شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

آموزش فتوشاپ

محیط کار فتوشاپ را چگونه تنظیم کنم؟

آموزش کار با محیط فتوشاپ (میز کار فتوشاپ)

محیط کار فتوشاپ دارای تنظیمات مختلفی است در این آموزش یاد می‌گیرید به چه صورت با محیط کار فتوشاپ ارتباط برقرار کنید. در آموزش‌های مقدماتی فتوشاپ با ما در مجموعه سلام گرافیک همراه باشید.

فتوشاپ 2021 را چگونه نصب کنم؟

آموزش نصب فتوشاپ 2021

در این آموزش یاد می‌گیرد نرم افزار فتوشاپ 2021 را به صورت کامل و بدون مشکل نصب کنید. در این آموزش از سری آموزش‌های فتوشاپ مقدماتی با ما همراه باشید.

آموزش مقدماتی کار با نرم افزار فتوشاپ رایگان

آموزش مقدماتی فتوشاپ

در این بخش لیست گذاشته میشه / تمام آموزش ها اینجا لیست میشه که هر کدومشون یک نوشته جدا هست، مثلا اموزش نصب فتوشاپ، آموزش کار با ابزار فلان، آموزش کار با ابزار 5/5 – (3 امتیاز)

نرم افزار فتوشاپ و کاربردهایش

فتوشاپ یکی از عالی‌ترین نرم افزارهای گرافیکی است که طراحان گرافیک از آن برای طراحی لوگو، دیزاین بسته بندی و… استفاده می‌کنند. در این سری از آموزش‌های رایگان فتوشاپ با مجموعه طراحی گرافیک سلام گرافیک همراه باشید تا به صورت رایگان آموزش مبتدی تا حرفه‌ای فتوشاپ را یاد بگیرید.

فرقی ندارد که در حال پیاده سازی لوگو یا طراحی گرافیک یک اثر هنری باشد فتوشاپ یک نرم افزار 360 درجه گرافیکی است که می‌تواند به خوبی شما را در طراحی گرافیک پیش بیندازد.

آموزش رایگان فتوشاپ

با سلام گرافیک رایگان فتوشاپ را یاد بگیرید!

دانلود آموزش فتوشاپ ویدیویی

تمام ویدیوهای قرار داده شده در این سری از مجموعه آموزش فتوشاپ به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای دانلود آموزش فتوشاپ کافی است از نرم افزارهایی مانند دانلود منیجر استفاده کنید.