی بسته بندی مهم است. هزینه طراحی انواع رزومه‌های کاری و تحصیلی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. به همین دلیل، هنگام سفارش طراحی رزومه، با قیمت‌های متفاوتی روبرو هستیم. همچنین می‌توانید هزینه طراحی ساعتی گرافیک را در این صفحه ببینید.

پیچیدگی طراحی رزومه

میزان پیچیدگی و مدت زمانی که طراح برای پیاده‌سازی طرح صرف می‌کند، در هزینه نهایی تاثیرگذار است. اینکه از قالب‌های ساده و آماده استفاده کنید یا درخواست سفارش طراحی رزومه در تهران با قالب اختصاصی و گرافیکی منحصر‌به‌فرد را داشته باشید، در هزینه نهایی نیز تفاوت‌هایی را ایجاد می‌کند.

زبان رزومه

افرادی‌که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای دیگر را دارند، رزومه خود را به زبان‌های دیگر مانند انگلیسی ارسال می‌کنند. به همین دلیل، زبانی که رزومه با آن نوشته می‌شود، در قیمت آن تاثیرگذار است. به‌طور معمول، رزومه‌هایی که به زبان فارسی نوشته می‌شوند، هزینه کمتری دارند.

روزمه کاری یا تحصیلی

حجم کاری برای طراحی روزمه‌های کاری و تحصیلی متفاوت است. رزومه‌های تحصیلی برخلاف رزومه‌های کاری که مختصر و تنها در یک صفحه طراحی می‌شوند، معمولاً طولانی‌تر هستند و به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارند. به همین دلیل، هزینه طراحی روزمه در مشهد از نوع تحصیلی بیشتر از روزمه کاری است.

کیفیت طراحی رزومه

رزومه اولین ارتباط میان کارجو با کارفرما است و طراحی آن، اهمیت زیادی در پذیرش افراد دارد. به همین علت، بسیاری از افراد حساسیت بالایی در طراحی رزومه خود دارند. لذا، کیفیت طراحی رزومه از اهمیت زیادی برای بسیاری از افراد برخوردار است. سلام گرافیک طراحی انواع رزومه با قالب اختصاصی را با کیفیت بسیار بالایی با قیمت پانصد هزار تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان انجام می‌دهد.

ابعاد و تعداد صفحات رزومه

فایل‌های رزومه در ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند. همچنین روزمه‌های تحصیلی معمولاً بیش از یک صفحه هستند. به همین دلیل، سایز و تعداد صفحات فایل روزمه می‌تواند متفاوت باشد و در محاسبه هزینه نهایی تاثیر بگذارد.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی رزومه شرکت 1 تا 7 روز کاری با توجه به زبان رزومه و تعداد صفحات از 1 میلیون تا 1.500.000 هزار تومان
طراحی رزومه شخصی 1 تا 5 روز کاری با توجه به زبان رزومه و تعداد صفحات از 500.000 هزار تا 1.000.000 تومان

 

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *