قیمت طراحی رزومه دغدغه کسانی است که قصد دارند به استخدام شرکت یا سازمانی درآیند یا برای دانشگاه‌های مختلف رزومه تحصیلی ارسال کنند. از فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه رزومه می‌توان به نوع زبان رزومه، پیچیدگی قالب رزومه، طراحی اختصاصی رزومه یا استفاده از رزومه‌سازهای آنلاین و طراحی رزومه تحصیلی یا کاری اشاره کرد.

اگر برای رزومه کاری یا تحصیلی خود به دنبال طرحی اختصاصی هستید استودیو سلام گرافیک خدمات دیزاین رزومه را با نازل‌ترین قیمت انجام می‌دهد. پیش از ثبت سفارش طراحی رزومه به وبسایت ما مراجعه کنید و با دیدن نمونه کارهای طراحی رزومه به کیفیت کار طراحان ما پی ببرید. همچنین در کنار خدمات طراحی گرافیکی شرکت سلام گرافیک چاپ رزومه را نیز انجام می‌دهد. برخی از شرکت‌ها و دانشگاه‌ها علاوه بر رزومه دیجیتالی از شما درخواست رزومه چاپی نیز دارند بنابراین باید به شرکتی برای چاپ رزومه مراجعه کتید که از متریال باکیفیت استفاده کند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی رزومه

طراحی رزومه برای افراد به اندازه طراحی بسته بندی مهم است. هزینه طراحی انواع رزومه‌های کاری و تحصیلی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. به همین دلیل، هنگام سفارش طراحی رزومه، با قیمت‌های متفاوتی روبرو هستیم.

پیچیدگی طراحی رزومه

میزان پیچیدگی و مدت زمانی که طراح برای پیاده‌سازی طرح صرف می‌کند، در هزینه نهایی تاثیرگذار است. اینکه از قالب‌های ساده و آماده استفاده کنید یا درخواست سفارش طراحی رزومه اختصاصی و گرافیکی منحصر‌به‌فرد را داشته باشید، در هزینه نهایی نیز تفاوت‌هایی را ایجاد می‌کند.

زبان رزومه

افرادی‌که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای دیگر را دارند، رزومه خود را به زبان‌های دیگر مانند انگلیسی ارسال می‌کنند. به همین دلیل، زبانی که رزومه با آن نوشته می‌شود، در قیمت آن تاثیرگذار است. به‌طور معمول، رزومه‌هایی که به زبان فارسی نوشته می‌شوند، هزینه کمتری دارند.

روزمه کاری یا تحصیلی

حجم کاری برای طراحی روزمه‌های کاری و تحصیلی متفاوت است. رزومه‌های تحصیلی برخلاف رزومه‌های کاری که مختصر و تنها در یک صفحه طراحی می‌شوند، معمولاً طولانی‌تر هستند و به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارند. به همین دلیل، هزینه طراحی انواع روزمه تحصیلی بیشتر از روزمه کاری است.

کیفیت طراحی رزومه

رزومه اولین ارتباط میان کارجو با کارفرما است و طراحی آن، اهمیت زیادی در پذیرش افراد دارد. به همین علت، بسیاری از افراد حساسیت بالایی در طراحی رزومه خود دارند. لذا، کیفیت طراحی رزومه از اهمیت زیادی برای بسیاری از افراد برخوردار است.

ابعاد و تعداد صفحات رزومه

فایل‌های رزومه در ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند. همچنین روزمه‌های تحصیلی معمولاً بیش از یک صفحه هستند. به همین دلیل، سایز و تعداد صفحات فایل روزمه می‌تواند متفاوت باشد و در محاسبه هزینه نهایی تاثیر بگذارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)