قیمت طراحی آیکون

قیمت طراحی آیکون (Icon design price) هزینه‌ای است که برای طراحی آیکون یا آیکن باید به گرافیست پرداخت کنید. آیکون‌ها ترکیبی از تصاویر یا نشانه‌هایی هستند که از آن‌ها برای انتقال پیام و مفاهیم مختلف استفاده می‌شود. قیمت طراحی آیکون به صورت یک مجموعه یا پک در سلام گرافیک از 3/000/000 تا 6/000/000 تومان است. آیکون‌ها عموما نمادهایی جهانی هستند و مفاهیم آن‌ها در سرتاسر دنیا یکسان است. برای مثال شما در هر کشوری یک آیکون شبیه به هواپیما مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که این آیکون نشانی از فرودگاه است. باتوجه به اینکه آیکون‌ها مفاهیمی ثابت و جهانی دارند، نحوه و کیفیت طراحی آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای دیزاین آیکون می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

قیمت انواع مدل‌های آیکون

طراحی آیکون در سلام گرافیک در مجموعه‌هایی حاوی چندین عدد آیکن صورت می‌گیرد. قیمت نمونه طراحی آیکون‌ها را در زیر مشاهده کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پک 30 عددی آیکون

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پک 40 عددی آیکون

4/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پک 50 عددی آیکون

5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پک 60 عددی آیکون

6/000/000 تومان

قیمت طراحی پارچه و دیگر خدمات شرکت سلام گرافیک به صورت مناسبی در سایت تعیین شده است و در صورت تقاضای طراحی آیکون، سفارش آن را ثبت کنید تا بلافاصله فرایند دیزاین انجام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *